Neustále svítí pravý zadní blinkr =(

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
wencek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 31.10.2011 19:53

Neustále svítí pravý zadní blinkr =(

Příspěvek od wencek »

Ahoj kluci, jsem už úplně na konci svých sil. Předem podotýkám že nejsem elektrikář, ale když se objevil problém s blinkry na mém Ventu (66kw r.v.97) zjistil jsem že je u zadního světla "zlodějkami" napojena kabeláž na tažné a stejně prasáckým způsobem přes čokolády i DO.

Co to dělalo prvně? Při sešlápnutí brzdy svítila navíc celá pravá strana blinkrů. Po prohrabání kabelů u pojistkovky se to vždy různě měnilo a tak jsem našel svazek co vede dozadu a spečené kabely vyměnil a ty co se zdáli být dobré proměřil. Vzádu u světla jsem vše odcvakal a přepájel na novou koncovku. DO odpojil a doufal že vše bude v pořádku....

Co dělá teď?
bez pojistky (brzdy 4) vše funguje a bliká jak má, jen nefunguje světlo zpátečky a nebliká pravý zadní blinkr, přední ano. S pojistkou a při zapnutém klíčku je vše v pořádku do první akce, poté se rozsvítí pravý zadní blinkr a nejde zhasnout! (pouze vypnutím klíčku)

Vyměnil jsem relátka z druhého venta, koupil jsem konektor na brzdu, znovu proměřil kabely, zkontroloval kostry... Fakt už si nevím rady! pokud by jste někdo měl tip co by to mohlo dělat, prosím poraďte.... Moc děkuji

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Neustále svítí pravý zadní blinkr =(

Příspěvek od 11mAjA11 »

Hmm a páčku zkoušels aspoň odpojit (blinkrů) ?
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“