Problémy s přístrojovou deskou

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
raccoon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.11.2007 07:42

Problémy s přístrojovou deskou

Příspěvek od raccoon »

Ahoj lidi , potřeboval bych poradit u golfa III CL r.v. 1995
Mám problémy s ukazetelem rychlosti , stavu paliva , teploty motoru a s ukazatelem otáček motoru.
Po otočení klíčkem , mi naběhne ukazatel stavu paliva i teplota motoru. Po nastartování mi najedou otáčky motoru. Jakmile se rozjedu , všechny ukazatele mi spadnou na nulovou hodnotu a to trvá celou jízdu,ale jakmile auto zastavím nebo jedu pomalu s otáčkami okolo cca 1000 ot za min tak ukazatele zase ukazují . Máte někdo zkušenosti s tímto problémem ?
Nebo bych potřeboval alespoň vědět jak pracné je vyndat přístrojovku a zkontrolovat to .
Díky za info.

Uživatelský avatar
budback
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 25.09.2007 19:19
Bydliště: kousek od Třeboně
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s přístrojovou deskou

Příspěvek od budback »

raccoon píše:Ahoj lidi , potřeboval bych poradit u golfa III CL r.v. 1995
Mám problémy s ukazetelem rychlosti , stavu paliva , teploty motoru a s ukazatelem otáček motoru.
Po otočení klíčkem , mi naběhne ukazatel stavu paliva i teplota motoru. Po nastartování mi najedou otáčky motoru. Jakmile se rozjedu , všechny ukazatele mi spadnou na nulovou hodnotu a to trvá celou jízdu,ale jakmile auto zastavím nebo jedu pomalu s otáčkami okolo cca 1000 ot za min tak ukazatele zase ukazují . Máte někdo zkušenosti s tímto problémem ?
Nebo bych potřeboval alespoň vědět jak pracné je vyndat přístrojovku a zkontrolovat to .
Díky za info.

Jak vyndat přístrojovku tu je ... je to hezky popsáno v příspěvku .. Změna podsvícení palubovky ...nebo tak nějak

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s přístrojovou deskou

Příspěvek od vento »

raccoon píše:Ahoj lidi , potřeboval bych poradit u golfa III CL r.v. 1995
Mám problémy s ukazetelem rychlosti , stavu paliva , teploty motoru a s ukazatelem otáček motoru.
Po otočení klíčkem , mi naběhne ukazatel stavu paliva i teplota motoru. Po nastartování mi najedou otáčky motoru. Jakmile se rozjedu , všechny ukazatele mi spadnou na nulovou hodnotu a to trvá celou jízdu,ale jakmile auto zastavím nebo jedu pomalu s otáčkami okolo cca 1000 ot za min tak ukazatele zase ukazují . Máte někdo zkušenosti s tímto problémem ?
Nebo bych potřeboval alespoň vědět jak pracné je vyndat přístrojovku a zkontrolovat to .
Díky za info.
zas takova prace to neni.vytahas zaslepky vedle prepinace na svetla a pod ostatnima zaslepkama (viz foto)ted nevim jestli je i pod prepinacem svetel ten vytahnes kdyz vycvaknes tu zaslepku uplne vlevo tak uvidis takovej zobacek ktery je pojistka kterou zmacknes a vytahnes prepinac svetel.jak sundas ten celej horni plast pod nim uz vidis budiky ktere drzej na dvou sroubech.a jeste nevim jestli neni potreba sundat ted plast co je kolem spinacky ten drzi na dvou sroubech ze spodu (delsi tenkej křížák)
Přílohy
Interi%C3%A9r.jpg

Uživatelský avatar
Webster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litoměřice nebo Roudnice nebo Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s přístrojovou deskou

Příspěvek od Webster »

na http://www.vwgolf.cz clubu je to krásně popsáno v Jak na to i s obrázky
//

Uživatelský avatar
Nightmix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od C.B.
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s přístrojovou deskou

Příspěvek od Nightmix »

Vcera jsem to absolhoval, neni to nic sloziteho ... kluci ti odpovedeli dobre. Koukni na http://www.vwgolf.cz jak ti tu radili. Tam to mas i s fotkami :wink:

Uživatelský avatar
crash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problémy s přístrojovou deskou

Příspěvek od crash »

Jo vyndat a zkusit konektory, kamos je mel volnejsi a ukazovalo mu to podobne

raccoon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.11.2007 07:42

Re: Problémy s přístrojovou deskou

Příspěvek od raccoon »

Supr , díky moc , sehnal jsem si rovnou novou přístrojovku , tak dnes začnu hledat závadu.

raccoon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.11.2007 07:42

Re: Problémy s přístrojovou deskou

Příspěvek od raccoon »

Díky za rady , nakonec jsem zjistil že mi přebíjí alternátor , odešel mi diodový usměrňovač a jedno relé , za nové součástky jsem vypláznul 3000,- . Ale už je to OK .A je zajímavé že mi ani nepraskaly žárovky , které by při vyšším napětí neměly zase tak moc dlouho vydržet .

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s přístrojovou deskou

Příspěvek od fridrikh »

ve predu na prevodovce je cidlo k nemu vedou tri draty skus riznout do hnedeho a pridat kostruu primo na baterku

tet mne neukazovalo take tak jsem skusil daat novou kostru a slapeto

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“