VR6 - pomoc! Podvozek?!.

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

to je blbost..stou klimou to nema co delat..nebil to podvozek pro mírné klima :lol: abys ho treba nekoupil na antarktidu :lol:
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

sphinxx píše:
Robert D. píše: Já vím, ale Weitec, Supersport... píšou né pro modely s klimatizací.Musím zjistit zatížení přední nápravy, ale zas tak těžké by to být nemělo,fakt nevím vo co go?!. :roll:
Taky jsem to teď řešil na vento VR6, a taky jsem měl možnosti s rozdílným zatížením přední nápravy.. Nepřišli jsme na to proč.. Tzn. podle mě, pokud máš klimu, tak by měl být s větší zátěží na předek.. Ale ruku do ohně za to nedám..

Já klimu nemám a vzal jsem s tím větším zatížením, tak uvidíme, až to dorazí a jak to namontujeme, dám vědět, ok???
V TP mám zátížení přední nápravy 950 kg a ty podvozky jsou do 980, tak v tom problém asi nebude. Nicméně na tuto otázku mi neodpověděli ani v tuning shopech. :roll:
rodo@email.cz" target="_blank
_______________________________________

Uživatelský avatar
GMKcz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od GMKcz »

roberte kdyby si se chtel zbavit toho podvozku co tam mas ted tak nahod cenu do sz a urcite se nejak dohodnem .. pokud neni nejakej dojebanej :lol:
Koupím světla na VENTO s čočkou - nejlépe s poničenými skly - rozhoduje cena!!
Dále poškozenej naraznik na taky na VENTO!!
Piště SZ!

Uživatelský avatar
Pietro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pietro »

Robert D. píše:
sphinxx píše: Taky jsem to teď řešil na vento VR6, a taky jsem měl možnosti s rozdílným zatížením přední nápravy.. Nepřišli jsme na to proč.. Tzn. podle mě, pokud máš klimu, tak by měl být s větší zátěží na předek.. Ale ruku do ohně za to nedám..

Já klimu nemám a vzal jsem s tím větším zatížením, tak uvidíme, až to dorazí a jak to namontujeme, dám vědět, ok???
V TP mám zátížení přední nápravy 950 kg a ty podvozky jsou do 980, tak v tom problém asi nebude. Nicméně na tuto otázku mi neodpověděli ani v tuning shopech. :roll:
Přesně tak , je třeba to vybírat a dát pozor na zatížení nápravy , a se mnou třeba , nebo vlastně s T4 v Německém tuning shopu toto řešili a koupil jsem podvozek pro větší zatížení . Klima je blbost :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

rodo@email.cz" target="_blank
_______________________________________

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

mara7518 píše:neni treba rozdil ve snizeni,nevidel sem klimu,ale neni pak moc nizko nebo tak??jestli jim nejde o to abys ji neurazil,protoze jeji vaha neni preci takovej obrovskej rozdil pro tu tuhost,ne??

to bych radsi stal venku nez si takhle kurvit lizatko pri vyjizdeni.. :wink: ale asi si tam stal jen zimu,ze??
Je to i u sníže 25mm, přitom to nízký už taky mám, jsem z toho ko*ot :!:
rodo@email.cz" target="_blank
_______________________________________

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

Roberte, jestli si chceš koupit ten podvozek co je pod tím odkazem, nabídnu ti lepší cenu. Weitec umím za super ceny. Cena by byla 10500,-CZK i dopravou.
Ohledně té klimatizece, já jsem se dočetl, že nejsou přípustné na VR6 s klimou a tím pádem by neprošli na TUV, tedy technické. Nemci jsou na veci na auto bez schválení opatrní.

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

jsem ti psal hned at se "tacca" zeptáš :wink:

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

vento píše:jsem ti psal hned at se "tacca" zeptáš :wink:
Dikes za duveru :wink:

Jen abych to upřesnil, ten podvozek bude pasovat a bude fungovat tak jak ma, jen kdyz by jsi ukazal TUV schvaleni na technické, tak by se docetli, ze to lze zapsat jen pro modely bez klimy a kdyby ti ji tam nasli asi by jsi mel problem. Jestli to ale nebudes zapisovat do TP není se čeho bát.

