Znate produkty JOM ? Podvozky

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
chooki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Znate produkty JOM ? Podvozky

Příspěvek od chooki »

Zdravim, rozmyslam, ze si kupim srobovaci podvozok, (teraz mam pevny -60mm ale je mi to malo). Na nete som si pozeral stranku firmy JOM : http://www.jom.de" target="_blank a maju tom srobovacie so znizenim -85 ...Tak sa pytam ci s tym niekto mate skusenosti (kvalita) pripadne celkovo objednavanie od tejto firmy...Nerad by som kupil nejaku blbost. Dik

Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Příspěvek od sphinxx »

mám od JOMu pevné snížení a přišlo vše v pohodě, do 14 dnů jsem to měl doma a spokojenost.
:zzz:

Uživatelský avatar
mikevr6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikevr6 »

nemate nejakej link kde se daj podvozky jom koupit nejlevneji?
Prodej autodilu a autodoplnku za super ceny

Uživatelský avatar
Webster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litoměřice nebo Roudnice nebo Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Webster »

Tak já mam JOM už rok (-40) a už je nic moc no. Ale tak ono záleží na druhu a ceně. Jinak ho mam od http://www.f2tuning.cz" target="_blank. Mam od něj všechny věci, co mam na autě a že jich neni málo. Já osobně bejt tebou kouknul bych se spíš po KW nebo Supersportu. Jsou kvalitnější.
//

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od G3-lower »

No ceny JOMU jsou hezke ale kdo vi jak to je. Kdyz si clovek veme ze maj ceny rekneme od 5 do 10 tis nebo tak nejak tak to musi byt snad i na ukor kvality ne? Klasicke tlumice stoji treba 8tis...Ale tak pokud s tim clovek nebude jezdit rally a bude se chovat slusne na dirach tak by to melo naky patek vydrzet.

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od G3-lower »

Posunul jsem se o stranku dal a koukal jsem ze tam maji kolem 8tis i SUPERSPORTY...tak ja teda nevim

Uživatelský avatar
chooki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od chooki »

No tiez si myslim, ze ta kvalita bude nic moc...ale tak neviem...teraz som v aute utopil dost prachov a mam tam zanovny podvozok -60 , ktory je ale pre mna proste vysoky.
A laka ma proste ta cena 300 euro...to je vsetko...tak preto sa pytam na skusenosti.

Webster, co myslis nic moc ? tecie, alebo su tlmice vymlatene ?

G3 lower, ohladne nahr. dielov, doplnkov atd atd sa ceny nedaju vobec porovnavat...ceny ND su neskutocne prehnane, je bezne ze dovoza a predajca maju 60-70% rabat..nehovoriac o tom ze ceny vyrobcom su platene uplne ine ake ked to kupuje automobilka do vyroby, plus su tam strasne naklady na logistiku (transporty, sklady, tech. evidovanie), robim v tomto retazci ND (pre VW), na zaciatku a pokial sa to dostane k tebe tak sa na tom nabali dalsich 10-20 firiem a kazda si nieco prihodi...diely pochodia celu europu krizom krazom, zo skladu do skladu....

Uživatelský avatar
Webster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litoměřice nebo Roudnice nebo Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Webster »

Hele neporadim ti, který konkrétně si máš kopupit. Pokud chceš, aby ti vydrželi, tak dej ruce od JOMu pryč. Najel jsem na nich 20 tisic a už maj asi dost. Neni to o tom, že tekly, auto vzadu si sedlo trošku níž, tak jsem to musel začít řešit dorazama.

Doporučil bych ti ty Supersporty nebo Koni nebo KW. Na cenu asi moc nekoukej, jak tu píšou, prostě origo je kolikrát zbytečně předražený, ale myslim si, že kolem 8 tisic už by to mohl být slušný podvozek.

Ten můj stál necelých 5 tisic.

Jo a mam pevnej, nikoli stavitelnej.
//

Drába
Člen klubu
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krkonoše - TU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drába »

Stavitelnej na Lupu od Jomu najeto 20000km, zadky totál KO vyteklý, předky začínaj, už nikdy. Příště snad už jedine Koně, cena je sice někde jinde, ale nandáte a jezdíte, na koních najeto cca 75000km na GII a GIII a jsou pořád v pohodě. Toť má zkušenost.
Ještě bych rád od někohop zjistil jak je to s životností supersportu? kolik km tak ten podvozek dá?

Uživatelský avatar
sonymagnat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravwskoslezky Kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonymagnat »

ja mam taky JOM a spokojenost snížené 55/40 8) 8)8)8)8)

Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Příspěvek od sphinxx »

Kupoval jsem ho za 5500 - podvozek cup, ale jelikož dorazily jen pružiny a tlumiče, tak jsem stejně kupoval nové dorazy, horní uložení, prachovky, atd.. Tzn. že stejně tak vyšel na cca 8300.

Zatím jsem s ním naprosto spokojený, nemůžu říct půl slova proti.
:zzz:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“