Doporučení DO + vystřelovací klíč

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Radek3gtd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 04.01.2012 17:52
Bydliště: Čáslav

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od Radek3gtd »

takže pokud jsme to pochopil tak se da koupit jen sada a naparovat ji na originalní centrál v golfu .... Takže je na čase
sprovoznit originální vzduchovej central akorat nechapu jestli bi se to dalo napojit nejak na odskok kufru
dik za rady

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od TheNeal »

Prosimvás, jsou všechny ty vystřelováky stejný co se prodávaj? Myšleno konstrukčně, co se plastové části týče. Jde mi zejména o ty, co se daj koupit prázdnej plast samostatně bez centrálu. Totiž, kdyby někdo tyhle měl, nebo jsou-li ty ostatní stejný, byl bych mu nesmírně vděčnej, kdyby mi to dokázal vyfotit zevnitř a změřit a napsat všechny rozměry prostoru, kam se dává tišťák. Nechci málo, vim, ale obrovsky by mi to pomohlo. Díky. :)

EDIT: Mám na mysli konkrétně toto (odkaz).

Uživatelský avatar
Radek3gtd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 04.01.2012 17:52
Bydliště: Čáslav

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od Radek3gtd »

Prosim ma tento DO funkci že po odemknutí zapne osvětleni interieru ? dik za radu

Spooony
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 02.02.2014 03:18

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od Spooony »

ahoj prosím vás jsem na tyto věci uplný de... a mám dotaz.
nevím jestli v mém golfu bylo do.uvažoval jsem že si ho pořídím ale na jednou čtu o vzduchovém centrálu.to má každý golf, musím ho mýt a kde by se popřípadně nacházelo.
mam golf 3 1.9 sdi jestli je to nějak zapotřebí vědět děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od KOŠŤÁL »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=180&t=249776" onclick="window.open(this.href);return false; tady to máš nakreslený
Obrázek

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od shafticzek »

Spooony píše:ahoj prosím vás jsem na tyto věci uplný de... a mám dotaz.
nevím jestli v mém golfu bylo do.uvažoval jsem že si ho pořídím ale na jednou čtu o vzduchovém centrálu.to má každý golf, musím ho mýt a kde by se popřípadně nacházelo.
mam golf 3 1.9 sdi jestli je to nějak zapotřebí vědět děkuji za odpovědi.

To, zda máš vzduchový centrál poznáš tak, že když otočíš klíčem, tak ti zafouká a otevřou/zamknou všechny dveře. Vzduchový centrál neměl každý golf...

Pokud otočíš klíčem v zámku a otevřou se ti jen ty konkrétní dveře a zbytek taháš kolíčkama, tak to si DO jentak neuděláš, to bys musel nejdříve namontovat vzduchový centrál.

Jinak jak poslal Košťál, tak je vzadu v kufru, u varianta v pravé kapse u zadního pravého světla. Hatch mám pocit to má naopak, nechci kecat.

:cowb:
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
amoresperross
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 28.06.2011 07:12
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od amoresperross »

můžu se zeptat, mám taky dodělanej centrál se dvěma vystřelovacími klíčky, bohužel už je jeden od používání "jetej" planžeta odstává. tak se chci zeptat, dá se někde koupit pouze samotné klíče, nikde sem nenašel stejnej typ, aby mi tam vlezla deska s baterkou,. klíček bych řekl, že je stejný jako tady:

http://www.rakso.cz/detail/autoalarm-s- ... cim-kodem/" onclick="window.open(this.href);return false;

díky za rady

Uživatelský avatar
Twinkey
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 15.09.2013 19:55
Bydliště: Provodov-Šonov
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od Twinkey »

Dá se koupit buď na raksu nebo aukru. Osobně jsem viděl již několik vystřelováků od "raksa" (nekdy caralarm atd je to všechno stejný) a kvalita nula vyklalo se kde co mohlo šrouby nedržely no za mě hrůza. Nevydržel jsem a objednal jsem z aukra za cca 1200 dálkáč i s alarmem a dvěma vystřelovákama 100% kopie originálu (klíč má stejnou dvoudílnou konstrukci, tišťák je stejnej jako u origa) a kvalitka teda uplně jinde než výše zmíněný, k originálu to sice krůček ještě má ale fakt nesrovnatelnej rozdíl oproti raksu. A ještě jeden poznatek, svýho času tam byla nějaká "megaakce" jen obal vystřelováku za kilo a tam je teda ta kvalita téměř stejná jáko originál taky mám jeden doma bohužel dvoutlačítko. A ten chlápek asi polák mě poslal dvě planžety na GIII zadarmo k tomu alarmu... takže pohoda.
Golf III Variant 1.9 TDI
Transporter T4 2.4D
Alhambra 1.9 TDI 85kw 2004
Multivan 2.5 TDI 75kW

Uživatelský avatar
Jetta16V
Profík
Profík
Příspěvky: 967
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: skoro Brno

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od Jetta16V »

Pánové mám dotaz, nezkoušel jste někdo dodělat DO třeba z B4 do G3? Díky za veškeré info. ;)
Přílohy
image.jpg
image.jpg (20.85 KiB) Zobrazeno 2892 x
Silber Golf MK3 GT TDI Variant-ex
Silber Golf MK3 GTI TDI 20 Jahre - EGR off, KAT off, Recaro seats

daniber
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 11.12.2007 20:09
Bydliště: vrchlabsko

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od daniber »

Chlapáci mám dotaz:
Ke svýmu autu mám dva klíče, odemknout můžu oběma, startovat jen jedním z nich. V tom druhým jak jsem pochopil chybí to čidlo imobilizeru. Někde jsem tu viděl odkaz kde ho jde asi za 300,- koupit ale to samo o sobě přece nemůže stačit. Není jej třeba taky nakódovat? To se dělá jak?
Jinak dálkáč ani alarm neřeším, jsem jen debil na klíče a furt je hledám tak potřebuju náhradní.
díky za info

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“