svítí ABS, co s tím?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

Karfik píše:
selkie píše:necet sem to cely, ale me to dela taky, nejdriv poblikavalo a potom zaclo svitit natvrdo...kdyz uz nahodou zhaslo, tak kdyz jsem brzdil, tak to kopalo do pedalu...zavada: spatny LP cidlo ABS
ale jak poznam ktery cidlo je spatny kdyz mi nehlasi zadnou chybu a proc mi nejdou akcni cleny?
kdyz ti nehlasi chybu, tak budou v pohode...funguje ti ABS? proc nejdou akcni cleny nevim, dneska se na to mrknu a vecer pisnu, oka?
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

selkie píše:
Karfik píše:ale jak poznam ktery cidlo je spatny kdyz mi nehlasi zadnou chybu a proc mi nejdou akcni cleny?
kdyz ti nehlasi chybu, tak budou v pohode...funguje ti ABS? proc nejdou akcni cleny nevim, dneska se na to mrknu a vecer pisnu, oka?
nezkousel jsem ho, zkusim :wink:

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

selkie píše:
RomeoMontek píše:Selkie : Máš VAG s notbukem??? Potřeboval bych odbloknout pytle - ne vystřelit,odbloknout:-) rovnal sem volant a zkoušel jestli je zkutečně rovně a tka jak se to zkoušelo bez pytle se mi uložila závada...jo a nebo mi odchází kroužek....

Kdyžtak mi cinkni a domluvíme se na večer u Lidla na parkingu:-)
nazdarek...ted jsem se vratil z prace...to vis, ze mam vaginu s notasem :-) oka, ti callnu a ufidime, co s tim urobime...ale do auta si nesednu, aby me ty pytle az vystrelej nezlomili rypak... :lol:
A jestli máš čas tedka tak taky dobře:-)
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“