Přístrojová deska

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od Kuny1991 »

Jestli ti to pořád vypaluje pojistky, tak ti nezbyde nic jiného než vzít zkoušečku a měřit, to po netu opravdu nevymyslíme.
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

petaman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 19.02.2014 21:35
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od petaman »

KOŠŤÁL píše:
petaman píše:....na pojistku mám pivku,ale je tam zakopanej pes,vypaluje jednu za druhou.,to vidím,že mi nikdo neporadí a budou mě posílat do drahejch servisů,dík všem...
Proč to teda neřešíš?
přesně takovéto odpovědi jsem očekával,já potřebuji poradit je-li to možný a né odpovídat na otázku otázkou. Jinak neřeším to,protože mi to nepříjde tak duležité,jedná se přece jenom o čas,km,atd.,ale když už to nějakej ten PC má tak proč to společné nevypátrat. Klidně další otázky !!!

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od ron »

no nevím co víc dodat, máš kod chyby z vagu, tak snad můžeš postupovat dál ne? vždyť ke každému kodu chyby je seznam možných řešení např. ve Visu
a jako měnit pojistky, místo zkratu ani nehledat a rozčilovat se tady na netu na ty co se snaží poradit...asi jsem starej ale tohle mi hlava nebere...
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od 11mAjA11 »

petaman píše:17 - přístrojová deska - chyba 00771 skrat na ukazatele paliva

https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q= ... 7178,d.bGQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od KOŠŤÁL »

petaman píše: přesně takovéto odpovědi jsem očekával,já potřebuji poradit je-li to možný a né odpovídat na otázku otázkou. Jinak neřeším to,protože mi to nepříjde tak duležité,jedná se přece jenom o čas,km,atd.,ale když už to nějakej ten PC má tak proč to společné nevypátrat. Klidně další otázky !!!
Nezlob se na mě,ale máš nějakej problém v autě.Hoří ti pojistka,tak to vyřeším a až pak bych řešil nějaký km a čas.
Mimo to,je na 99% na vině pojistka od budíků.
Obrázek

petaman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 19.02.2014 21:35
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od petaman »

zdravím,díky za názory,ale na postup opravy mi to asi nestačí,omlouvám se ale,chybový kod s vypalováním nemá nic společnýho,minulý týden jsem chybu smáznul a už se neoběvila,nikdo asi už nevý jak dlouho a proč tam byla,(třeba předchozímu majiteli došel benzín až na doraz),řeším jak se dá,dokonce jsem byl i v několika servisech ani tam jsem nepochodil ( prý hledat jehlu v kupce sena ) sponzora nikomu dělat nechci,mě by možná stačilo kdyby mi tady někdo poradil,jestli je pojistka č.15 která na co slouží vím , jenom jestli je provozu duležitá,jezdím prostě bez. Hodinky mám a spotřebě stejně nevěřím,stačí si přečíst pár názorů tady na foru,co se spotřeby týče. Díky

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od Kuny1991 »

Ta chyba tedy byla sporadická, taková chyba ale zůstává v paměti závad jen 40 nastartování, to znamená že tam tak dávno předpokládám nebyla. Podívej se na konektor za budíkama případně jdi dál po svazku, někde bude kouslej kabel a bude se ti dotýkat kostry. Proto pálí pojistky a vlastně to samé ti popsal i VAG :)
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od 11mAjA11 »

Jo jenomže to je o tom vzít do ruky měřák a měřit, luštit schémata...

Nikoho sponzorovat nechci a samému se mě nechce pátrat, to mě vemte za ručičku a doveďte mě k tomu..

Jak chceš řešit závadu na elektroinstalaci po internetu to teda nechápu, x krát tu je napsáno měřit, prohlížet , né Ty furt budeš mlít svou písničku, nikdo to za Tebe neudělá, když to auto nemá u sebe a sorry po výroku že nechceš nikomu dělat sponzora - tak si pomož sám, to co máš proměřit a zkontrolovat Ti tu už poradili, elektrikářská práce je x-krát náročnější než mechanické šroubování.

V drátech se budeš hrabat klidně dny než přijdeš na to co to je, buďto to vyřešíš sám a nebo to odvezeš elektrikářovi, který na tom stráví nějaký čas, závadu odstraní a to si nechá zaplatit..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

petaman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 19.02.2014 21:35
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od petaman »

Nikoho sponzorovat nechci a samému se mě nechce pátrat, to mě vemte za ručičku a doveďte mě k tomu..

Dík,za ponaučení jak se tady chovat,vy si určitě myslíte,že jen tak lelkuju a čekám co z koho vypadne za hlášku,omlouvám se,že tady nepopisuji vše co jsem pro to udělal,rozborku, zborku přístrojovky a pojistkové skříně znám už na z pamět,schémata jsem prošel snad i po zpátku,tak jsem jenom doufal,že se tady najde někdo kdo třeba řešil stejnej problém. se sponzorováním mám praxi před deseti lety jsem měl audi 100,problém s elektrikou, po servisech utrata necelých 10000 ,-výměna všeho možného,prý nutnost ( svíčky kabely,cívka,startér atd...) a výsledek žádný,nakonec jsem si to našel sám,trvalo to skoro půl roku,zpečené kabely cca 5ks,vyměnil jsem cely svazek z vrakáče a bylo vyřešeno.
Chtěl jsem jenom poradit,když už nevíte jak tak aspon jestli se stím dá jezdit bez nějakých špatných pocitů,že může nastat něco,horšího,než jen vynulované displeje.
JDU SE NATÁHNOUT NA GAUČ :-) A ČEKAT,JAK SE DO MĚ ZAS PUSTÍTE.
Takových rad se tady člověk dozví skoro na každém tématu at,se řeší co se dá.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Tak takhle počítej s tím,že ti někdo poradí.V klidu si lehni na gauč a nezapomeň se občas otočit,ať nemáš proleženiny.

petaman píše:... kdyby mi tady někdo poradil,jestli je pojistka č.15 která na co slouží vím , jenom jestli je provozu duležitá....
Pokud víš, k čemu je,pak víš,jestli je důležitá.

A skutečně ti nikdo neřekne,že je to červenej drát,nebo relé,nebo něco jinýho.Zkoušečka a měřák.Nic jinýho neplatí.


Tenhle problém se tu několikrát řešil,tak hledej.Vesměs pokaždý to byla pojistka.
Obrázek

petaman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 19.02.2014 21:35
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od petaman »

200420141063.jpg
200420141062.jpg
zdravim,tak problém vyřešen,na měření jsem se vybod,přišlo mi to moc zdlouhavé, šel jsem na to znova rozborka celé palubovky a rozmotání dvou svazků a hle čumí na mě kabel ,výměna a natažení dvou nových kabelu a snad hotovo,dík všem co si myslí,že se fakt jenom válím na gauči a čekám jak mi poradí
vyfotil jsem co jsem tam našel za vypalovačku.

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od Kuny1991 »

Tak to by mě i zajímalo, co s tím kdo předtím vyváděl, když takhle vypálil izolaci :roll: Každopádně je fajn, že už si to odhalil.
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Přístrojová deska

Příspěvek od 11mAjA11 »

Hmm takže vlastně to co se tu xkrát psalo..

..měřit a hledat v kabelech...

Akorát se neměřilo a rovnou se hledalo..

Tak bych asi prokontroloval i zbytek elektroinstalace, když v palubovce vězelo toto..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“