Podvozek

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Podvozek

Příspěvek od NeoGenX »

Cafte hosi...poradi mi nekdo jaky podvozek je tak nejlepsi? Myslim stavitelnej nebo pevnej 60/40 ale chci znat vase nazory na znacky...sam se rozhoduju mezi KW a Weitec? Znate nekdo lepsi v pomeru cena/vykon? Diky :)
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozek

Příspěvek od Duck »

já mám KW varianta 2, stavitelná tuhost a výška, a jsem totálně moooc moooc spokojenej 8) jasně, cena trošku vyšší, ale ten výsledek je to mňamka, takže jestli chceš něco pořádnýho tak stavitelnej, a když ti stačí "jen" něco nižšího, tak bych volil KW 60/40 :)
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
mato88
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 491
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tlmače - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozek

Příspěvek od mato88 »

Weitec je lacnejsi brat KW,pre obe znacky vyraba tlmice firma AL-KO

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Podvozek

Příspěvek od NeoGenX »

A jaky je rozdil teda mezi KW a Weitec? Pro me je totiz cenove vyhodnejsi weitec...jsou dobre? Vydrzi?
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Podvozek

Příspěvek od NeoGenX »

A jaky je rozdil teda mezi KW a Weitec? Pro me je totiz cenove vyhodnejsi weitec...jsou dobre? Vydrzi?
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Re: Podvozek

Příspěvek od LiborG3 »

NeoGenX píše:A jaky je rozdil teda mezi KW a Weitec? Pro me je totiz cenove vyhodnejsi weitec...jsou dobre? Vydrzi?
Nebál bych se ani jednoho KW je dražší z toho důvodu že už má za sebou mnohaletou zkušenost s motorsportem a spousta lidí to používá na hobby motorsport......mám kamaráda KW varianta 2 maximálně spokojenej má na něm teď naježděnejch 45tkm tuhost na tvrdo a co nejvejš takže velká zátěž a zatím žádný neduhy.....a jinak MartinVR6 tady z Forka má na G2 KW3 a taky zpívá vysoký céééé jak je spokojenej......ale weitec zase je o dost levnější a spoustou lidí tady na fóru ověřenej že je výbornej poměr cena výkon......a co třeba ještě zkombinovat Bilstein tlumiče a Eibach pružiny.....takhle to dělá AC schnitzer.....
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Podvozek

Příspěvek od NeoGenX »

LiborG3 píše:
NeoGenX píše:A jaky je rozdil teda mezi KW a Weitec? Pro me je totiz cenove vyhodnejsi weitec...jsou dobre? Vydrzi?
Nebál bych se ani jednoho KW je dražší z toho důvodu že už má za sebou mnohaletou zkušenost s motorsportem a spousta lidí to používá na hobby motorsport......mám kamaráda KW varianta 2 maximálně spokojenej má na něm teď naježděnejch 45tkm tuhost na tvrdo a co nejvejš takže velká zátěž a zatím žádný neduhy.....a jinak MartinVR6 tady z Forka má na G2 KW3 a taky zpívá vysoký céééé jak je spokojenej......ale weitec zase je o dost levnější a spoustou lidí tady na fóru ověřenej že je výbornej poměr cena výkon......a co třeba ještě zkombinovat Bilstein tlumiče a Eibach pružiny.....takhle to dělá AC schnitzer.....
Ale Bilstein nedela snizene podvozky ne?
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozek

Příspěvek od OndrIs »

NeoGenX píše:
LiborG3 píše: Nebál bych se ani jednoho KW je dražší z toho důvodu že už má za sebou mnohaletou zkušenost s motorsportem a spousta lidí to používá na hobby motorsport......mám kamaráda KW varianta 2 maximálně spokojenej má na něm teď naježděnejch 45tkm tuhost na tvrdo a co nejvejš takže velká zátěž a zatím žádný neduhy.....a jinak MartinVR6 tady z Forka má na G2 KW3 a taky zpívá vysoký céééé jak je spokojenej......ale weitec zase je o dost levnější a spoustou lidí tady na fóru ověřenej že je výbornej poměr cena výkon......a co třeba ještě zkombinovat Bilstein tlumiče a Eibach pružiny.....takhle to dělá AC schnitzer.....
Ale Bilstein nedela snizene podvozky ne?
Dělá,
pokud chceš dobrej podvozek za dobrou cenu napiš uživateli, zviřatko, ten ti muže sehnat super podvozky od H&R pevné i stavítka!.A myslím že i weitec stačí mu jen napsat!

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“