sportovní podvozek

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Perinak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1440
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwý Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od Perinak »

jEkOt píše:
Perinak píše:Je nejakej velkej rozdil ve sportovnim podvozku mezi 1,6 a 1,4??? jako uchyty a tak...? Protoze frajer mi nabizi celej sportovni stavitelnej podvozek 1000km najeto od KW za 6000,- ale mam za to, ze ma 1.6 nebo 1.8 Dik za odpoved
kdybys ho nebral, tak mi dej kontakt na toho borca ;)
ty nevis, jestli jsou ty podvozky mezi s se bou stejny....??

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od jEkOt »

Perinak píše:
jEkOt píše: kdybys ho nebral, tak mi dej kontakt na toho borca ;)
ty nevis, jestli jsou ty podvozky mezi s se bou stejny....??
ted nevim jak to myslis a kazdopadne se toho borca muzes zeptat ;) dikec
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Uživatelský avatar
iMarwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec,Mlada Boleslaw
Kontaktovat uživatele:

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od iMarwin »

ten rozdil mezi podvozkem by nemel byt vetsinou jsou jine pouze na Verze Gti/VR6 jelikoz tam jsou rozdilne hmotnosti na predni naprave a pak jeste verze cabrio a variant

takze si myslim ze ho klidne ber jestli je ok!!!! jinak se treba podivej jestli to maj na strankach KW rozdelene podle motorizace popr. jak

Uživatelský avatar
HanzGTD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 14.02.2008 14:37
Bydliště: Carlsbad

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od HanzGTD »

miras píše:Mám sníženo -40/-40,ale jen na 3-dvířku...tak snad ti to alespoň trošku pomůže..
dík, takhle je to paráda, taky jsem se rozhodl pro -40/-40 tak snad to bude nějak takhle vypadat, zadní náprava má pět pevných uložení tak se to dá ještě trochu doštelovat...
Golf II GTD Intercooler
Golf III GT
Bora Variant TDI EDITION a někdy Passat Variant TDI

KOUPIM SVĚTLO http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=42&t=277684" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od miras »

HanzGTD píše:
miras píše:Mám sníženo -40/-40,ale jen na 3-dvířku...tak snad ti to alespoň trošku pomůže..
dík, takhle je to paráda, taky jsem se rozhodl pro -40/-40 tak snad to bude nějak takhle vypadat, zadní náprava má pět pevných uložení tak se to dá ještě trochu doštelovat...
A to ve skutečnosti to vypadá mnohem líp než-li na fotce :wink:Jen dodám,že na autě jsou kola 15"/195/50...
Naposledy upravil(a) miras dne 15.08.2008 10:24, celkem upraveno 1 x.
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Uživatelský avatar
Perinak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1440
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwý Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od Perinak »

iMarwin píše:ten rozdil mezi podvozkem by nemel byt vetsinou jsou jine pouze na Verze Gti/VR6 jelikoz tam jsou rozdilne hmotnosti na predni naprave a pak jeste verze cabrio a variant

takze si myslim ze ho klidne ber jestli je ok!!!! jinak se treba podivej jestli to maj na strankach KW rozdelene podle motorizace popr. jak
Dik za radu :D

Uživatelský avatar
HanzGTD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 14.02.2008 14:37
Bydliště: Carlsbad

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od HanzGTD »

miras píše:
HanzGTD píše: dík, takhle je to paráda, taky jsem se rozhodl pro -40/-40 tak snad to bude nějak takhle vypadat, zadní náprava má pět pevných uložení tak se to dá ještě trochu doštelovat...
A to ve skutečnosti to vypadá mnohem líp než-li na fotce :wink:Jen dodám,že na autě jsou kola 15"/195/50...
jj já mam taky 195/50 R15 , jsem už docela zvědavej jak to bude na tom našem vypadat, a hlavně na tu jízdu s nim... 8)
Golf II GTD Intercooler
Golf III GT
Bora Variant TDI EDITION a někdy Passat Variant TDI

KOUPIM SVĚTLO http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=42&t=277684" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
prochy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.09.2007 08:29
Bydliště: Praha, Tábor

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od prochy »

čauves taky jsem koukal po nějakém novém podvozku, protože mi včera umřel zadek. :( Ale zajímalo by mne jestli někdo nemá fotku jak vypadá snížení -60/-40. chtěl bych mít předek níž i když u tdi by mohl být níž i u -40/-40 nebo co myslíte :?:
vw passat b7 2.0 tdi
vw bora 1.9 tdi

Bzuker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: moravskoslezský kraj

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od Bzuker »

prochy píše:čauves taky jsem koukal po nějakém novém podvozku, protože mi včera umřel zadek. :( Ale zajímalo by mne jestli někdo nemá fotku jak vypadá snížení -60/-40. chtěl bych mít předek níž i když u tdi by mohl být níž i u -40/-40 nebo co myslíte :?:
tady máš 60/40
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Uživatelský avatar
Perinak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1440
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwý Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od Perinak »

jEkOt píše:
Perinak píše:Je nejakej velkej rozdil ve sportovnim podvozku mezi 1,6 a 1,4??? jako uchyty a tak...? Protoze frajer mi nabizi celej sportovni stavitelnej podvozek 1000km najeto od KW za 6000,- ale mam za to, ze ma 1.6 nebo 1.8 Dik za odpoved
kdybys ho nebral, tak mi dej kontakt na toho borca ;)
Cau, jeste mas zajem o ten podvozek???

vw 4x4 tdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.03.2008 13:44
Bydliště: Hodkovice nad Mohelkou

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od vw 4x4 tdi »

ahoj všem,zajímalo by mě jak je možný,že každej tvrdí, když se dá podvozek snížený o 40 mm tak se 16" kolama je to v poho.Já mám tento podvozek na autě od značky SUPERSPORT a pružiny WEITEC a kola mam 15" a když jedu rychle v zatáčkách tak mi to dře,takže už mam předni plastový podběhy prodřený.A to mě vážně štve :twisted:

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: sportovní podvozek

Příspěvek od yurik »

asi mas male ET, ze mas kolesa moc vonku a tie pruziny su makke
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“