sportovní podvozek

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Dawee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dawee »


Uživatelský avatar
DolphGTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DolphGTI »

jolik píše:Dolph:slyšel jsem na ně chválu,určitě máš ve předu rozpěru,máš to zpevněné i jinde :?: mám vento a je dost měkké,chci to řešit :idea:
Tak zpevněné ne nemám. Auto je převážně na sprinty a každý kus železa něco váží. Ale do zatáček je perfektní, mám to ale uplně na zemi. Ani nevím o kolik jsem to snížil ale o hodně. Já to myslím sehnal za 15tis,ale už to je tak 2 roky zpět

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Příspěvek od miras »

-40 -40 je podle mého asi rozumný snížení na naše silnice. Výškově stavitelný podvozek je už moc.
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Uživatelský avatar
Sven
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sven »

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kindlik »

njn , Slovensko , tam si to můžete dovolit :lol: :lol: já když to snížil tak , že sem nemohl ani úplně vytočit kola a pod auto se mi nevešla obutá noha , tak sem za cestu z P-8 na P-10 mněkolikrát škrtl jak lízátkem , tak spodkem auta :? bylo tam tak 5cm :wink:

Uživatelský avatar
Sven
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sven »

ja to jazdim na takejto vyske a nemam problem, maximalne suchnem podnaraznik...:roll:

Obrázek

Uživatelský avatar
Kami-Golf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kami-Golf »

Sven píše:ja to jazdim na takejto vyske a nemam problem, maximalne suchnem podnaraznik...:roll:
tyjo jak to delas.. ja mam 60/40 a uz sem asi 4x vzal svodama + ol.vanou... a to se vsem ZNAMYM diram snazim vyhybat ale nekdy se to blbe zhoupne a je to tam... au au

Uživatelský avatar
Sven
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sven »

Kami-Golf píše:
Sven píše:ja to jazdim na takejto vyske a nemam problem, maximalne suchnem podnaraznik...:roll:
tyjo jak to delas.. ja mam 60/40 a uz sem asi 4x vzal svodama + ol.vanou... a to se vsem ZNAMYM diram snazim vyhybat ale nekdy se to blbe zhoupne a je to tam... au au
to bude tym ze uz pod motorom nemam zvody :wink:

Uživatelský avatar
Kami-Golf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kami-Golf »

Sven píše:
Kami-Golf píše: tyjo jak to delas.. ja mam 60/40 a uz sem asi 4x vzal svodama + ol.vanou... a to se vsem ZNAMYM diram snazim vyhybat ale nekdy se to blbe zhoupne a je to tam... au au
to bude tym ze uz pod motorom nemam zvody :wink:
vim ze tam mas 1,8T ( mimochodem krasna prace stim golfikem ) ale kde je teda mas ??? a nevis jak by se to dalo poresit abych co nejmin bral "motorem" ??? lizatko je mi u pr... ale motor je motor ze :lol:

Uživatelský avatar
Sven
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sven »

existuju take gumene dorazy ktore sa daju na tlmic a nepustia ho nizsie pri extremnom prepruzeni, ja som tam take tiez daval, ked tam bola 1,6ka tak sa obcas stalo ze to schytali zvody ale malo kedy. A zvody idu od turba spoza motora rovno dozadu takze neznizuju svetlu vysku

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“