Posilovač řízení

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Posilovač řízení

Příspěvek od Me2d »

Nazdarek lidi
Mam problem včera mi z ničeho nic přestal fungovat posilovač řizení :cry: čím to muže byt? stalo se to při jizdě fungoval až jednou zatačim a posiluju si sam :!: Ale posilovač brzd fuguje kontroloval jsem hladinu kapaliny v servu a je to ok takže problem bude někde jinde asi? tak poraďte Diky moc všem 8)

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

JO a typ motoru je ABS obsah 1.8 jestli to je duležité :? tak poraďte dik

Uživatelský avatar
Johanes21
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Johanes21 »

Skus pozriet na klinovy remen. Podla motora mas servo cerpadlo osobitne na jeden remen ,a vodne cerpadlo a alternator mas na druhy ale ten by mal byt drazkovy.Mohol ti spadnut s remenice alebo pretrhnut sa.

Uživatelský avatar
ctvrta
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ctvrta »

A co olej? A naky zvuky byly?

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

bez zvuku! zniceho nic to slo ztuha jen doufam že neni cerpadlo v haji?

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

Me2d píše:bez zvuku! zniceho nic to slo ztuha jen doufam že neni cerpadlo v haji?
Jestli to nemá takovej vrzací zvuk, tak čerpadlo je sai OK, protože jak přestane mít olej tak začne vrzat, já nevim čim by to mohlo bejt, jastli ti náhodou neodešlo řízení, nevim :wink:

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

Vali píše:
Me2d píše:bez zvuku! zniceho nic to slo ztuha jen doufam že neni cerpadlo v haji?
Jestli to nemá takovej vrzací zvuk, tak čerpadlo je sai OK, protože jak přestane mít olej tak začne vrzat, já nevim čim by to mohlo bejt, jastli ti náhodou neodešlo řízení, nevim :wink:
Nestraš! to by byla asi palka cely řizeni nový? Mam pocit jako by to byl klinovy řemen ale na ten sem se už dival tak 5x a nic. Přijizdě to děla občas takový huboky piskot ne ten co je obvyklí ale takovy vrzaciale jen par vteřin a jak kdy! Jo a mimochodem ted to zase funguje :D ale nevim na jak dlouho zničeho nic se to samo spravilo tak nevim? kdyby to byla pumpa tak už by se to asi nenahodilo né? :roll:

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

já bych to viděl, jak už tu někdo naznačil, na ten řemen! už jsi to kontroloval!

s posilovačem brzd to nemá nic společnýho ten funguje na podtlak ze sání.
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

jhn píše:já bych to viděl, jak už tu někdo naznačil, na ten řemen! už jsi to kontroloval!

s posilovačem brzd to nemá nic společnýho ten funguje na podtlak ze sání.
Jo jak už jsem psal výše řemen po kontrole 8) je v pohodě a ted už to neděla tak nevim čim to bylo ? :roll: A s těma brzdama uz to taky vím. Ale kazdopadně diky moc všem :)

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

třeba ti jen začal prokluzovat na chvíli??? napnutej je dost?
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

jhn píše:třeba ti jen začal prokluzovat na chvíli??? napnutej je dost?
To je taky možný, jak zatočíš tak to musí natlakovat, a tim de čerpadlo stouš.

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

jj Tak je to ten klinak tavři se v pohodě ale při otočení kol naplno začne trochu hvízdat :roll: tak že se musi dopnout! Měli jste pravdu!

Uživatelský avatar
Alakhai77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alakhai77 »

Jeste je taky moznost, kdyby se to opakovalo, ze je nejaka hadicka ucpana, nebo jen castecne, ze potom servo nema takovy tlak jak ma mit... ted taky resim problemy se servem :( :cry: :cry: :cry:
Neber zivot moc vazne, stejne z neho nevyvaznes zivy :D

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

Alakhai77 píše:Jeste je taky moznost, kdyby se to opakovalo, ze je nejaka hadicka ucpana, nebo jen castecne, ze potom servo nema takovy tlak jak ma mit... ted taky resim problemy se servem :( :cry: :cry: :cry:
no přeju hodně štěsti! ja to zjistil uplně nahodou klinak byl kontrolovan tak 5x a až na po 6 jsem to zjistil a doufam že to nebude nic jiného tak hodně štěstí! 8)

Uživatelský avatar
Alakhai77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alakhai77 »

No ja mam jiny problem...mne proste skripe servopumpa kdyz jdu volantem do raidu....jinak posiluje v pohode..jeste nez to v servisu rozdelali tak fakcila paradne....no jo..asi ji posrali ..ale nic jim uz nedokazu..rekli mi : Pane, to jste sehnal nekde na vrakaci a to se stane" ale kdyz ji tam dali poprve tak neskripala a jela super ale prestala po asi 5 km fungovat..pak znovu vydelali a namontovali rizeni a uz to posilovalo... ale skripe..mam domluvenou novou pumpu tak snad uz bude konecne po problemu..
Strasne me to stve..rvu do toho penize a jeste to neni ono..ale je to muj Golficek :wink:
Neber zivot moc vazne, stejne z neho nevyvaznes zivy :D

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“