Nejdou otevřít dvířka od nádrže

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Asi8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.01.2016 16:42

Nejdou otevřít dvířka od nádrže

Příspěvek od Asi8 »

Prosím moc o pomoc jsem tu sice nový ale snad mě nezavrhnete golfiště mam uz dýl jen tentokrat nevím co dělat. Vratil jsem se z hor takže chudák byl v mrazu a jaksi se mi někde vyskratovalo zamykání a bohužel se nedostanu do nádrže a aby někam dojel a delal na tom chtelo by to mu dát napít zná/ví někdo nějaký fígl nebo trik jak odemknout dvířka od nadrže nepochopitelně se zamkli ostatní dveře zůstaly nezamčený díky za každej názor ! ! !

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Golf III

Příspěvek od 11mAjA11 »

Vpravo v kufru odklopit koberec (čalounění) a bude tam vidět mechanika vzduchem ovládaného zamykání klapky nádrže.
Potáhnout za táhlo (nebo zmáčknout) a ono se to odjistí, pak zvenku otevřít..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Asi8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.01.2016 16:42

Re: Golf III

Příspěvek od Asi8 »

Díky Ti!!! Jsi frajer, takhle rychle jsem to nečekal už tankujeeem ještě jednou dík! ! ;)

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Golf III

Příspěvek od 11mAjA11 »

Tam nic v el. nebude, asi přimrzla nebo praskla membrána na té mechanice, je tam vzduchem ovládaný centrál a občas se to stane.
Membrány sou gumové a časem se prostě unaví..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Asi8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.01.2016 16:42

Re: Nejdou otevřít dvířka od nádrže

Příspěvek od Asi8 »

Jenže to je to, nejspíš něco špatně je odpalil 3 pojistky co jsem zkoušel, takže někde něco nejspíš není jak má všichni říkají že je to jasný, že budu mačkat špunty ale tomu nechci věřit. do toho čerpadlo není moc fit no nehodi se to prostě vůbec, nevim malo času nějak hustý teď všechno

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“