Doporučení DO + vystřelovací klíč

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od shafticzek »

Já ho vyndal malinkým plochým šroubovákem a ze všech stran ho povtahoval, ale furt se klinbal jak v kolébce, ale dá se to :) Pak to jen frkneš do nového klíče a je to. U raksa jsem to dělal jako Košťe :mrgreen: dal jsem to vedle místa pro ten transpondér, prý v tom místě pro transpondér to moc nešlo. Takto to jde furt a bez problému :)
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od skacel99 »

tak já to nakonec taky vypáčil šroubovákem,ale trochu praskl starej klíč.Bylo to tam přilepený a vůbec to nešlo ven

DexterZA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 27.09.2011 01:02

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od DexterZA »

Čaute, zaujíma ma jedna vec. Momentálne mám na vzduchovom centále namontovanú tútu diaľku. Obrázek
Jedna vec, čo ma na tej diaľke štve, že keď mám ovládač vo vrecku na nohaviaciah, často sa mi podarí nevedomky stlačit jedno z tlačidiel a v lepšom prípade zamknúť, no častejšie odomknúť auto. Tak ma veľmi zaujíma, ako sú v tomto na tom vystrelováky od Raksa? V budúcnosti totiž plánujem kúpiť práve od nich alarm s diaľkou :)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od Bastard »

Klíčky jsou na tom možná o něco líp, každopádně pokud bys měl alarm, tak ten ti po cca 15 sekundách po odemčení auto zase zamkne, pokud neotevřeš dveře, takže je to o dost bezpečnější....

DexterZA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 27.09.2011 01:02

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od DexterZA »

Počkaj, počkaj, myslíš to tak, že tie DO príveskové na centrál, ako som dal obrázok hore, sú na tom o čosi lepšie, čo sa týka nechceného stlačenia vo vrecku ako vystrelovák? Či čo si myslel tými kľúčmi, neviem, či som ťa správne pochopil. Že to alarm zamkne, to som vedel :)

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Vystřelovák se ti v kapse jentak nezmáčkne.Teď jsem kupoval vystřelováky od Raksa a jsou na tom podstatně líp,než před cca 4 roky,když jsem je kupoval na Golfa.Jsou bytelnější a kvalitnější.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od Bastard »

Myslel jsem to tak, jak jsem to napsal, snad to není tak těžký pochopit, prostě ty klíčky nejdou zmáčknout tak snadno, ale nemožný to taky není, kolikrát už sem si odemčel auto, když sem se zohnul pro něco na zem a nějak blbě se to v té kapse u kalhot vzpříčilo...

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od shafticzek »

Krom počátečních problémů s instalací :D myslím, že to rakso není špatné. Klíče jsou bytelné, zařízení také, mohu jedině doporučit. Jediná věc, co se mi stává je ta, že když startuju a nebo vyndavám klíč, tak šáhnu na odmknutí/zamknutí :mrgreen:
Přílohy
IMG_0714.JPG
Se šprckou
Se šprckou
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
Martinni
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 05.11.2012 20:11
Bydliště: Znojemsko

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od Martinni »

jak tak koukám, tak pro mé Vento by to šlo taky, jen bych tu práci asi nedělal já...chci vystřelovací klíče a DO a už sem přemýšlel že vezmu vystřelováky i se zámkama z nějakýho auta a přešmelim to všecko :D ale když jde vyměnit planžeta tak je to fajn...na kolik to teda cca vyjde ty vystřelováky, planžety a ty další blbosti co jsou třeba..alarm asi nemá smysl na tak starý auto :D
Současné:Passat B6 2.0 TDi 103kW

EX:
Vento 1.9 TDi '96 66kW
Golf 3 1.9 GTD '94 55kW
Passat Variant B4 1.9 TD '94 55kW
Passat Variant 32B 1.6 D '85 40kW

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od shafticzek »

Tohle je i s alarmem a stálo to 960 + pošta + 2x planžeta po 90 korunách a nálepky vw za 30 kč kus, celkem to vyšlo něco kolem 1200. Pak tedy jsem jen koupil kvalitní pásku na kábly. Výbrus těch planžet mě vyšel na 45 korun za kus. To bez alarmu vyšlo asi něco okolo 500, tak otázka, pokud není lepší dát o pár kaček víc a vzít si alarm (máš tam otřesový čidlo, relé na cívku a dveřní kontakty) aspoň minimální ochrana a bikající diodka na palubce :)
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
Martinni
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 05.11.2012 20:11
Bydliště: Znojemsko

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od Martinni »

no blikající diodku mám i na dveřích..u toho čudliku jak to zamyká :D
Současné:Passat B6 2.0 TDi 103kW

EX:
Vento 1.9 TDi '96 66kW
Golf 3 1.9 GTD '94 55kW
Passat Variant B4 1.9 TD '94 55kW
Passat Variant 32B 1.6 D '85 40kW

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od kemos »

Hele taky se vam ty klice od Raksa vyklaji ? Mam na planzete docela vuli a to mam vsechno utahly..Myslim jako v tele plastu,ne planzetu v tom kloubku..prave ten kloubek. A jeden se mi uz rozlomil :-/
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od skacel99 »

jojo,taky tam mám vůli

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od shafticzek »

Jojo, je tam malá vůle, ale třeba jsem měl v ruce origo vystřelovák od mazdy 2 a to je asi 3 roky starý auto a vyklalo se to uplně stejně. Dal jsem přes to tu červenou gumu (viz fotka výše) a ta to zase o malinko víc drži pohromadě, tkže u mě zatim dobrý.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Doporučení DO + vystřelovací klíč

Příspěvek od TheNeal »

V souvislosti, co psal Shaft jinam, že se daj ty vystřelováky koupit za kilčo na aukru, kopíruju dotaz ze výše zmíněného jinde:

Hodně jsem přemejšlel, že bych do tý krabičky vystřelováku nějak nakuchal tišťák z mejch keetec klíčků (takovýty nejklasičtější, tyhle), zajímalo by mě, jestli to už někdo zkoušel... Než si zbytečně objednám vystřelováky, víte jak.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“