Neukazují displeje

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Neukazují displeje

Příspěvek od mephik »

Zdravím - mám problém a to ten že mi oba displeje fungují nebo spíš ukazují jen tak napůl jsou tam nejaky klikyháky a není to čitelný a navíc na nich nefunguje podsvit ....řešil už někdo něco podobného ? myslíte že to bude jen kontakt nebo odešli displeje do věčných lovišť ?

Uživatelský avatar
rejfik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2476
Registrován: 06.11.2007 10:10
Bydliště: Dubnice/Chotyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od rejfik »

rozdelej je a vyčisti je tam spatnej kontakt a ten podsvit bude asi žárovka pokud užnemas SMD diodi

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od Stepix »

občas se stane, že ty displaye prostě odejdou... jak již bylo řečeno, zkus to rozebrat a pročistit. Co se týká podsvitu, tak jsou dva způsoby - diodový a žárovkový, pokud žárovkový, tak to ti za displayem mohla prasknout jedna z žárovek na osvit displayů a nesvítí tak ani jeden... v případě, že to nerozchodíš neřeš opravy, ale kup si rovnou jiný, starší :wink:

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od mephik »

no je to rok 1995 takze to budou asi zarovicky co ..... ok no bude asi těžký sehnat zrovna můj typ budíku - mám to do 200km/h a otačkomer tusím do 5500ot. TDI 66kw....

EDIT: a moh bych použít i tyto budíky aniž by mi to ukazovalo jinak ? protoze ja mam od 0-200
Přílohy
budíky.jpg

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od napster »

jak to předělat z 20-220 najdeš na http://www.ck222.de" onclick="window.open(this.href);return false;
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od Stepix »

můžeš použít i tyto... jediné o co jde, tak aby to bylo na stejný motor benzin/nafta a stejný počet válců (což u TDI je zbytečné hlídat :-)) prostě bych v klidu sehnal budíky z jiného TDI a máš po starostech :wink:

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od mephik »

tak jem si sehnal stříbrný budíky a nefunguje mi otáčkoměr a bliká mazání dá se s tím něco dělat ???

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od napster »

dříve si mělotáčkoměr?jinakto mazánímůžebýt i špatnýčidlo,nebošpatnejspojv budikách.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od bRG »

heh a nemas spatny budiky tohle mi dela auto kdyz do myho benzinu dam budiy z dizlu:)blika mazani a neukazuje otackomer

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od mephik »

jo otackomer jsem tam mel a mazani na starych neblikalo - todle jsou asi jiné budíky (myslím ze jinej výrobce nebo tak) a proto neukazuji jak maji - az kdyz motor fest vytočím tak mazání zhasne a otackomer se zdvihne tak o jednu carku v stupnici :| strasne se mi ty budíky líbí a bylo by mi líto je dat zase pryč :-(

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od mephik »

tyto to jsou
Přílohy
P1010857.JPG

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od napster »

tyhle jsem měl taky,ale už je má Stepix,snad i s MFA :lol: jinak k budíkum.nejde tam přehodit jen otáčkoměr ze starých?!
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od bRG »

ja si myslim ze u tehlech to uz nejde prehodit,u tech starych budiku co nabihaj pomalu treba i pul minuty nez ze vysplha tepolta a benzin u tech se to prohazovat da.Tyhle budiky co mas mam taky a kdyz si je pichu na svuj benzin neukazuje otackomer a blika olej jak uz jsem nekde psla.:)

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od mephik »

napster píše:tyhle jsem měl taky,ale už je má Stepix,snad i s MFA :lol: jinak k budíkum.nejde tam přehodit jen otáčkoměr ze starých?!
no chtel jsem jen prehodit displeje a ten stribrnej podklad ciferniku do tech mych ale po rozkuchání jsem zjistil že by se mi to asi nepodarilo je to proste vsechno nabastleny na sobe a mam strach ze se to vysype a uz to neposkládám :-) jinak zkousel jsem sundat ručičky a nepodařilo se mi to musim vic zabrat nebo je v tom nějakej fígl ? :)

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neukazují displeje

Příspěvek od bRG »

s tou rucickou staci jenom stahnout neboj se zabrat:)ja jsem ty hle novy nerozdelaval nejak moc,ale ty stary sli rozlozit krasne a sli tam libovolne menit vsechny soucasti.Bohuzel u tehlech to je cely nejak v kuse.ale sou lepsi ze nabihaj rychle,ty stary sou zase dost poruchovy mam doma dvoje stary budiky a ani u jednich nejde teplota jak by mela.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“