Uživatelský avatar
Dadann
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dadann »

Super ze to nekdo objasnil ale fakt mi nedochazi proc jsou lidi s klimou v nevyhode nebo je snad naky rozdil v tech podvozcich-klima +bez klimy?.... :roll: Jsem z toho lama...
Slevy na kompletní sortiment Liqui Moly a Mann filter http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=1 ... 9#p1446439" onclick="window.open(this.href);return false;

CULT STYLE?...O.K. BIATCH
DnB a Jungle society...

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

Dadann píše:Super ze to nekdo objasnil ale fakt mi nedochazi proc jsou lidi s klimou v nevyhode nebo je snad naky rozdil v tech podvozcich-klima +bez klimy?.... :roll: Jsem z toho lama...
Jestli to nebude kvuli pripadnemu poskozeni chladice klimy (nizko) a nasledne spusteni dalsich problemu, nebo znecisteni vozofky, taky jsem z toho lama. To uz nevim.

Uživatelský avatar
Dadann
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dadann »

Ty jo myslim zes na to kapl s tim znecistenim vozovky u nas by to nikoho ani nenapadlo ale nemci jsou toho na 100% schopni... :wink:
Slevy na kompletní sortiment Liqui Moly a Mann filter http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=1 ... 9#p1446439" onclick="window.open(this.href);return false;

CULT STYLE?...O.K. BIATCH
DnB a Jungle society...

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

TAcc.cz píše:
Roberte, jestli si chceš koupit ten podvozek co je pod tím odkazem, nabídnu ti lepší cenu. Weitec umím za super ceny. Cena by byla 10500,-CZK i dopravou.
Ohledně té klimatizece, já jsem se dočetl, že nejsou přípustné na VR6 s klimou a tím pádem by neprošli na TUV, tedy technické. Nemci jsou na veci na auto bez schválení opatrní.
Konečně, díky, to je solidní vysvětlení,na technické mi stejně píšou snížení do lehkých závad.Ti němčouři jsou fakt puntičkáři. Asi bych to řešil štelovákem, docela se mi cenově a kvalitou zamlouvá V-maxx, ten by jsi uměl taky?. :wink:
rodo@email.cz" target="_blank
_______________________________________

Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Příspěvek od sphinxx »

Robert D. píše:
TAcc.cz píše: Roberte, jestli si chceš koupit ten podvozek co je pod tím odkazem, nabídnu ti lepší cenu. Weitec umím za super ceny. Cena by byla 10500,-CZK i dopravou.
Ohledně té klimatizece, já jsem se dočetl, že nejsou přípustné na VR6 s klimou a tím pádem by neprošli na TUV, tedy technické. Nemci jsou na veci na auto bez schválení opatrní.
Konečně, díky, to je solidní vysvětlení,na technické mi stejně píšou snížení do lehkých závad.Ti němčouři jsou fakt puntičkáři. Asi bych to řešil štelovákem, docela se mi cenově a kvalitou zamlouvá V-maxx, ten by jsi uměl taky?. :wink:
O V-maxx jsem slyšel, že ho teď bere hodně lidí, ale ne všichni jsou spokojení..
:zzz:

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

Robert D. píše:
TAcc.cz píše: Roberte, jestli si chceš koupit ten podvozek co je pod tím odkazem, nabídnu ti lepší cenu. Weitec umím za super ceny. Cena by byla 10500,-CZK i dopravou.
Ohledně té klimatizece, já jsem se dočetl, že nejsou přípustné na VR6 s klimou a tím pádem by neprošli na TUV, tedy technické. Nemci jsou na veci na auto bez schválení opatrní.
Konečně, díky, to je solidní vysvětlení,na technické mi stejně píšou snížení do lehkých závad.Ti němčouři jsou fakt puntičkáři. Asi bych to řešil štelovákem, docela se mi cenově a kvalitou zamlouvá V-maxx, ten by jsi uměl taky?. :wink:
V-maxx neumim, ale taky jsem neslysel moc chvaly. To už bych radsi ten Weitec.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“