El.stahovačky.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

michal148
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.03.2010 17:51

Re: El.stahovačky.

Příspěvek od michal148 »

pani nevie niekto poradit ako zapojit kabelaz do motorcekov s riad. jednotkou na stahovanie okien? mam origos kabelas lenze bez stekra (niekto ho odstrihol) ktory sa napaja do motorceka resp. do jeho riad jednotky. Podla schemy ktoru mam to nejde rozchodit alebo mi tam este nieco chyba v zapojeni. http://www.vw-club.nl/Jeff/GOLF3_94.PDF" onclick="window.open(this.href);return false;

davcatuma
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 27.02.2010 19:31

Re: El.stahovačky.

Příspěvek od davcatuma »

já mám problém s oknem spolujezdce... po zmáčknutí ovladače sjíždí postupně a nahoru taky a někdy se mu nechce vůbec zajet. Cvakám pořád rychle za sebou a občas se pohne o 1cm ale poslední dobou už ani to ne. Vezmu kontaktol prostříknu ovládání a jede líp, ale ne vcelku až nahoru, ale jen po částech... kabelář ve dveřích O.K. a když otevřu dveře okna sjedou ale když je zavřu okna nevyjedou jen šíbr zajede...

davcatuma
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 27.02.2010 19:31

Re: El.stahovačky.

Příspěvek od davcatuma »

Smaster píše:
v.klimenda píše:Mám problém,před měsícem se mi posr...stahovačka u řidiče,dnes u spol.jezdce jenom ve dveřích je slyším cvakání a nic se neděje. Co mám dělat? Jde to opravit,nebo koupit druhé? Dík.
vaká to jako relátko? skus vyměnit ten bimetal co je na obrazku vypada to jako pojistka. skus to nahradit obycejnou 30A pojistkou to může mít také za následek nefunkčnost.
co jsou ty relátka na vrchu?? 179 179 79 53?? mám AFN 81kw a nemám je tam mám tam jen záslepky..

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: El.stahovačky.

Příspěvek od shafticzek »

Chlapi na co se podívat. Levá zadní stahovačka nereaguje, nereaguje na konektor ani jiná funkční. Nereaguje ani na přepínač ve dveřích ani na panelu. Přepínač na dveřích svítí, takže tam šťáva jít nějaká musí. Jaké piny proměřit, kam to vede co zkontrolovat? Díky za jakýkoliv rady :|
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

bik3r
Závodník
Závodník
Příspěvky: 677
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: El.stahovačky.

Příspěvek od bik3r »

Nejdřív bych se podíval na kabely mezi dveřma a kastlí, jestly neni nějakej ukroucenej, ono tam sice štáva může jít, ale nemusí tam jít "silové" napětí na relé, který spíná teprve motorek. Typicky je to ten nejtlustčí drát.
GIII GTI 2.0 16V ABF

pichtera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.02.2015 17:16

elektrické stahování okna u řidiče

Příspěvek od pichtera »

Zdar klubáci,
mám obrovký dotaz. Vlastním Golf 3 a mám problém se stahováním okna u řidiče. Po nastartování, když chci stáhnout okno tak se občas stáhne a občas vůbec ne, nebo se stáhne dolů a už se nevytáhne nahorů. Když nejde vytáhnout a potřebuji okno zavřít tak občas pomůže strčit klíček do zámků a zavřít ho pomoci zámku ale se stává se že ani tady ta varianta nezabírá.

Děkuji za jakoukoliv radu.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“