CENTRÁL A VŠECHNO OKOLO NĚJ

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Minotaurus5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.04.2010 23:53

vzduchovej centrál

Příspěvek od Minotaurus5 »

Nazdar clubaci, nejak mi nejede vzduchovej centrál na mym gIII, motorek je v cajku, akorát mám rozstřelenou jednu spojku v pravem b sloupku, kterou jsem propojil, ale furt to nejede, vyžralo by mě to bat. když to zapojim. kdde jsou ještě spojky, nevi nekdo?

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od Stug »

Minotaurus5 píše:Nazdar clubaci, nejak mi nejede vzduchovej centrál na mym gIII, motorek je v cajku, akorát mám rozstřelenou jednu spojku v pravem b sloupku, kterou jsem propojil, ale furt to nejede, vyžralo by mě to bat. když to zapojim. kdde jsou ještě spojky, nevi nekdo?
Jsou prakticky všude minotaure :mrgreen: Druhej sloupek naproti, zámek v kufru, apod...
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Minotaurus5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.04.2010 23:53

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od Minotaurus5 »

dikes... takže rozplastovat celej interier:-D

Minotaurus5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.04.2010 23:53

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od Minotaurus5 »

jo, a jen tak mimochodem, kde se daj ty spojky sehnat? u nás v mototechně a prej že to nemaj a nevijou ani kde objednat, že se to asi nevyrábí
:-(

Uživatelský avatar
rejfik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2476
Registrován: 06.11.2007 10:10
Bydliště: Dubnice/Chotyně
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od rejfik »

ja sem mel třeba spatnou tu banku u víčka nadrže a ty gumyčky seženes na vrakači nebo tady na klubu nejaky bych doma taky mel

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od bRG »

dojdi do VW prodejny a tam je budou mit novy pekny nerozpraskany

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od KOŠŤÁL »

tady to máš pěkně namalovaný a 5ka a 6ka jsou čísla těch spojek,podle kterých si to objednáš
Přílohy
Beze jména.jpg
Obrázek

Minotaurus5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.04.2010 23:53

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od Minotaurus5 »

díkes, Košťále, už jsem zaběhl do vw... malem mě jeblo, když mi řekli cenu....

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od Stug »

jj, tak to bejvá :lol:
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od napster »

já mam použitý hadičky z akvárka na některých místech a pohoda :mrgreen: jinak jak psal rejfik často odchází ta gumička u podtlaku na zavírání nádrže. opět jde použít alternativní řešení ustřihnout prst z gumový rukavice silnostění, propíchnout skrz jezlu na vzducháči a zajistit vteřiňákem a stahovací páskou :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Minotaurus5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.04.2010 23:53

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od Minotaurus5 »

tak nádrž a kufr je to jediný, co se mi zamkne... docela pr**l, když se to nechtělo odemknout na benzínce
jo akolik tam tech spojek je? na obrázku z etky jsem napočítal 4, je to vše, nebo ještě nejaké?

Minotaurus5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.04.2010 23:53

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od Minotaurus5 »

tak zejtra to běžím obědnat... Ví někdo kolik těch blbých t-kusů za 136 czk tam je?
když už tam pudu, tak at vim, kolik teho objednat...

Minotaurus5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.04.2010 23:53

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od Minotaurus5 »

Tak jsem si ve vw objednal ty t-kusy... včera odpoledne, ačkoli pršelo jsem se do toho pustil... rozplastoval jsem prah u spolujezdce, první překvápko, rozstřelený t kus... vyměnil, dal to zpátky a zkusil to zamknout juchů, zamknula se nádrž, kufr a spolujezdcovy oboje dveře a řidičovy... něco špatně... tak jsem rozkuchal prah u řidiče a druhé překvápko: t kus tam vůbec nebyl, zak jsem to spojil, zase složil a zase zkusil... stejný stav... kde je sakra ještě chyba... kuchnul jsem gumovou průchodku do zadních levých dveří, kde se ma mě smála hadička s kouskem černého plastu, který vypadal, že patří do průchodky ve sloupku. kuchnul jsem tedy ten sloupek, a tam hadička držela v průchodce... no, tak jsem ji vyškubl, a zjistil, že tady vteřinové lepidlo nepomůže... tak jsem vzal pilníček, trošku rozšířil dírů v té plastové průchodce, protáhl tudy gumovou hadičku, kterou jsem znárodnil v kamošovým rozebraným renaultu, kde sloužila pro zadní ostřikovač. spojil jsem to a zase zkusil... furt něco špatně.... tak jsem to zaplastoval, a podíval se do řidičových dveří, do té gumové průchodky... opět se na mě chechtala urvaná hadička... tak jsem zalezl pod palubovku, demontoval plast co je vlevo, táhlo otevírání kapoty musel jít taky ven zase jsem tu průchodku trochu rozšířil a použil kousek té humové hadičky... složil jsem to a centreál fachá jak novej... kámoš si mě fotil, když jsem byl napasovanej pod tou palubovkou, když jsem seděl nebo spíš ležel a nohy mi trčely tam, kde má být hlava... hrozná pr**l...

Uživatelský avatar
los.negros
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2994
Registrován: 21.06.2008 11:28
Bydliště: Úvaly, Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od los.negros »

:D ale dobrý že jsi to zvládl...ale ty vole, jaktože jsi to měl na tolika místech rozpojený nebo uplně bez těch t kusů? :D To je jako kdyby to někdo udělal schválně :D
:999: 16.-18.8.2013 - 8. VW Golf meeting Podrouzek 2013 :999:
You can sleep in your car but you can't race your house!

Minotaurus5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.04.2010 23:53

Re: vzduchovej centrál

Příspěvek od Minotaurus5 »

na pár místech to vypadalo, že je to uřezaný... tak nevím, jestli předchozí majitel chtěl tomu následujícím, tedy mě, udělat takový krásný výlet pod plasty... ale vím kdo to je, a vydlí cca 25 km ode mě... možná se naštval, když o o auto přišel, protože nesplácel lízačku

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“