NSS Zapojení kabelů do kostek u rádia ze sound systému

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

NSS Zapojení kabelů do kostek u rádia ze sound systému

Příspěvek od shafticzek »

Zdravíčko ve spolek ;)

Jedná se mi o jeden detailík :) Mám volný černo-fialový drátek a potom obalové kostření vodiče (který vede celý svazek přes celé auto až do kufru), které jsou homo-domo napojeny na hnědý kabel černé rádiokostky. Na netu jsem našel zapojení kostek a je evidentní, že oba tyto kabely měly jít do červené kostky na changer, ale ten já nemám. Otázka zní, zda je to takto přepojené správně, že jsou ty dva kabely zapojeny na hnědý z černé kostky?

Jsou vedeny jak ukostření obalu kabelu tak černo-fialový na hnědy černé kostky, což je dle zapojení rádia (-) zem a správně mají jít do červené, což je dle zapojení rádia SG (-) a to nevím, co je.


Černo-fialový kabel vede z modré kostky od subwooferu spolu s dalšími vodiči v chráněném obalu, který je vyveden také u kostky a nejspíše uzemněn.
Přílohy
IMG_0521.JPG
01-5165.jpg
IMG_0519.JPG
Gamma2.jpg
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
krejdaz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 26.11.2013 13:47
Bydliště: Strakonice

Re: NSS Zapojení kabelů do kostek u rádia ze sound systému

Příspěvek od krejdaz »

Ahoj,
nejsem moc zkušený co se týče elektroniky, ale zkusím odpovědět :lol:
Když jsem připojoval sub+zesilovač, tak jediný co jsem takhle rozdvojoval byl kablík na to aby se zesilovač zapnul klíčkem stejně jako rádio.
Koukni na tu černou kostku, měli by na ní být nápisy co je který kabel, mnohé by se tím zodpovědělo, páč kabely můžou mít barvu všelijakou, když je to po domácku dělané :good:
VW Golf III 1.8 55kW AAM// VW GOLF IV 1.6 16V 77kW BCB

Uživatelský avatar
steak
Člen klubu
Příspěvky: 233
Registrován: 12.05.2009 17:46

Re: NSS Zapojení kabelů do kostek u rádia ze sound systému

Příspěvek od steak »

Koukni na ahifi.cz tam jsem po x letech co mi to fungovalo a ted přestalo zjistil že by to udajne melo mit akivní napajeni.. takže si tam najdi redukci do golfa kup cerveny konektor zapoj to podle origo a připoj ten jejich aktivni nesmysl... taky se na to chystam jelikož mi po 3 letech přestalo vypínat zesik po vytaženi a vypnuti radia

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“