Help!!! zadní silentbloky

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

KaCzaba : tak tobě dát auto na spravení se fakt prodraží :wink:
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Taky mě to asi čeká :( tak mám dotaz - jde použít dvoudílné silentbloky z varianta do venta, nebo se liší víc věcí? Vymontovat staré ven na svěšené nápravě pujde, ale nalisování by bylo horší a jak se znám tak by to taky skončilo výměnou komplet brzdového potrubí, prasátek, žárovek v blinkrech...
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaCzaba »

lister píše:KaCzaba : tak tobě dát auto na spravení se fakt prodraží :wink:
neudelas nic :lol:
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

Žížal píše:Taky mě to asi čeká :( tak mám dotaz - jde použít dvoudílné silentbloky z varianta do venta, nebo se liší víc věcí? Vymontovat staré ven na svěšené nápravě pujde, ale nalisování by bylo horší a jak se znám tak by to taky skončilo výměnou komplet brzdového potrubí, prasátek, žárovek v blinkrech...
A nemáš ty náhodou dvojkovou řadu? Tam jsou o něco málo menší než u trojky. A kdybys to chtěl náhodou dělat na trojce,tak musíš použít takové,jaké jsi tam měl,nejde to zaměnit za ty 4 z kombíka,kvůli rozměrům.A vybušit na svěšené nápravě jdou jenom ty čtyři,protože nejsou tolik zasunuté.Ty obyčejné by bylo pod autem vyndat mordovačka.

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pompier »

Uplny souhlas na svesene naprave ven z Venta ty silentbloky nedostanes ... nedokazu si to dost dobre predstavit :-)

Uživatelský avatar
Kkarby
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kkarby »

Pompier píše:vwCharlie uplne souhlas :-) taky bych se do toho sam nepustil, kdyby kamos nebyl automechanik :-)
Mozna by to chtelo auto hodit na hever a prohlidnout nekym zkusenym, aby rek co by jeste bylo potreba popr. shodit bubny a zjistit stav jejich a jejich vnitrku ...
bubny tam sice nemám a destičky jsem na zatku už měnil ale dám na vás a nechám to udělat zřejmě v tom servisu.hold si budu muset připlatit.... :roll:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

ale budeš to mít hotové rychle,bez starostí a nervů. Tak bys měl velkou hlavu,nervy a beztak zranění,kvůli toho že nebudeš mít pořádný vercajk :lol:

Uživatelský avatar
Kkarby
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kkarby »

vwCharlie píše:ale budeš to mít hotové rychle,bez starostí a nervů. Tak bys měl velkou hlavu,nervy a beztak zranění,kvůli toho že nebudeš mít pořádný vercajk :lol:
jen mám někdy hrůzu s těch servisů.Nejradši bych jim při tom asistoval....jednou mi strašně bouchal předek a zjistil jsem že mi nějaký blbec zapoměl dotáhnout tlumiče...

Uživatelský avatar
bulbus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 430
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Help!!! zadní silentbloky

Příspěvek od bulbus »

Kkarby píše:Jak je naročné vyměnit zadní silentbloky u venta??? A jaký peníz si mám připravit za servis... :?
jo tak to jsem delal úred dvema mesicema a sral jsem se s tim s kamosem v servisu skoro celej den, museli jsme sundat napravu, stary silentbloky jsme vymlatily ven, ale novy jsme tam zaboha nemohli dostat, nesli tam ani nalisovat...nakonec jsme museli nahrat pouzdro v naparve a namlatili jsme je tam....silentbloky staly kolem 6kil od febi....začínali jsme v 9ráno a končili v 6 večer. A to jsme byly v servise kde je veškerý vybavení, na koleně bych to dělat nechtěl.... :twisted:

Uživatelský avatar
Kkarby
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kkarby »

Kluci sehnal jsem novou nápravu i se silentblokama,ale je bubnová.Nevíte jestli jdou prohodit bubny za kotouče????

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaCzaba »

jde.odsroubuj buben,pak mas 4 srouby na naboji a ten samej postup s kotoucema...proste sundas z napravy naboje a prohodis.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“