Nesvítí kontrolka dobíjení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
kellys88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 04.01.2012 21:18

Re: Nesvítí kontrolka dobíjení

Příspěvek od kellys88 »

Tak hurá :yahoo: Šel jsem po vedení dvou kablíků,co vedou od altíku a detailně jsem je prozkoumal a hle! Pod zářivostí LED baterky jsem našel mini trhlinu v izolaci a přešvihlej vodič. Nevím,jak se to stalo,ale hlavně,že po opětovném spojení se vyřešil můj problém. Jinak info pro ty,co mi radili se mrknout na žárovku pod kontrolkou-není tam žárovka nýbrž nějaká dioda či co :-) Jinak dík,kteří se k mému tématu vyjádřili :drinks:

Bobes06
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 11.05.2009 16:11
Bydliště: Praha

Re: Nesvítí kontrolka dobíjení

Příspěvek od Bobes06 »

kellys88 píše:Tak hurá :yahoo: Šel jsem po vedení dvou kablíků,co vedou od altíku a detailně jsem je prozkoumal a hle! Pod zářivostí LED baterky jsem našel mini trhlinu v izolaci a přešvihlej vodič. Nevím,jak se to stalo,ale hlavně,že po opětovném spojení se vyřešil můj problém. Jinak info pro ty,co mi radili se mrknout na žárovku pod kontrolkou-není tam žárovka nýbrž nějaká dioda či co :-) Jinak dík,kteří se k mému tématu vyjádřili :drinks:
Tak já mám už nějakou dobu taky vyřešeno a u mě to byl úplně stejný případ.S Golfem jsem spokojený,jenom ta tragická kabeláž s praskající izolací :roll:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“