Nefunguje DO na centrál

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

martyes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2013 20:48

Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od martyes »

Zdravím mohl by mi tady někdo poradit .Poslední 2 týdny ráno mi nefunguje dálkáč na centrál zkoušel jsem i druhý náhradní .Červená kontrolka blikne při zmáčknutí,ale centrál nereaguje .V autě mám diodu ,která signalizuje je ,je auto zamčené čili zaplý i alarm nejspíš.Když otevřu dveře klíčkem , tak centrál otevře dveře i ráno ale kontrolka furt bliká jako kdyby bylo zamčený stále auto.
Odpoledne dálkáč funguje normálně .

mvvavra
Člen klubu
Příspěvky: 75
Registrován: 29.04.2013 10:42
Bydliště: Praha

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od mvvavra »

Podívej se pod na dráty a komfortní jednotku .Hodně často jsou z oxidovaný dráty nebo zlomený!!!!!!Já mněl to samé na passatu.Ta komfortka je pod řidičovou sedačkou pod kobercem.Tam bych začal jako první

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od tornado1 »

u G3 komfortka pod sedadlem řidiče?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od shafticzek »

tornado1 píše:u G3 komfortka pod sedadlem řidiče?
Samozřejmě že není. Zde mají okna své ŘJ u motoru okna pokud se nepletu. Nejčastěji bude DO+A někde nad pojistkovou skříní pod palubkou, takže tam bych začal a zkontroloval vedení. Jinak centrál kompresor v kufru. Samotné DO bývá pak právě v kufru.

Dle popisu ale centrál jako takový funguje, klíčem. Takže bych šel určitě po krabičce DOA.
Naposledy upravil(a) shafticzek dne 07.11.2013 08:33, celkem upraveno 1 x.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od Golficek1 »

A to máš elektrický,nebo origo vzduchový?Jestli origo,tak se mrkni v kufru u komresoru a projdi si dráty,jestli není někde studený spoj,další možnost zkontrolovat řj co posílá prodloužený signál do kompresoru,prostě se na to mrknout,zjistit co tam je a najít si schéma zapojení.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

martyes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2013 20:48

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od martyes »

Tak jsem na to tedka mrknul tu jednotku jsem hledal pod sedadlem řidiče ,ale tam nebyla nakonec jsem jí našel pod zadními sedačkami.Konektory jsme vypojil a zapojil a stále stejný problém.Tak jsem hledal krabicku která snimá dálkáč a našel jsem ji tak jsem odpojil a pripojil konektory a nic .Když jsem je zapojil zpátky tak se mi stáhli sami dolu přední okna .A tedka na dalkáč to nereaguje vůbec dokonce už ani nesvítí dioda indikující že je auto zamčeno .Ted se nechá auto zamknout jen ručně z řidičovy strany .A motůrek na centrál jde.

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od shafticzek »

Tak už to má nejspíše DOA zasebou, sehnal bych jiný nový a namontoval místo tohoto.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

martyes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2013 20:48

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od martyes »

Tak jsem na to dneska zase koukal a zjistil jsem že mám tohle univerzalni centralni zamykani http://cnvictor.en.alibaba.com/product/ ... ystem.html" onclick="window.open(this.href);return false; .Dnešní další poznatek byl když nechám tu přijímací krabičku zapatou v konektoru od kterýho vedou dráty do pneumatickýho motůrku tak když vepředu stahnu ele.okna tak pak nejdou zatahnou zpět.Ale když odpojím od konektoru tak okna fungují normalně nahoru i dolu .Tak jestli to nemá něco spoelčnýho s tím , že nejade ta přijímací krabička repsektivě že nereaguje na dalkový ovládání.

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od Golficek1 »

Podle toho schéma,to umí jenom okna zavřít,možná i otevřít při dlouhém podržení zamknutí,nebo odemknutí,osobně bych to napojil jenom výstupem na kompresor,možná ještě blinkry,ale dál už nic víc,a pak by to mělo fungovat,chtěl jsem Ti napsat,ať zkusíš spárovat DO,ale podle toho co tam píšou,tak to má pevnou frekvenci a ta se nepáruje,tyto centrály se musí dávat přes relátka,jinak začnou takto blbnout a nakonec stejně shoří.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

martyes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2013 20:48

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od martyes »

No tak se mi tím zkoušením vybila totál baterka . No na ty krabičce je s boky čudlík(na těch stránkách píšou ,že je to learnig buuton)tak jsem myslel ,že se tím nahrajou zpátky ovladače ,ale nic a ten když se smáčkně tak jakoby sepne nějaký relátko v tom a po cca 5 sekundách zase něco cvakne a mezi tou dobou to slabě v tom bzučí. Tak to vypadá ,že odešla ta přijímací krabička.Když to nereaguje na DO.

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od Golficek1 »

Učící tlačítko,můžes skusit,ale chtělo by to manuál,jestli to neumí učit víc věcí a podle něho spárovat.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

martyes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2013 20:48

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od martyes »

Manuál nemám .Auto bylo přitažený z Německa . Takže nezbývá než koupit asi nový univerzalni centrální zamykaní.(Ten přijímač,ovladače a kabely a hlavně manuál )

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od Golficek1 »

Tak si dej pozor,potřebuješ s prodlouženým signálem,jinak kompresor nestihne natlačit vzduch a nebude zamykat,ještě se skus podívat na tu stránku,co jsi sem dával,jestli tam není ten manuál v pdfku někde schovaný a pak si ho třeba v google přeložit.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od shafticzek »

Pokud je v tom bordel, není jednodušší sehnat nový centrál s alarmem, dle zájmu, a je po problému.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Nefunguje DO na centrál

Příspěvek od Golficek1 »

Já myslím,že není,pro mě je to taková výzva,dát něco dokupy,když to někdo sprasí,ale na druhou stranu je lepší koupit něco nového a zapojit to,tak jak to má byt,než se trápit s něčím ,co nefunguje.Já mám v autě poctivě zapojený alarm a nevím,jak se ho mám zbavit a to nemám naštěstí žádnou elektroniku. :good:
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“