Odpojeni airbag u spolujezdce

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
aleXvolvoX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava-Radvanice

Odpojeni airbag u spolujezdce

Příspěvek od aleXvolvoX »

Ahoj

nak nefunguje vyhledavani na foru, tak se ptam mozna na neco co tu nekde je, ale nejde najit.

potrebuju docasne odpojit airbag u spolujezdce.
jde to? pokud ano, tak jak cim a kde?

diky

jo a je to Golf III 1.9TDi z 96 roku

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpojeni airbag u spolujezdce

Příspěvek od RomeoMontek »

aleXvolvoX píše:Ahoj

nak nefunguje vyhledavani na foru, tak se ptam mozna na neco co tu nekde je, ale nejde najit.

potrebuju docasne odpojit airbag u spolujezdce.
jde to? pokud ano, tak jak cim a kde?

diky

jo a je to Golf III 1.9TDi z 96 roku
Vlastně to jde snad jen jedním způsobem, kterej mě tak napadá...

..a to odpojit baterku! vyndat klíče ze zapalování, odšroubovat kaslík a pak airbag a vyndat zezadu konektor a pak vše zamontovat nazpátek...ale

pak se ti rozsvítí kontrolka airbagů a je otáukou, jestli při nehodě se ti otevře ten u řidiče...mimo jiné se to samozřejmně zapíše do závad v řídící jednotce a pak i když pytel zapojíš bude ti muset někdo ve vagu dát závadu odstranit - jakoby opravit...

...takže sečteno a podtrženo bych to spíše nedělal...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
aleXvolvoX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava-Radvanice

Příspěvek od aleXvolvoX »

tak to me ale vubec netesi...sem si predstavoval ze by slo jen nekde na ridici jednoce odpojit ten prislusnej airbag a za cas ho tam zase dat...chjooo

potrebuju dopredu hodit detskou autosedacku...

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

i to by možná člověče šlo, ale nejsem si jistej jaký přesně je to ve Vagu...

ale máš pravdu že by tam něco takovýhohle mohlo být! A místo stavu 1 tam fouknout 0...hmmm...ale to by ti musel říct někdo kdo umí s Vagem a to já nejsem...já umím tak projet auto...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Sou 2 spusoby...buď odpojiš Bag a dáš odpor do štekru aby to nehlasilo závadu a nesvitilo na palubce...Nebo VAGEM deaktivovat....15 - Airbag :arrow: Kanal 01 :arrow: Deaktivace 1 :arrow: testovat,uložit. :wink:

Uživatelský avatar
aleXvolvoX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava-Radvanice

Příspěvek od aleXvolvoX »

Paskal píše:Sou 2 spusoby...buď odpojiš Bag a dáš odpor do štekru aby to nehlasilo závadu a nesvitilo na palubce...Nebo VAGEM deaktivovat....15 - Airbag :arrow: Kanal 01 :arrow: Deaktivace 1 :arrow: testovat,uložit. :wink:
dik
s tim VAGEM si asi neporadim (vubec do toho nevidim)...ale s tim odporem misto airbagu bych si poradit moh. pujde to pak zase vsechno zapojit zpet aby to fungovalo? a jakej odpor tam mam nacpat?

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

aleXvolvoX píše:
Paskal píše:Sou 2 spusoby...buď odpojiš Bag a dáš odpor do štekru aby to nehlasilo závadu a nesvitilo na palubce...Nebo VAGEM deaktivovat....15 - Airbag :arrow: Kanal 01 :arrow: Deaktivace 1 :arrow: testovat,uložit. :wink:
dik
s tim VAGEM si asi neporadim (vubec do toho nevidim)...ale s tim odporem misto airbagu bych si poradit moh. pujde to pak zase vsechno zapojit zpet aby to fungovalo? a jakej odpor tam mam nacpat?
zkus napsat klubákovi s nickem selkie, ulož si návod a třeba pokud bude mít cestu kolem či podobně tak by to mohl zmáknout!
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Paskal píše:Sou 2 spusoby...buď odpojiš Bag a dáš odpor do štekru aby to nehlasilo závadu a nesvitilo na palubce...Nebo VAGEM deaktivovat....15 - Airbag :arrow: Kanal 01 :arrow: Deaktivace 1 :arrow: testovat,uložit. :wink:
óóóó všemocný pane třikrát se klaním... :lol:

(...paskal je něco jako vagovej,etkovej atd bůh!)
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
aleXvolvoX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava-Radvanice

Příspěvek od aleXvolvoX »

RomeoMontek píše:
aleXvolvoX píše: dik
s tim VAGEM si asi neporadim (vubec do toho nevidim)...ale s tim odporem misto airbagu bych si poradit moh. pujde to pak zase vsechno zapojit zpet aby to fungovalo? a jakej odpor tam mam nacpat?
zkus napsat klubákovi s nickem selkie, ulož si návod a třeba pokud bude mít cestu kolem či podobně tak by to mohl zmáknout!
obavam se ze cestu kolem mit nebude :(
sem za vodou v Irsku.
takze to musim vsechno zvladnout sam.

ale kdyby byl nekde navod jak zachazes s VAGEM a co je k tomu potreba, tak to mozna zlvadnu.

briza
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha,ale jinak jihočech jak poleno a Táborák jak prase
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od briza »

Hm,tak ten odpor(jakej a kam)by mě taky zajímal,páč mi nějakej dobrák vzal airbag u spolujezdce a ty zbylý 3 pytlíky teď vozim jen jako ozdobu :lol: A taky už mě štve ta svítící kontrolka :evil:

Uživatelský avatar
mates
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písecko
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od mates »

Paskal píše:Sou 2 spusoby...buď odpojiš Bag a dáš odpor do štekru aby to nehlasilo závadu a nesvitilo na palubce...Nebo VAGEM deaktivovat....15 - Airbag :arrow: Kanal 01 :arrow: Deaktivace 1 :arrow: testovat,uložit. :wink:
Tímhle Paskale odpojím všechny airbagy nebo je tam volba který chci deaktivovat? Passat B4 TDI AFN

Díky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“