Odklony přední náprava

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
pwitt
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.06.2011 10:28

Odklony přední náprava

Příspěvek od pwitt »

Ahojte, máte někdo na G3 přední horní uložení v unibalech s možností nastavení - třeba od SilverProjektu?
Mám koupeno, bastlím to tam a potřebuji pár rad či postřehů..
Díkes...
Seat Ibiza Cupra2 2.0i 16V ABF, H&R -60/-40, Strongflex Yellow F, Powerflex R, pancerovy hadice, Ferodo DS2500, Brembo Max F/R, Toyo R888, sicna Sparco, pasy 4 bod OMP atd... - ready for race :-)

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Odklony přední náprava

Příspěvek od Jarda S. »

proč to dělat takhle složitě když jde odklon štelovat na těhlici ?
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

pwitt
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.06.2011 10:28

Re: Odklony přední náprava

Příspěvek od pwitt »

na G3 asi jde na šroubech co drží tlumič k těhlici, ale na seatu nemám skoro žádnou možnost, díry jsou na sebe dost přesné (a zvětšovat díry se mi nechce), možná 0,5mm bych tam našel...navíc rozsah není moc velkej, aktuálně mám 2.3° a chci víc ;-) navíc unibal je přeci jen lepší než ta guma...nemám to na denní ježdění :-)
ale už sem to asi vyřešil, řešil sem jestli tam nechat axiální ložisko, páčto když to složím tak se mi točí i pístnice v tlumiči, což sem chtěl eliminovat, ale chová se to tak jen na ponku, když to dám do auta, tak snad se to bude točit v unibalu jak to bude zatížený...
Seat Ibiza Cupra2 2.0i 16V ABF, H&R -60/-40, Strongflex Yellow F, Powerflex R, pancerovy hadice, Ferodo DS2500, Brembo Max F/R, Toyo R888, sicna Sparco, pasy 4 bod OMP atd... - ready for race :-)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“