Kola 9x16" na Golfa

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kola 9x16" na Golfa

Příspěvek od PlusOne »

jEkOt píše:na origo si myslim , ze to pasne, akorat by me zajimalo jak to bude kdyz nalozis 5 lidi, do kufru neco, jak na tom budou lemy vzadu..Ja mam 195/50/15 ET28 a ve dvou lidech jsem uz skrtal. Tak tam mam ted origo pruziny vzadu a vypada to desne:)
Jezdím furt sám, takže no problem...:)

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kola 9x16" na Golfa

Příspěvek od PlusOne »

Ještě mi napadá....rozjedu se s těma balónama vůbec???????:)))) JaSku, help!!!!:))

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola 9x16" na Golfa

Příspěvek od jEkOt »

vem si sebou supleru (posuvne meritko) ;))))
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kola 9x16" na Golfa

Příspěvek od PlusOne »

jEkOt píše:vem si sebou supleru (posuvne meritko) ;))))
Poznámka pro Hejtmáče:))))

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kola 9x16" na Golfa

Příspěvek od PlusOne »

Tak update - nakonec jsem ta kolečka nevzal. Zkusmo jsem je na Pinkouše nasadil, a vypadaly fakt dobře, balóny jako prase....nízký profil, pětipaprsek, paráda. Jenomže....když jsem si ta kolečka podrobněji prohlížel, jedno bylo bouchlé zevnitř, závažíčkama se to na té straně jenom hemžilo, měl tam nalepených tak 20 vedle sebe....mimoto, v gumách byly zasekané malé kovové špony, a jedna z gum byla mírně seknutá z boku.

Uvědomil jsem si, že kolečka sice fajn, ale musel bych je zase nechávat spravovat....a dát nové gumy. Takže jsem tam, kde jsem byl....a na to opravu nemám čas, peníze, a ani náladu. Ještě chvíli vydržím....

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kola 9x16" na Golfa

Příspěvek od mara7518 »

PlusOne píše:Tak update - nakonec jsem ta kolečka nevzal. Zkusmo jsem je na Pinkouše nasadil, a vypadaly fakt dobře, balóny jako prase....nízký profil, pětipaprsek, paráda. Jenomže....když jsem si ta kolečka podrobněji prohlížel, jedno bylo bouchlé zevnitř, závažíčkama se to na té straně jenom hemžilo, měl tam nalepených tak 20 vedle sebe....mimoto, v gumách byly zasekané malé kovové špony, a jedna z gum byla mírně seknutá z boku.

Uvědomil jsem si, že kolečka sice fajn, ale musel bych je zase nechávat spravovat....a dát nové gumy. Takže jsem tam, kde jsem byl....a na to opravu nemám čas, peníze, a ani náladu. Ještě chvíli vydržím....
KDYBYCH VEDEL O JINEJCH TAK TI PRODAM SVOJE,MAM TY SAMI,PREDNI ALE 7,5 PALCE A ZADEK 9,SOU NOVE SROVNANY A VYLESTENY!!:-)

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kola 9x16" na Golfa

Příspěvek od PlusOne »

mara7518 píše:
PlusOne píše:Tak update - nakonec jsem ta kolečka nevzal. Zkusmo jsem je na Pinkouše nasadil, a vypadaly fakt dobře, balóny jako prase....nízký profil, pětipaprsek, paráda. Jenomže....když jsem si ta kolečka podrobněji prohlížel, jedno bylo bouchlé zevnitř, závažíčkama se to na té straně jenom hemžilo, měl tam nalepených tak 20 vedle sebe....mimoto, v gumách byly zasekané malé kovové špony, a jedna z gum byla mírně seknutá z boku.

Uvědomil jsem si, že kolečka sice fajn, ale musel bych je zase nechávat spravovat....a dát nové gumy. Takže jsem tam, kde jsem byl....a na to opravu nemám čas, peníze, a ani náladu. Ještě chvíli vydržím....
KDYBYCH VEDEL O JINEJCH TAK TI PRODAM SVOJE,MAM TY SAMI,PREDNI ALE 7,5 PALCE A ZADEK 9,SOU NOVE SROVNANY A VYLESTENY!!:-)
OK, tak na mě mysli, až je budeš někdy prodávat:)) Zájem každopádně bude....nijak to nespěchá, takže až budeš chtít, stačí se ozvat....OK?

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kola 9x16" na Golfa

Příspěvek od mara7518 »

PlusOne píše:
mara7518 píše: KDYBYCH VEDEL O JINEJCH TAK TI PRODAM SVOJE,MAM TY SAMI,PREDNI ALE 7,5 PALCE A ZADEK 9,SOU NOVE SROVNANY A VYLESTENY!!:-)
OK, tak na mě mysli, až je budeš někdy prodávat:)) Zájem každopádně bude....nijak to nespěchá, takže až budeš chtít, stačí se ozvat....OK?
jj kdyztak pisnu ted je ma na aute chvilku co sou po repasi takze zatim ne...

Uživatelský avatar
PLAVÁČEK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola 9x16" na Golfa

Příspěvek od PLAVÁČEK »


Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kola 9x16" na Golfa

Příspěvek od PlusOne »

PLAVÁČEK píše:taky 9x16" celkem pěkný kousky.. http://www.tuning-forum.org//viewtopic. ... 80#1405180
Pokud se nepletu, tyhle RIALy prodává i tady na klubu:)))) Ale díky za tipa...:))

Uživatelský avatar
PLAVÁČEK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola 9x16" na Golfa

Příspěvek od PLAVÁČEK »

PlusOne píše:
PLAVÁČEK píše:taky 9x16" celkem pěkný kousky.. http://www.tuning-forum.org//viewtopic. ... 80#1405180
Pokud se nepletu, tyhle RIALy prodává i tady na klubu:)))) Ale díky za tipa...:))
jo je to možný :wink: , vypadaj pěkně

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“