KOUŘ Z VOLANTU

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

a3ankoGTI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 21.03.2009 19:26
Bydliště: Slovensko, Liptov Vysoke Tatry
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUŘ Z VOLANTU

Příspěvek od a3ankoGTI »

je to packa stieracov, stalo sa mi to tiez, a kupoval som novu s pal. PC, kontakty na cyklovac a normalne stieranie su oddelne len tenkym plastovym kuskom.. ten som mal vylomeny a pri prepinani boli v podstate spojene aj cyklovac aj stirace naraz a teda bol tam skrat.. preto to horelo... takze ak niekto chce mam na predaj packu s pal. PC, dooost zachovalu...a mozno si ju neham :D
Obrázek

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: KOUŘ Z VOLANTU

Příspěvek od PlusOne »

a3ankoGTI píše:je to packa stieracov, stalo sa mi to tiez, a kupoval som novu s pal. PC, kontakty na cyklovac a normalne stieranie su oddelne len tenkym plastovym kuskom.. ten som mal vylomeny a pri prepinani boli v podstate spojene aj cyklovac aj stirace naraz a teda bol tam skrat.. preto to horelo... takze ak niekto chce mam na predaj packu s pal. PC, dooost zachovalu...a mozno si ju neham :D

Dělá to jedna z těch dvou. Mě se z blinkrové páčky zakouřilo, a přestaly svítit dálky. Nijak mi to nevadilo, než jsem se jednou podíval z okna, a zjistil, že auto svítí. Byl tam nějakej kraťas, vevnitř smrad ze spálenýho plastu, tak jsem pro sichr odpojil baterku, aby mi to neshořelo, a druhej den jsem ji vyměnil....
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
PemaR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířow
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUŘ Z VOLANTU

Příspěvek od PemaR »

Dneska odpoledne sem nastartoval a taky najednou kour z volantu docela me to vydesilo ale nic tak sem jel ale na semaforech kdyz sem chvilku stal tak se zaclo kourit jeste vic. Odstavil sem to nejbliz co se dalo ale nezjistil sem z ceho to muze byt. Vzdycky pri sepnuti klicku se zacne kourit jakoby z krouzku pod volantem. Nejdrive sem myslel ze vyskratovany klakson tak sem vytahnul pojistku ale nepomohlo, nakonec sem odpojil bag volantu a uz se nekouri. Je mozne ze to muze delat ten krouzek pod volantem od bagu nebo je to opravdu nekde od packy ovladani? Zitra si asi vezmu do auta hasicak docela sem mel bobky jak sem s tim jel dom.

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: KOUŘ Z VOLANTU

Příspěvek od VWmathes »

PemaR píše:Dneska odpoledne sem nastartoval a taky najednou kour z volantu docela me to vydesilo ale nic tak sem jel ale na semaforech kdyz sem chvilku stal tak se zaclo kourit jeste vic. Odstavil sem to nejbliz co se dalo ale nezjistil sem z ceho to muze byt. Vzdycky pri sepnuti klicku se zacne kourit jakoby z krouzku pod volantem. Nejdrive sem myslel ze vyskratovany klakson tak sem vytahnul pojistku ale nepomohlo, nakonec sem odpojil bag volantu a uz se nekouri. Je mozne ze to muze delat ten krouzek pod volantem od bagu nebo je to opravdu nekde od packy ovladani? Zitra si asi vezmu do auta hasicak docela sem mel bobky jak sem s tim jel dom.
ja uz menil celeho lukase 2x a pokazde jsem mel vypalene ty kontakty asi k tomu pomaha i ten prach co se tam usazuje ..
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: KOUŘ Z VOLANTU

Příspěvek od skacel99 »

mě se tohle stalo během loňskýho podzimu asi 2x,ale všechno pak šlo(krom bagu kterej jsem ještě naštěstí nezkoušel) :D ...pak jsem nahodil tempomat(fungl nová páčka) a zatím pohoda...

Uživatelský avatar
Petrppan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 15.10.2010 23:13
Bydliště: Liberec

Re: KOUŘ Z VOLANTU

Příspěvek od Petrppan »

No tak taky se přidám, můj Varoš to dělá také, je to nepravidelné, ale je třeba to řešit. Začaly blbnout stěrače, při jakémkoliv doteku se pustí ostřikování, prostě páčka v hajzlu =D, nutná výměna.

jezdil 14
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.07.2015 14:01

Re: KOUŘ Z VOLANTU

Příspěvek od jezdil 14 »

Cau mel jsem take takovy problem ze pri nastartovani nebo jizde se obcas zakourilo zpod volantu nejak sem to neresil.. pred tydnem jsem jel a z niceho hic se mi zaply sterace a nesli vypnout.. vcera rano jsem nastartoval a bilej hulan jako krava zpod volantu odpo jsem to rozdelal a vyhorela packa... tak vymena za novou a vse ok

lefty12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 02.09.2013 18:56

Re: KOUŘ Z VOLANTU

Příspěvek od lefty12 »

Me na B4 horel plaminek, tak jsem to sfoukl, doma rozdelal, poradne vycistil kontakty a uz pres pulroku ani naznak zaváhání. Ale nahradni jsou uz doma :-D

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“