výhřev sedaček - nefunguje

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cooky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 30.10.2012 12:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

výhřev sedaček - nefunguje

Příspěvek od Cooky »

Zdravím, přestal mi samovolně fungovat výhřev sedačky u řidiče, mám originál. Relátka jsem zkoušel prohodit, tím to není, koukal sem na kontakty a dráty a nezdaj se mi nikde nějak přerušený nebo že by byl špatnej spoj.

Máte nějakou zkušenost že je problem v ovladání ? nebo mezi pojistkovkou a sedačkou ?
Potřeboval bych aspoň navést kde v pojistkovce hledat kabeláž, pokud se tam vubec dostane :laugh:

předem díky moc :)

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: výhřev sedaček - nefunguje

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Cooky píše:... koukal sem na kontakty a dráty a nezdaj se mi nikde nějak přerušený ....
Možná by to chtělo vzít do ruky zkoušečku.
Jinou radu nemám.
Obrázek

nedeto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 23.05.2013 00:24

Re: výhřev sedaček - nefunguje

Příspěvek od nedeto »

zdar, přes léto jsem měl vypojené konektor k sedačce a nějak jsem neřešil vyhřívání. Teď, když to mám zas připojené, tak relátko sepne, ale nechce se sedačka nahřát. Snad po 20 minutách jde slyšet, že se relé vypíná u 3 urovně, ale výhřevnost nikde... Máte někdo zkušenosti? O víkendu se v tom budu hrabat, tak budu vědět víc. Mimochodem - když připojím dečku na tvrdo na 12V, měla by se normálně nahřívat na plno? Samozřejmě myslím jen vyzkoušet, ať se nepropálí.
golf mk3 gt tdi / 1z

Kelimek1989
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 15.09.2014 13:17

Re: výhřev sedaček - nefunguje

Příspěvek od Kelimek1989 »

Odzkousej multimetrem(pipakem) jestli neni nektera z decek prerusena. Ja to resil na svem kabru na origo Recarach. Ty vyhrivaci decky jsou propojene do serie. Staci kdyz se ti ten drat prepali tak nejde ti komplet sedadlo ikdyz spina rele.

Uživatelský avatar
Cooky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 30.10.2012 12:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: výhřev sedaček - nefunguje

Příspěvek od Cooky »

KOŠŤÁL píše:
Cooky píše:... koukal sem na kontakty a dráty a nezdaj se mi nikde nějak přerušený ....
Možná by to chtělo vzít do ruky zkoušečku.
Jinou radu nemám.
až se k tomu dostanu, myslel jsem drátky na sedačce, ty jsem odzkoušel.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“