Regulátory topení, ventilátoru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
dzuznicc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brandys nad labem

Příspěvek od dzuznicc »

to je presne ono co jsem myslel.

Uživatelský avatar
georgeee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Regulátory topení, ventilátoru

Příspěvek od georgeee »

Me to taky nechodi,uz jsem to mel dvakrat rozdelane - 1,2,3 nereaguje 4 jede naplno. Zkousel jsem to prihnout,nic. Podruhy jsem to zkousel i propojit a taky nic. Myslel jsem jestli nemuze byt zrada v relatku....... :?

Uživatelský avatar
muficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 312
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: O.-Dubina, MS.kraj

Re: Regulátory topení, ventilátoru

Příspěvek od muficek »

georgeee píše:Me to taky nechodi,uz jsem to mel dvakrat rozdelane - 1,2,3 nereaguje 4 jede naplno. Zkousel jsem to prihnout,nic. Podruhy jsem to zkousel i propojit a taky nic. Myslel jsem jestli nemuze byt zrada v relatku....... :?
Myslím,že kdyby to bylo relátko,tak by nešel vůbec.Aspoň podle toho schéma,co jsem dával výše to vypadá,že tam relé ani není :?
Fiat Polski 125p,1,3, 44kW,Tuzex
VW Golf mk3,1,8, 55kW,social edition http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=96593" onclick="window.open(this.href);return false;
Š Octavia I,1,9TDi, 66kW,Ambiente
VW Golf mk7, 1,6TDi,77kW, Bluemotion

Uživatelský avatar
Tomigo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Skalice

Re: Regulátory topení, ventilátoru

Příspěvek od Tomigo »

georgeee píše:Me to taky nechodi,uz jsem to mel dvakrat rozdelane - 1,2,3 nereaguje 4 jede naplno. Zkousel jsem to prihnout,nic. Podruhy jsem to zkousel i propojit a taky nic. Myslel jsem jestli nemuze byt zrada v relatku....... :?
Vyndej panel s předřadnými odpory (je pod palubkou pod tím výklopným kastlíkem, ale musíš nejdřív odělat spodní plat). Na tom panelu je mezi dvouma drátkama tepelná pojistka co vypadá jako nějaký odpor nebo dioda. Zkus nějakým drátkem tuhle pojistku natvrdo přemostit, pokud ti potom půjdou všechny stupně ventilátoru, máš vyhráno. Pak už jen stačí tu tepelnou pojistku vyměnit za novou a je to. Tohle je totiž taky častá závada, pokud jde vetilátor jen na plný výkon....
Ráj na 6: VW CLUB
Obrázek

Uživatelský avatar
georgeee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Regulátory topení, ventilátoru

Příspěvek od georgeee »

zkusim to,vim co myslis - uz jsem to jednou zkoumal - kdyz jsem koukal jak jsou na tom uhliky :-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“