ABS??

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
expendable
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 17.03.2008 19:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

ABS??

Příspěvek od expendable »

zajimalo by me, jak slozite je dodelat ABS...je nejeky rozdyl v tech systemech podle motorizace? taky jsem cetl, ze je problem v tom, ze ABS je zapsany ve velkym technicaku a neni jednoduchy to obehat. prosim poradte

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od Unihero »

jen taková otázka ty nemáš abs? už jenom tu elektriku si představ... je to hroznej vopruz a nepoštěl bych se do toho, denska je takovejch aut ještě co abs nemá

Uživatelský avatar
expendable
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 17.03.2008 19:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od expendable »

chtel bych ho tam dat, protoze sem mel kvuli tomu v zime bouracku a auto se mi kvuli tomu menit neche :( jj, ta elktrika je urco opruz...

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od Unihero »

mno jak myslíš mno, mám tady systém na ABS ale bez elektriky bez všeho...
Přílohy
DSC00609.JPG

Uživatelský avatar
expendable
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 17.03.2008 19:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od expendable »

dik za nabidku, ale sehnal sem komplet i kabelama za dobry penize...jen doufam ze nebude problem, ze to je z 1,6 74kw a ja to budu davat na tdi a taky sem zvedaj jak to bude s tim technicakem...

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od Unihero »

tohle je taky z TDi :D jinak GL

Uživatelský avatar
expendable
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 17.03.2008 19:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od expendable »

Unihero píše:tohle je taky z TDi :D jinak GL
takze v tech abs podle motorizace je rozdil?

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: ABS??

Příspěvek od PlusOne »

expendable píše:chtel bych ho tam dat, protoze sem mel kvuli tomu v zime bouracku a auto se mi kvuli tomu menit neche :( jj, ta elktrika je urco opruz...
Tys měl bouračku kvůli tomu, že nemáš ABS???? A nebylo to spíš tím, že neumíš brzdit na sněhu, resp. že jsi jel moc rychle??? Nebudu moralizovat, když nevím, jak to bylo, ale myslím si o tom svoje....dodělávat ABS na auto, který ho nemá, bude víc, než práce na jedno odpoledne...

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od RomeoMontek »

Nebude to zas tak strašný...

..kluci to dodělávali z Feldy na Fáva a potom s bouranejch Feld k sobě...a šlo to...

U Golfika asi bude důležitý, jestli máš vzadu kotouče a ta verze odkud to máš taky...ale pokud seženeš knihu Jak na to a seš-li trochu šikovnej tak to zmákneš.
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
expendable
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 17.03.2008 19:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od expendable »

PlusOne píše:
expendable píše:chtel bych ho tam dat, protoze sem mel kvuli tomu v zime bouracku a auto se mi kvuli tomu menit neche :( jj, ta elktrika je urco opruz...
Tys měl bouračku kvůli tomu, že nemáš ABS???? A nebylo to spíš tím, že neumíš brzdit na sněhu, resp. že jsi jel moc rychle??? Nebudu moralizovat, když nevím, jak to bylo, ale myslím si o tom svoje....dodělávat ABS na auto, který ho nemá, bude víc, než práce na jedno odpoledne...

mysli si o tom co chces, ale auto s abs na ledu zastavi driv, nez auto bez nej...

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od pino.t »

PlusOne píše:
expendable píše:chtel bych ho tam dat, protoze sem mel kvuli tomu v zime bouracku a auto se mi kvuli tomu menit neche :( jj, ta elktrika je urco opruz...
Tys měl bouračku kvůli tomu, že nemáš ABS???? A nebylo to spíš tím, že neumíš brzdit na sněhu, resp. že jsi jel moc rychle??? Nebudu moralizovat, když nevím, jak to bylo, ale myslím si o tom svoje....dodělávat ABS na auto, který ho nemá, bude víc, než práce na jedno odpoledne...
Taky netuším jak expendable havaroval, ale když jedeš po úzké cestě kde je náledí a sníh, není kam vyhnout a nějakej deb*l v Puntu co má ještě zamlženy zadní okno a klobouk na hlavě ti vycouve do cesty, tak prostě nen šance zastavit.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
harli
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 10.09.2008 16:35
Bydliště: V.Pavlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od harli »

Ja mam ABS ale zlobi tak že su z něj na prášky.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ABS??

Příspěvek od Bastard »

PlusOne píše:
expendable píše:chtel bych ho tam dat, protoze sem mel kvuli tomu v zime bouracku a auto se mi kvuli tomu menit neche :( jj, ta elktrika je urco opruz...
Tys měl bouračku kvůli tomu, že nemáš ABS???? A nebylo to spíš tím, že neumíš brzdit na sněhu, resp. že jsi jel moc rychle??? Nebudu moralizovat, když nevím, jak to bylo, ale myslím si o tom svoje....dodělávat ABS na auto, který ho nemá, bude víc, než práce na jedno odpoledne...
Udělej si na nějaké opuštěné zasněžené cestě čáru, kde začneš brzdit a rozjeď to na 60km/h a dupni na brzdu. Udělej čáru, kde se zastavily přední kola a vytáhni pojistku ABS a celý znova... Uvidíme, jak dopadneš... Nicméně ta montáž bude fakt vopruz, aby všechno fungovalo, jak má...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od napster »

expendable píše:
PlusOne píše: Tys měl bouračku kvůli tomu, že nemáš ABS???? A nebylo to spíš tím, že neumíš brzdit na sněhu, resp. že jsi jel moc rychle??? Nebudu moralizovat, když nevím, jak to bylo, ale myslím si o tom svoje....dodělávat ABS na auto, který ho nemá, bude víc, než práce na jedno odpoledne...

mysli si o tom co chces, ale auto s abs na ledu zastavi driv, nez auto bez nej...
špatný příklad na ledě je to uplně jedno jakmile chytneš led,tak můžeš mít ABS,ESP, apod,ale nebude ti to nic moc platný.zato ABS na mokru brzdí lp,alese auto bez ABS brzdí líp na suchu.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS??

Příspěvek od vento »

špatný příklad na ledě je to uplně jedno jakmile chytneš led,tak můžeš mít ABS,ESP, apod,ale nebude ti to nic moc platný.zato ABS na mokru brzdí lp,alese auto bez ABS brzdí líp na suchu.[/quote]

nevím jestli líp možná o něco dříve ale bohužel je neovladatelne

jinak zajimalo by me jestli to tam ten kluk domandelil ale dávam mu malou šanci osobne bych radeji koupil jine auto
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“