CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
xKlaun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 396
Registrován: 19.10.2011 22:35
Bydliště: Horažďovice a Český Budějovice

Re: Centrální odemykání

Příspěvek od xKlaun »

Ahoj, došel mi centrál z vw shopu, konkrétně tuten http://vwshop.cz/21369-dalkove-ovladani ... adace.html" onclick="window.open(this.href);return false;, ale to je jedno. Problém je v tom, že origo klíč rozloupnu, vyndám tyčinku imobilizéru, ale nemůžu vyndat tu planžetu, je tam prostě zatavená. Máte na to nějakej fígl, nebo vocode?
Golf MK4 1.6 77kw
ex:
Golf MK4 Variant, Golf MK2 GTI, Golf MK3 AFT, Polo 6N Openair, Golf MK3 AEE

Ten kluk s dodávkou Obrázek

bik3r
Závodník
Závodník
Příspěvky: 677
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od bik3r »

buď si koupit planžetu a nechat ji vybrousit nebo tu origo vyříznout, jak píšeš je zalitá v plastu, já to kolem oříznul, trochu pilníkem zapiloval konce a udělal drážku, aby šel uchytit do dálky...
GIII GTI 2.0 16V ABF

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální odemykání

Příspěvek od KOŠŤÁL »

xKlaun píše:Ahoj, došel mi centrál z vw shopu, konkrétně tuten http://vwshop.cz/21369-dalkove-ovladani ... adace.html" onclick="window.open(this.href);return false;, ale to je jedno. Problém je v tom, že origo klíč rozloupnu, vyndám tyčinku imobilizéru, ale nemůžu vyndat tu planžetu, je tam prostě zatavená. Máte na to nějakej fígl, nebo vocode?
Malej výtah toho,kdybys použil hledání
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... n%C5%BEeta" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... n%C5%BEeta" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... n%C5%BEeta" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Sobík88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 14.07.2010 23:46
Bydliště: Karviná

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od Sobík88 »

Zdar chlapi,mám G3 5dv. začal mi blbnout vzduch.centrál (dlouhý příběh) takže jsem musel odpojit kompresor a odemýkám/zamykám prostě mechanicky ale problém je v tom že se teď nemůžu dostat do kufru. Klíč mi tam vůbec nepasuje. Tady na foru jsem našel akorát odpovědi pro varianta ale né pro 5dv. Dík za rady

pacmanko4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.03.2015 22:23

Vzduchovy central - problem

Příspěvek od pacmanko4 »

Zdravim klubaci v prvom rade sa chcem ospravedlnit ze som vliezol do tohto fora kedze mam problem som zufaly a neviem si rady tak vas prosim o pomoc.

K veci mam uz asi pol roka VW POLO 6N1 1995 1.3 ADX jedna sa o to ze ked som kupil auto tak mi predavajuci povedal ze nema central casom som studoval a zistil som ze mam vzduchovy central po pol roku som zohnal funkcnu centralnu pumpu/ jednotku / cerpadlo.
Po zapojeni fungovat funguje ale nie spravne.

Soferove dvere zamknem klucom a tym otvorim prave a kufrove dvere a pri odomknuti soferovych zamknem prave dvere a kufor.

Moze byt ze je nejako zamok naopak alebo kde moze byt chyba ?
Dik za odpoved ! A prepacte este raz :)

Uživatelský avatar
Sobík88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 14.07.2010 23:46
Bydliště: Karviná

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od Sobík88 »

Sobík88 píše:Zdar chlapi,mám G3 5dv. začal mi blbnout vzduch.centrál (dlouhý příběh) takže jsem musel odpojit kompresor a odemýkám/zamykám prostě mechanicky ale problém je v tom že se teď nemůžu dostat do kufru. Klíč mi tam vůbec nepasuje. Tady na foru jsem našel akorát odpovědi pro varianta ale né pro 5dv. Dík za rady

dobrý tak já už to mám vyřešené :wink:

Uživatelský avatar
hks23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2476
Registrován: 02.10.2010 20:34
Bydliště: Litomyšl

