Budík na teplotu vody ?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Budík na teplotu vody ?

Příspěvek od Kindlik »

Lidi ukázal vám někdy Golfí víc jak těch 90° ? Mě to ukazuje od nuly až na ten střed - nevím zda to je 90° , mám TDI . Jde mi jen o to , že se mi nespouštej vrtule , tak nevím v čem je chyba :cry: příští týden se bude dělat motor , tak to chci nechat udělat při jednom . Jinak na pal PC mám vždy teplotu kolem 85-90° . Vrtule jinak normálně jdou , když zapnu třeba klimu , tak naskočej obě a známej mi to nějak proklemoval že prej jdou obě rychlosti .

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

mám benzína dvoulitra, dostanu se i na 100, když je pařák a třeba popojíždím, spíná mi to tak jak má, bez problémů...
Nehoň mrchu do vrchu - GII 1.8i Helmut

Uživatelský avatar
rostaVR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Silesia

Příspěvek od rostaVR6 »

Mě nespínaly vrtule, problém byl v Termostatu , není nijak drahá záležitost. Měnil jsem i radši chladící kapalinu, když se to otevřelo vyteklo rezavé bahno :roll:

Uživatelský avatar
porez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od porez »

Ahoj, taky mám golfa v TDI. Teplota na budíku i podle vagu mi taky normálně vystoupá na tu střední horní rysku +/- 90 st.) a pořád tam drží. Vrtule se mi spínají taky pouze při zapnuté klimě a to mám termostat, tepl. čidlo i ventilátory v pořádku. To auto mám už skoro čtyři roky, vždy to fungovalo takhle a nebyl zatím žádný problém. Takže - u těchto motorů to bude zřejmě normální a pusť to z hlavy.
VW Golf 3 Variant 1,9 TDI 66 kW, motor ALE, 1998

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yurik »

nad 90° to este nevystupilo a vrtule mi zapnu ked je velke teplo a stojim v zapche napr
Obrázek

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

ja menil termostat a vysel na 300,- jinak dnes v kolone jsem mel 95-100°a ventilator se spina jen ve velkych vedrech (mam benzinaka)
yurik píše:nad 90° to este nevystupilo a vrtule mi zapnu ked je velke teplo a stojim v zapche napr
vymen si cidlo teploty kapaliny, taky mi to nekdy neukazovalo 90 a po vymene uz ukazuje dobre... origo vw stoji cca 185kč a vymena je tak na 10minut kdyz mas vychladlej motor :wink:

Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kindlik »

njn , tak uvidím na co se příjde , řešit to bohužel musím :( zatím díky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“