neco kolem zadnich brzdicu

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

neco kolem zadnich brzdicu

Příspěvek od KaCzaba »

potrebuju poradit.tyka se to zadniho brzdice.jendou takhle na mokru jsem proste vzal za racnu vic a najednou trosku povolila.a rikal sem ji ze sme utrhl asi 3mesice stary lanko.nic jsme neresil,nebyl na to cas.vcera jsme prehazoval new gumy a kdyz mel kola dole koukl se na ten lanovod.je v poradku.nicmene je neco s brzdicem.totiz chvili sjem s si s nim hral a zjistil,ze curka na nem funguje,ale najednou smerem nahoru.pritom ma jit paka smerem dolu,aby brzdilo kolo.takze kdo z vas delal repas brzdicu a popise mi jak to je uvnitr usporadane?treba je to tam na princip racny a ja ji jen precvakl :mrgreen: .nevim nechce se mi to na zkousku rozebirat a radeji bych to treba videl i na foto,nebo alespon od nekoho slysel popis jak to tam funguje.

nebo treba clenove co maji ETKU by to mohli zjistit z vykresu.

Diky vsem
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: neco kolem zadnich brzdicu

Příspěvek od KaCzaba »

nikdo nic? :cry:
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: neco kolem zadnich brzdicu

Příspěvek od KADEL »

v etce nic není je tam jen celej brzdič nevím jak to přesně funguje ješte jsem to nerozebíral ale když se dávají destičky tak se musí zatlačovat a zároven otáčet válečkem a ten zalezá až na doraz a postupě zase vylézá takže typuju že to bude nějakej "samostav" ale jakej je tam mechanismus tak to ti neřeknu každopadně asi ND nebude jen celej brzdič

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: neco kolem zadnich brzdicu

Příspěvek od KaCzaba »

ten postup znam neboj taky jsem ho zkousel dat nadoraz co to udela a porad to funguje obracene.nechce se mi rozebirat jinak funkcni brzdic na aute ktery denne potrebuju.jelikoz,je tady kazdy treti,kod si stezuje na to,ze mu nejde rucka a zatuhavaji zadni brzdice,mel jsme za to,ze je nekdo bude mit doam vyhozeny a nebo se do nich uz podival.treba kdyz menil jen gumicky.ty brzdice jsou novy maji malo najeto.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
matys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 661
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW údolí pod Ještědem
Kontaktovat uživatele:

Re: neco kolem zadnich brzdicu

Příspěvek od matys »

Zkus napsat clubakovi josef1 ten mi dovezl brzdiče na octavku a umí i G III mohl by poradit
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukaash
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: neco kolem zadnich brzdicu

Příspěvek od Lukaash »

podle fotek co jsem nasel, bych rekl, ze je to zalozene na stejnem principu, co jsem popisoval u Mazdy ... skodfa, ze to asi nemam nafocene rozebrane :-/
Přílohy
1
1
2
2
stolen : G2 mTDi 6° (5.8.2007) B3 Variant 1,9TD (8.4.2008)

prodám http://picasaweb.google.com/LukaashCR/WheelsForSale#" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: neco kolem zadnich brzdicu

Příspěvek od KaCzaba »

jenze tady jsou ty paky na sebe kolmo a u golfa je ta paka s tisicihranem v ose pistku
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Lukaash
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: neco kolem zadnich brzdicu

Příspěvek od Lukaash »

aha, tohle jsou teda taky z Golfa, ale asi G4 (kdyz jsem je mel v garazi, tak jsem to nijak nestudoval) :?
stolen : G2 mTDi 6° (5.8.2007) B3 Variant 1,9TD (8.4.2008)

prodám http://picasaweb.google.com/LukaashCR/WheelsForSale#" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“