Signalizace zapnutých světel při vytáhnutém klíčku

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
digifan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Signalizace zapnutých světel při vytáhnutém klíčku

Příspěvek od digifan »

Ahoj, potřebuju poradit - co má dělat červená kontrolka v GIII r.v. 94 vlevo od spínače světel - mám od ni přerušené dráty a netuším kam patří zapojit ? A druhá věc, má standardně zvukový signál oznamovat zapnutá světla při vytaženém klíčku? Díky

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

Ta kontrolka muze byt falesny alarm.a signal zapnutych svetel jsem tam take nemel.

Uživatelský avatar
digifan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od digifan »

Jenže v originál italské příručce je ta kontrolka zakreslena - a je popsana jako "kontrolka"

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Myslíš kontrolku v levém rohu palubky těsně u dveří? Je to kus plastu s kontrolkou - to je na airbagy

Signalizace zaplých světel řve při vyplém klíčk, zaplých světlech a otevřených dveří (no mě sice řve jen občas po splnění těchto podmínek ale je tam)
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
digifan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od digifan »

Air bag nemám a žádná signalizace mi neřve. Ví někdo jak je to zapojený a kde mám hledat ten bzučák?

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JaSk »

Vlevo sou signalizace: Červená na disfunkci ABS a žlutá na bagy. Sou ale pod plastem a prosvitaj pruhledny symboly.... MOžná tit en plast chybí
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

když už jsme u toho bzučáku, tak předchozí majitel tam měl nainstalovanej neoriginalni... takovej co koupite v obchodaku v sekci pro auta. jenze je vypojenej. Poradite mi nekdo jak ho zapojit? na škodovce to bylo jednoduchy, pojistka č.1 a 2 a bzučel o sto péro :)

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

JaSk píše:Vlevo sou signalizace: Červená na disfunkci ABS a žlutá na bagy. Sou ale pod plastem a prosvitaj pruhledny symboly.... MOžná tit en plast chybí
jen ty barvy jsou přesně naopak 8)
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

Stepix píše:když už jsme u toho bzučáku, tak předchozí majitel tam měl nainstalovanej neoriginalni... takovej co koupite v obchodaku v sekci pro auta. jenze je vypojenej. Poradite mi nekdo jak ho zapojit? na škodovce to bylo jednoduchy, pojistka č.1 a 2 a bzučel o sto péro :)
Nejsem autoelektrikař :( ale ja vycvaknul ten prepinac světel tam jsem dal červenej a černej jsem pridelal ke dratu co vede od spinace co je ve dverich na svetlo v interieru.Určitě to nebude ten nejlepší zpusob ale tenhle taky funguje. :!: :?:

Uživatelský avatar
Daveiii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daveiii »

bzučí relátko v pojistkovce- mě bzučelo tak dlouho až jsem ho vyhodil :wink:
ObrázekDriver on TDIObrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“