Přední brzdy AAM

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Přední brzdy AAM

Příspěvek od miras »

Chlapy mám dotaz ohledně předních brzd na G3 r.v 96 1.8 AAM....jaký je průměr kotoučů na předku?..našel jsem na elitu průměr 239mm a 256mm.Přiznám se,že nemám čas to změřit na autě,a hlavně by mě zajímalo..Budu-li mít na autě kotouče s průměrem 239mm plné :( ,mohl bych tam dát ty větší pr.256mm nebo kotouče s vnitřním chlazením aniž bych musel vyměnit třmeny?Předem všem děkuju za rady!
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední brzdy AAM

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Určitě musíš přehodit i třmeny.Když se netrefíš,tak Ti to v krámu určo rádi vymění
Obrázek

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední brzdy AAM

Příspěvek od VWmathes »

taky se chcu zeptat na predni brzdy jake kotouce mam doma tyto od feroda prumer myslim 239 chlazene tloustka 20mm tusim ze potrebuju plne sirka 12mm mel jsem je na aute ale bylo to o hubu tak sli dolu..jinak je to 1.6 ABU r.v 93
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední brzdy AAM

Příspěvek od Master »

miras píše:Chlapy mám dotaz ohledně předních brzd na G3 r.v 96 1.8 AAM....jaký je průměr kotoučů na předku?..našel jsem na elitu průměr 239mm a 256mm.Přiznám se,že nemám čas to změřit na autě,a hlavně by mě zajímalo..Budu-li mít na autě kotouče s průměrem 239mm plné :( ,mohl bych tam dát ty větší pr.256mm nebo kotouče s vnitřním chlazením aniž bych musel vyměnit třmeny?Předem všem děkuju za rady!
Doporucuju si to zmerit, protoze se dle modelovych roku lisilo, skoro z toho mam pocit, ze to montovali podle plotu :) Kotouce plne a chlazene ve stejnem prumeru jsou zamene za predpokladu koupe prislusnych desek (u chlazenych jsou tenci)

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Re: Přední brzdy AAM

Příspěvek od miras »

Díky chlapy za rady.. :wink: !
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední brzdy AAM

Příspěvek od snXa_ »

miras píše:Díky chlapy za rady.. :wink: !
Hele mam stejnej problem.. ale ja mam ty mensi pac tam dam 13 kolo.. ty urcite ne. das tam 14 minimalne. tim padem mas vedsi kotouce.. :wink: si myslim ja
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Re: Přední brzdy AAM

Příspěvek od miras »

snXa_ píše:
miras píše:Díky chlapy za rady.. :wink: !
Hele mam stejnej problem.. ale ja mam ty mensi pac tam dam 13 kolo.. ty urcite ne. das tam 14 minimalne. tim padem mas vedsi kotouce.. :wink: si myslim ja
Omyl kolego..na 13" jsem ho tenkrát koupil,a o víkendu mi to nedalo a změřil jsem kotouče..takže mám tam bohužel ty o průměru 239mm a třmeny zrovna nevypadají,že by vzali větší průměr :( To víš asi je to tím,že mám tu slabou verzi 1.8.Jinak desky a kotouče jsou ještě pěkný,něco za sebou mají,ale taky ještě něco před sebou,fakt je,že jsem dlóuho nekontroloval brzdovku a bude jen potřeba ji dolít :oops: :)
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Re: Přední brzdy AAM

Příspěvek od jhn »

já mám taky slabou 1.8 a mám tam 256 mm asi proto že je to variant, a minimálně tam nacpu 14"
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Re: Přední brzdy AAM

Příspěvek od miras »

jhn píše:já mám taky slabou 1.8 a mám tam 256 mm asi proto že je to variant, a minimálně tam nacpu 14"
Jo jo,psal jsi,že tam máš 256 mm...asi je to jak říkáš.No vydržel jsem na nich doteď tak je za vetší měnit nebudu....tedy zatím.
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední brzdy AAM

Příspěvek od Master »

Ja bych poridil ventilovane kotouce, k tomu prislusne desky a velikost bych neresil...

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Re: Přední brzdy AAM

Příspěvek od miras »

Master píše:Ja bych poridil ventilovane kotouce, k tomu prislusne desky a velikost bych neresil...
To mě taky láká...potíž je v tom,že se pořád rozhoduju jestli golfa prodat,potřeboval bych tošku praktičtější auto např.Variant,Vento..takže uvidím..na to,že jsem původně golfa nechtěl,se z toho stala srdeční záležitost ať už to zní jakkoliv hloupě.A na druhý auto není,protože jsme s ženou investovali do bydlení.
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“