Po repasování zadních lanovodů nebrzdí!...

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Canky228
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.02.2016 23:28

Po repasování zadních lanovodů nebrzdí!...

Příspěvek od Canky228 »

Ahoj mam problém, mam g3 tdičko s ABS a vzadu je dodelávaná kotoučová brzda z gti ( už sem tak koupil) ted jsem ji kvuli natažení lanovodů zrepasoval ale auto ani po odvzdušnení nebrzdí. :? Při repasi jsem odpojoval jednu trubku u kostky ABS a bylo mi řečeno že jsem zavzdušnil abs a že to odvzdušním třeba až po protočení 7l brzdovky čemuž se mi nechce veřit. Další co jsem zde četl je že propouští hlavní brzdový válec. Co byste mi poradili ? každý mi říká neco jiného. Autem prolito cca 1l brzdovky, bublinky nejdou vubec, pedál je měkký, po napumpování ztvrdne ale stejně jde prošlápnout až na podlahu. To samé i s nastartovaným motorem. Díky :thanks:
Přílohy
12773148_10204428897960949_1615147269_o.jpg

hradakii
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 21.09.2012 21:56
Bydliště: Ostrava

Re: Nebrzdí!...

Příspěvek od hradakii »

Napíchni se na VAG a musíte 2 lidi odvzdušnit podle toho, tady jsem se někde dočetl, že se brzdy s ABS musí odvzdušnit s VAGem, jeden sedí v autě a druhý pod autem povoluje a utahuje jednotlivý kola tak, jak ti píše VAG. VAG si i sám napumpuje kapalinu, spustí čerpadlo ABS ...

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Nebrzdí!...

Příspěvek od Dymák »

pokud sis zavzdušnil ABS pumpu, tak s tím vjeď někam na morkou trávu, nebo hlínu (něco klouzavýho) a brzdi na tom tak dlouho, dokud nezačne kopat pedál - ABS se odvzdušní svým používáním samo
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“