jak vymenit radio?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
JimmyHD
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.04.2009 16:35

jak vymenit radio?

Příspěvek od JimmyHD »

Zdravim,

pritelkyne ma Golfa 3 a ja ji tam chci namontovat nove radio (sencor s usb a sd) misto toho origo radia na kazety. Ale nechtel bych to zbytecne ponicit tak se chci zeptat jestli je nejaky figl na vyndani toho origo radia ven...

na foru jsem to hledal ale nenasel asi jsem slepy :(

Predem diky za radu.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: jak vymenit radio?

Příspěvek od KOŠŤÁL »

:arrow:
Přílohy
Beze jména1.jpg
Beze jména.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
new majitel golfa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 25.02.2009 18:25
Bydliště: Morava

Re: jak vymenit radio?

Příspěvek od new majitel golfa »

Já to měnil dneska.. starý šlo fpoho ven, trochu zapáčit šroubovákem a je to!

JimmyHD
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.04.2009 16:35

Re: jak vymenit radio?

Příspěvek od JimmyHD »

2 KOŠŤÁL: Díky!

2 new majitel golfa: a jak(kde) jsi to pacil? a bez toho spesl uvolnovaciho naradi?

Je tam tohle radio a zaboha nevim jak to dostat ven :(
Obrázek

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: jak vymenit radio?

Příspěvek od PlusOne »

Tohle ti Košťál vrazil na té druhé stránce - rádio Alpha je tam. Musíš vrazit nějaké kousky plechu jak máš škvíru u tlačítka TA a symetricky z druhé strany....pak by to mělo jít vyndat.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: jak vymenit radio?

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Jak píše plusone,já ustřihnul 2 pásky z plechu a stačí to bohatě
Obrázek

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: jak vymenit radio?

Příspěvek od hanzhou »

No tak ja si to uz moc nepamatuji, ale vim, ze u meho (asi Gama) se to delalo uplne opacne, jako u toho sencoru co mas (mam ho taky). Asi tak 5h mi trvalo, nez jsem na to prisel.
A je mi zahadou, jak se potom vyndava ten sencor. Jsou k nemu ty plechove klice, ale kolem dokola ma limec a pod odendavacim predkem, nema zadnou skulinku. Pro jistotu, ho mam volne vlozene, bez zamknuti...

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: jak vymenit radio?

Příspěvek od Bastard »

hanzhou píše:No tak ja si to uz moc nepamatuji, ale vim, ze u meho (asi Gama) se to delalo uplne opacne, jako u toho sencoru co mas (mam ho taky). Asi tak 5h mi trvalo, nez jsem na to prisel.
A je mi zahadou, jak se potom vyndava ten sencor. Jsou k nemu ty plechove klice, ale kolem dokola ma limec a pod odendavacim predkem, nema zadnou skulinku. Pro jistotu, ho mam volne vlozene, bez zamknuti...
Páč musíš sundat ten obvodovej rámeček... Nahoře má 2 zoubky a dole taky... Normálně nadzvedni tu horní část a zatáhni k sobě, mělo by to lehce vyskočit... Pak ho vyndáš i rozpůlenou špejlí od nanuku... (Sem ztratil ty kovový plíšky, no...) Jo a bacha, nasadit se to dá jenom na jednu stranu, tak ať to nedáš vzhůru nohama...

stemad
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 11.01.2014 17:06

Re: jak vymenit radio?

Příspěvek od stemad »

Ahoj, mam v golfu mk3 rádio alpha, když ho chci zesílit nebo zeslabit tak jak hnu s kolečkem hlasitosti začne hrát pouze jeden nebo druhej reproduktor, (mam jen dva na přístrojovce), a taky zvišuje hlasitost. Nevíte někdo co s tím?

Luk!n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 08.08.2011 20:50
Bydliště: Orlová

Re: jak vymenit radio?

Příspěvek od Luk!n »

mám ten samý problém... při štelování hlasitosti hrál střídavě levý,pravý... jak jsem jebnul po palubovce hrálo na všechny repráky... myslel jsem si že je špatný kontakt v iso konektoru tak jsem ho všelijak vypodložkoval aby šel nadoraz atd.. prostě aby byl stály kontakt .. nepomohlo... tak jsem koupil druhé to samé rádio vyměnil a je to... hraje jak víno .. :) takže je problém v rádiu .. mám tu dva kusy stejné... a někdy to musím nechat zpravit, mě pomohlo na rádiu doma jak jsem zvyšoval hlastistost tak to špatně hrálo atd.. prostříknul jsem ten jezdec WDčkem a bez problémů to hraje .. nevím jak je to řešené vtom autorádiu zda tam lze někde stříknout wédečko .. nebo stačí vyměnit jen ten potenciometr.... netuším.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“