imobilizer, stav nouze

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
jackfree
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11.06.2008 02:09

imobilizer, stav nouze

Příspěvek od jackfree »

Ahoj, jsem v tisnive situaci, nejde mi odblokovat imobilizer a alarm na golfu III . Vse se dela dalkovym ovladacem, typ nevim, mam to od koupeni. zmackne se tlacitko, tim se otevrou dvere a deaktivuje alarma a imobilizer, pokud otevru klicem, k deaktivaci nedojde a alarm houka a auto nelze nastartovat. prosim o pomoc, jsem mimo CR na placenem parkovisti mimo bejakou rozumnou civilizaci a zitra potrebuji odjet.

jackfree
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11.06.2008 02:09

Re: imobilizer, stav nouze

Příspěvek od jackfree »

Kde je prosim nejcasteji montovana ta sirena alarmu, venku prsi, potrebuji ji odpojit, at to nerve a mohu to zkouset tim dalkacem deaktivovat

jedna se o dodelavany alarm a imo, podle privesku na klicence, v aute jsou senzory pohybu a cervena dioda indikuje aktivni imi, je umistena na stredovem panelu mezi spinaci. Je spravna moje domnenka, ze tam je i nejaky prijimac, co bere signal a ovlada nejake rele, ktere spina treba palivovou pumpu, nebo tak? Doatanu se po dratech tedy do mista, kde to bylo napojeno na stavajici instalaci a tim to odpojim?

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: imobilizer, stav nouze

Příspěvek od 11mAjA11 »

Kdyz najdes ridici jednotku toho kramu tak jdi po kabelech od ni dal do kabelu originalni elektroinstalace.
Ta original bude vzdy prerusena( kabel bude prestrizen) a k ni bude pripojena kabelaz toho alarmu ktery je i jako imm.
Vsechny ty spoje ( resp. Pridane kabely vyskubej ) prerusene originalni kabely zpet pospojuj a musi to fungovat.
Jednotka byva vlevo v prostoru pod palubovkou nejcasteji kolem pojistkove skrine, nebo nekde kde je v palubovce nejaky prostor.
Draty od LEDky na blikani by te k ni meli privest.
Sirena pod kapotou kdekoli v prostoru nebo pod krytim mechanismu steracu.
Improvizovane by to melo jit opravit chce to ale trpelivost a ne bezhlave skubat draty pekne v klidu s rozvahou..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“