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od hks23 »

zdarec řešil někdo u alarmu Rakso dojezd oken? pokud ano jakým způsobem
napadlo mě koupit prodlužovač impulzu ale když má jednotka alarmu výstup na dojezd oken?

díky za každou odpověď :drinks:
Golf III Cabrio 1.8 55kw

Ex Golf III Variant TDi 66kw
Ex Golf III 1.6 55kw
Ex Vento TDi 66kw

bernto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.06.2015 08:10

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od bernto »

Zdravím, prosím o radu... Kamarád mě požádal o montáž dálkového ovládání k jeho centrálu na VW LT 25. Zkoušel jsem to zapojit na spínání plusem poté i mínusem a pořád se to nepodařilo rozchodit. Čím jsou tedy motorky ovládané? (co jsem tam tak naměřil tam si myslím že plusem) chtěl jsem to připojit u dveří řidiče. Jsou tam 4 dráty z auta do dveří a tam se dva dráty ještě rozdvojej. Budu rád za každou informaci schéma či radu kam to případně připojit... Díky :)

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od vlado742 »

Nemate niekto schému zapojenia káblov čo idú do kompresora centrálu, a schému zapojenia jednotky centrálu čo je pod pristrojovkou na ľavej strane?
Ďakujem

Uživatelský avatar
slapitko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.08.2014 19:54

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od slapitko »

Zdravím všechny :.-) Pánové koupil varianta ale uplnou socku,podle techničáku je to dovoz.Jak jsem měnil žárovku tak jsem si všiml hadiček od vzduchového centrálu.Nevíte zda stačí koupit kompresor co je v kufru nebo je to složitější? Děkuji za radu

Uživatelský avatar
fero
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od fero »

Ahoj, připojím se s dotazem: přidal jsem dálku do auta, funguje, ale potřebuji dát diodu na kabely připojené ke kompresoru. Protože když zamknu auto klíčem pouští mi to proud proti relé DO. Nejsem eletrotechnicky znalý, ale myslím že vložením diody, která pustí proud jen jedním směrem to ochráním. Koukal jsem na GME (je v Plzni) a odhaduji to na některou z univerzálních diod do 10A. Děkuji

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od shafticzek »

Ahoj pánové a dámy,

nevíte, by šlo tohle DO do G3? :) Docela se mi zamlouvá, ale nevidím ovládání plusem nebo mínusem.

Dálkové ovládání KEETEC CZ 10 LINE

http://www.keetec.sk/cz/product/cz-10-line-131" onclick="window.open(this.href);return false;

http://new.autokelly.cz/Catalog/osobni- ... 9;40109488" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

karlos007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.09.2015 20:58

porucha centrálního zamykání

Příspěvek od karlos007 »

zdravím, mám tokový menší dotaz dnes jsem zjistil že mám problém z pravými zadními dveřmi při odemčení centrálu se mi dveře neodemknou a když je zamknu zevnitř tlačítkem na tak se odemknou i zamknou.. nevíte někdo co stím může být předem děkuji za odpověď :roll:

Mojdick
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.07.2015 12:52

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od Mojdick »

Zdravím lidi,

mám G3 varoše, centrál mi jede nádherně, ale chtěl bych ho zapojit na blinkry, jde to? Nemáte nějakej jednoduchej návod? :)

Díky všem!

beny94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 28.03.2014 13:40
Bydliště: Bohuslava Martinů 1101 Most 43401

Re: CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Příspěvek od beny94 »

Dobrý den chci se zeptat koupil jsem si g3 5 dvirko a dveře se normálně po otočení klíčku zamknou ale kufr ne motorek běží ale kousek tam je zrezlej(ne na tom motorku ale ty táhla tak jedna věc tam je zrezlá zítra dám foto pro pochopení) mám to rozebraný zítra přihodím foto a další věc je že kdybych chtěl zamknout klíčkem tak klíček jde tak do půli a dál nic chci se zeptat jestli by mi mohl poradit někdo nebo sem hodit návod jak vyměnit zámek ale chtěl bych zachovat starý klíč Díky :-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“