Ovladaci moturky svetel na FK

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od KaCzaba »

nekdo to tady jiz psal,ale to bylo jeste pred tema vypadkama na foru,nemuzu to najit.
jedna se mi o to dodat do FK AE lamp ty origo sklapeci moturky na svetla.serizovani ma jako na origo lampach,cely ty svetla jsou zezadu jako origo,maji i zaslepku na misto moturku,moturek tam jde zacvaknout,vse vypada super,JENZE,na tycce z moturku co se zahakuje do paraboly je kulicka,a u tech FK je na ty zaslepce jinej patent zacvaknuti do paraboly.Kdo to uz delal,a vim ze nekdo se tu o tom zminil,akorat nerekl presne jak na to,tak vi o cem mluvim.
jedna se o tyto lampy
20071002_1750(2).JPG
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Karloos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od Karloos »

Ahoj, řeším stejný problém. Na nick klubáka co tu psal návod si již nepamatuji, ale myslím že měl jinou značku výrobce. Psal tam něco že rozříznul tu kuličku od motorku. Ta je dutá, vyříznul zavit no a dál si to již nepamatuju. Tak doufám že někdo poradí.

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od KaCzaba »

co si pamatuji ja,tak vimjen ze snad i mluvil o FK,a ze musi mit zezadu to stelovani stejne jako origo svetla,tzn tri kolecka,ale to byl urco jinej thread,pac v nem se zminil jen o tom ,ze bylo neco nutne jen lehce poupravit.nerikam,ze bych nevymyslel neco sam,ale anc vymyslet jiz vymyslene,a pak vic hlav vic vi,a taky to zabere ve finale min casu,nez to vymyslet
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Husi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwé Strašecí

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od Husi »

Na tyhle svetla jsme to davala u segry na golfu a ty moturky sli dam v pohode,takze vam asi neporadim :(

Uživatelský avatar
Nightmix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od C.B.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od Nightmix »

Tusim, ze to tu popisoval clen Misi, zkuste ho kontaktovat ...
Vim, ze si tu vytvoril ucet a jak padl server, tak se vse smazalo, vyridim mu, at se sem koukne a poradi Vam, je to kamarad z blizke vesnice :-)

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od Stepix »

tak ja mam take svetla od FK, ale trochu jiny typ, nicmene myslim, ze korpus bude uplne stejny a tam mam moturky myslim, bez uprav... jen se vyndala ta zaslepka co byla jako stelovak misto motorku a prohodilo se to (alespon tak mi to rikal predchozi majitel)

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od KaCzaba »

muj problem spociva v tom...
uchyceni samotnyho telesa moturku je shodny po vyndani zaslepky,,to je v poho,ale rozdil je v uchyceni na parabolu.origo mam na konci tycky z moturku kulicku co se zahakuje do origo paraboly,a na FK je na konci tycky co vede ze zaslepky do paraboly nejaka ploska,jako by dve plosky ned sebou a mezi ne se nacvakne parabola.slo by to predelat to netvrdim ze bych neco nevymyslel,ale jaxem jiz psal,pocka na resenni jinych at to je jednoduchy a ucinny
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
jordeeman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od jordeeman »

KaCzaba píše:nekdo to tady jiz psal,ale to bylo jeste pred tema vypadkama na foru,nemuzu to najit.
jedna se mi o to dodat do FK AE lamp ty origo sklapeci moturky na svetla.serizovani ma jako na origo lampach,cely ty svetla jsou zezadu jako origo,maji i zaslepku na misto moturku,moturek tam jde zacvaknout,vse vypada super,JENZE,na tycce z moturku co se zahakuje do paraboly je kulicka,a u tech FK je na ty zaslepce jinej patent zacvaknuti do paraboly.Kdo to uz delal,a vim ze nekdo se tu o tom zminil,akorat nerekl presne jak na to,tak vi o cem mluvim.
jedna se o tyto lampy
20071002_1750(2).JPG

no ja ich mam tie iste a bez problemu ... proste som ten motorcek spravne natocil, cez dierku pre ziarovku pridrziaval parabolu tak aby som z boku nasunil tu gulicku do tych voditok na parabole...a pak motorcek zaistil ..a hotovo ... slo to celkom fajn
akurat do nich za dazda stekajuca voda z blatnika zatekala ..tak som ich pretesnil ...ale rozdelat nesli takze len zvrchu silikonom a este tak zvrchu aby voda na ne netiekla lebo ta zadna guma je eeeeeee good...

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od KaCzaba »

prave ze tam nemam zadny voditko na kulicku,a zase mi tam netece a to tam ani jeste nemam tu zadni kryci gumu
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Misi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od Misi »

To s těma světlama jsem tady řešil já, ale mám světla Autostyle které mají shodné štelování jako originály, akorát místo motůrku je manualní štelování šroubem (stejná patice). Takže úprava spočívala jen v přehození motůrku a prodloužení tyčky s kuličkou z něj vyjíždějící. Pukud tam máš nějaké plošky tak to si budeš muset poradit jinak.
Golf VII Variant 2.0 TDI HighLine
Golf III 1.8 Rolling Stones

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od KaCzaba »

oukej...asi tu kulicku nariznu....uvidim.neco se holt vymysli.a tys musel natavovat?svitilo to buh vi kam?asi do zeme kdyzs musel nastavovat
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Misi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od Misi »

Tyčka na tom origo motůrku byla krátká a já jí nemohl zacvaknout do žlábku na parabole. Musel jsem na tom origo motůrku uříznout tu kuličku a do zbytku tyčky udělat závit a našroubovat do ní ten šroub (zkrácenej) z toho manuálu. Takže to mám i drobet stavitelný :)
Golf VII Variant 2.0 TDI HighLine
Golf III 1.8 Rolling Stones

Uživatelský avatar
Misi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od Misi »

Plus samozřejmě nastavuju motůrkem :)
Golf VII Variant 2.0 TDI HighLine
Golf III 1.8 Rolling Stones

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od jhn »

tak jestli tam ty motůrky nemůžeš dostat tak seřizovacíma šroubama musíš parabolu nastavit co nejdál od předního plexi, pak už by tam jít zacvaknout mohly, vím že že ty kuličky na táhlech tam jdou nacvaknout blbě
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
MIRECZH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladaci moturky svetel na FK

Příspěvek od MIRECZH »

Husi píše:Na tyhle svetla jsme to davala u segry na golfu a ty moturky sli dam v pohode,takze vam asi neporadim :(
Tiež som menil za FK a paslo to tam bez problemov.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“