Klepání volantu - KONECNE VYRESENO

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
DavidST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od DavidST »

zikin@email.cz" target="_blank :wink:

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od vwtom »

Tak jsem koukal do Etosu a u Golfa III 1,9 TDi 66kW to závaží není. Nebo jsem slepý.

Uživatelský avatar
DavidST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od DavidST »

Hmm.......Co to teda asi bude jinyho :(

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Příspěvek od Jettadiesel »

vwtom píše:Tady to nejde přečíst. Kdo chce větší tak na mail. Sem to moc zmenšil.
Můžeš mi to poslat na email: jetta18@seznam.cz" target="_blank .Můžeš se ještě mrknout,jestli se to dávalo na Jettu 85,1.6D(40kW).Díky

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od vwtom »

JettaDiesel:
Obrázky máš poslány. U tvé Jetty to tam vidím. Č. dílu 191407294 závaží vyvažovací+kolík pružný 4x40mm(ten ja na zajištění toho závaží, ono je rozebiratelné). Já měl Jettu 86 1,6 TD motor JR a měl jsem ho tam taky.

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Příspěvek od Jettadiesel »

vwtom píše:JettaDiesel:
Obrázky máš poslány. U tvé Jetty to tam vidím. Č. dílu 191407294 závaží vyvažovací+kolík pružný 4x40mm(ten ja na zajištění toho závaží, ono je rozebiratelné). Já měl Jettu 86 1,6 TD motor JR a měl jsem ho tam taky.
Díky za foto.Z toho obrázku jsem pochopil,že se to umísťuje na tu delší poloosu k vnitřnímu kloubu.Díky za info.Zkusím to tam dát a třeba to taky pomůže.

Uživatelský avatar
DavidST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od DavidST »

Dotedka me to nikdo nezpravil....


Zkusim vymenit ty tlumice a pak kotouce

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od vwtom »

Každopádně dej vědět, až se to povede, ať víme čím to bylo.

Uživatelský avatar
DavidST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od DavidST »

Mit vic penez tak to necham vymenit najednou....Jenze doba je zla....
Takze pekne poporadku.....

Uživatelský avatar
DavidST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od DavidST »

TAK uz je to vpohode....


BYLY TO SPATNE VYVAZENY KOLA..... :roll:

2x pred tim me je vyvazovaly....Poprvy kdyz jsem koupil hliniky a novy gumy.....A podruhy me bylo receno pri vymene stabilizatoru ze je prevazoval.....Ani poprvy ani podruhy se nic nezmenilo.....


A jak sem na to prisel?? Prehodil sempredni kolo za zadni na strane ridice a najednou polovicni klepani....

Tak sem dojel do pneuservisu kdyz sem byl na navsteve zeny rodicu v JH a tam zajelo do podniku Máca.......a tam me na kazdym kole nasly 35-25g nevyvazenosti.....

Po vyzeni je to OK....
Pouceni: Budu si kontrolovat co kdo s autem doopravdy dela protoze kdyz menil stailizatory tak sem tam nebyl,a mozna kdyby to vyvazil jak povidal tak sem nemusel podnikat dalsi zkousky cepu a tlumicu...


Jinak na tehdle silnicich co se maj opravovat z spotrebni dane z pohonejch hmot a jsou v cimdal vice ubohem stvu uz si NIKDY pneumatiku na 50 nekoupim.......... :wink:

Uživatelský avatar
machal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od machal »

DavidST píše:

Jinak na tehdle silnicich co se maj opravovat z spotrebni dane z pohonejch hmot a jsou v cimdal vice ubohem stvu uz si NIKDY pneumatiku na 50 nekoupim.......... :wink:
hmm....tož ty co maj pneu min na 40 a méně....jsou na tom hůř...jedině tak jezdit někde v Rakousku nebo Dojčlandu :roll:
:velo:
GOLF II 1.9 td (AAZ) ropoň :minzdr:
GOLF IV VAROŠ 1,9 Tdi silverline
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
DavidST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od DavidST »

machal píše:
DavidST píše:

Jinak na tehdle silnicich co se maj opravovat z spotrebni dane z pohonejch hmot a jsou v cimdal vice ubohem stvu uz si NIKDY pneumatiku na 50 nekoupim.......... :wink:
hmm....tož ty co maj pneu min na 40 a méně....jsou na tom hůř...jedině tak jezdit někde v Rakousku nebo Dojčlandu :roll:
Asi nejak tak....Neni to na deni pouzivani a dlouhy cesty tady po cesku

Uživatelský avatar
Diablo-de-Hombre
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: West Union

Příspěvek od Diablo-de-Hombre »

Klepe mi to tak ale hlavne pri brzdeni a to proto ze mam kotouce samou vlnu a cep rizeni kdyz je rozbitej tak to pri prudsim zabrzdeni trhne volantem nebo nevim jak to popsat je to jak kdyby ti to trhlo napravou todle odhaduju na neco ohledne pneumatik vyvazeni nebo geometrie.

arash
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jílové - Sněžník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arash »

Diablo-de-Hombre píše:Klepe mi to tak ale hlavne pri brzdeni a to proto ze mam kotouce samou vlnu a cep rizeni kdyz je rozbitej tak to pri prudsim zabrzdeni trhne volantem nebo nevim jak to popsat je to jak kdyby ti to trhlo napravou todle odhaduju na neco ohledne pneumatik vyvazeni nebo geometrie.
nechci bejt pruderni, ale koukam, ze jsi nejak mimo po ranu, nemyslis? :roll: :roll:
Jooo, a bacha na ELITa, on je tedka nejakej poboznej :lol: a nes**a :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
DavidST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od DavidST »

Diablo-de-Hombre píše:Klepe mi to tak ale hlavne pri brzdeni a to proto ze mam kotouce samou vlnu a cep rizeni kdyz je rozbitej tak to pri prudsim zabrzdeni trhne volantem nebo nevim jak to popsat je to jak kdyby ti to trhlo napravou todle odhaduju na neco ohledne pneumatik vyvazeni nebo geometrie.
r

To me dela taky a geometrie a pne jsou v pohode...kdyz to zaslapnes a zatacis tak to neco musi udelat s volantem....TO je asi normalni

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“