Kabel k cerpadlu G3 TD 55kw

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
prygic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 20.09.2012 09:38

Kabel k cerpadlu G3 TD 55kw

Příspěvek od prygic »

cau borci,mam problem..kamos se mi dneska hrabal v aute VW G3 TD 1,9 KW a chtel pridat na cerpadle,ale dotknul se sroubovakem dratu co vede do cerpadla a asi mi ho nekde upalil nekde mezi cerpadlem a spinaci skrinkou... muzu ho natahnout normalne na tvrdo prez vypinac? tak ze kdyz budu chtiti nastartovat tak ho zmacku a kdyz vypnu motor tak ho vypnu.. jde to takhle? nebo ma nekdo schema dratu ze spinaci skrinky ,nebo nevy nekdo jake by to mohlo byt rele?

Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wesni »

Heled mival jsem to takhle natvrdo pres vypinac u 1,6TD u GII. Pouzil jswm k tomu druhy vypinac na zadni mlhovku.Ve tvem pripade si sezen napr vypinac vyhrevu oken...Ma to vyhodu ze s tim nikdo neodjede pokud mu neprozradis figl ;-)
VW Passat Variant 1,9TDI PD 96kw
VW T5 Multivan 2,5 TDI 128kW AXE T5 Board Edition

prygic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 20.09.2012 09:38

Re: Kabel k cerpadlu G3 TD 55kw

Příspěvek od prygic »

nic se tomu nestane? to znamena ze pokazdy musim zapnout a kdyz dojedu tak tim vlastne vypnu motor ze jo?

prygic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 20.09.2012 09:38

Re: Kabel k cerpadlu G3 TD 55kw

Příspěvek od prygic »

nikde nemuzu najit na 1,9 td 55kw schema zapojeni rele,podle me odeslo..nema to nekdo?

Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wesni »

Melo by to tak fungovat,kdyz budea chtit zhasnout motor,tak vypnes vypinac.Ja vychazim ze zkusenosti na mech TD na GII a ty mas taky mech TD.
VW Passat Variant 1,9TDI PD 96kw
VW T5 Multivan 2,5 TDI 128kW AXE T5 Board Edition

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“