Středící kroužky kol

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jary
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okres Písek - Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Středící kroužky kol

Příspěvek od Jary »

Nevíte kde bych je sehnal za slušnou cenu a hlavně rychlé dodání.. našel jsem toto https://www.aaaalu.cz/i4008-stredici-krouzky/

Uživatelský avatar
Gonzalo
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3239
Registrován: 02.05.2008 10:02
Bydliště: Teplice

Středící kroužky kol

Příspěvek od Gonzalo »

Ahoj.
Ja jsem si je taky kupoval a bylo to pekne na h***o... Pak jsem si je nechal udelat v Tunning shopu presne na miru z duralu (nechal jsem jim tam jedno kolo a za 2 dny jsem si pro ne prijel) cena 200 za kus coz neni tak hrozny... Ale stejne mi volant houpe ze strany na stranu tak nevim no... Ale fakt je lepsi si je nechat udelat na miru...

Uživatelský avatar
johny99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 430
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Senica ,Slovensko

Středící kroužky kol

Příspěvek od johny99 »

šikovký soustružník ti je udělá bez problému ,ja mám disky z renaultu a mám 1,5 mm silné kroužky

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Středící kroužky kol

Příspěvek od vento »

nahovno nejsou jsou to bezne stredici krouzky ktere se davaji k novym kolum ale kdyz jsou kola nakopany tak ti nepomuzou ani titanové
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
Jary
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okres Písek - Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Středící kroužky kol

Příspěvek od Jary »

Kroužky jsem si nechal vysoustružit, ale není to ono.Sice je to lepší než bez nich, ale nevystředí kolo, tak jak by měli. Včera jsem si je objednal přes net a měli přesně rozměry které potřebuji.. 8)

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Středící kroužky kol

Příspěvek od Stug »

Je to tak jak řiká Vento. Co chcete zlepšovat na kroužku? Já mám taky plastový, maj je běžně v pneuservisech a nestěžuju si.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Středící kroužky kol

Příspěvek od LiborG3 »

Stug píše:Je to tak jak řiká Vento. Co chcete zlepšovat na kroužku? Já mám taky plastový, maj je běžně v pneuservisech a nestěžuju si.
Ale je pravda že už sem v práci měl reklamace od zákazníků že sem jim ten teflon třeba vymačkal a už to nebylo ono....nebo že jim to házelo a nevěděli sme proč....tak až pak se to řešilo kovem.....ale byly to auta tipu S-klasse,CLK,350Z,X-type a ne ty vole golf na kterým je úplně všechno špatný....
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

ventař
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 25.03.2008 13:35
Bydliště: Velký Grunov

Středící kroužky kol

Příspěvek od ventař »

Jary píše:Nevíte kde bych je sehnal za slušnou cenu a hlavně rychlé dodání.. našel jsem toto https://www.aaaalu.cz/i4008-stredici-krouzky/
50-100kč kus nové jakekoli

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“