Odhlucneni auta - muzika

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od Pompier »

Zdravim lidi, urco se to tu uz probiralo, ale dostal sem tip, ze by se to dalo udelat nizkoroztaznou polyuretanovou montazni penou .... (nizka cena a podobny ucinek )
Mate s tim nekdo zkusenosti ??
Na Dynamat opravdu nemam :-)
Dik za rady a zkusenosti ...

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od mara7518 »

Pompier píše:Zdravim lidi, urco se to tu uz probiralo, ale dostal sem tip, ze by se to dalo udelat nizkoroztaznou polyuretanovou montazni penou .... (nizka cena a podobny ucinek )
Mate s tim nekdo zkusenosti ??
Na Dynamat opravdu nemam :-)
Dik za rady a zkusenosti ...
V ZIVOTI BYCH SI NA NEBO DO KASTLE NESTRIKNUL PENU,TO RADSI AT TO DRNCI!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od vento »

mara7518 píše:
Pompier píše:Zdravim lidi, urco se to tu uz probiralo, ale dostal sem tip, ze by se to dalo udelat nizkoroztaznou polyuretanovou montazni penou .... (nizka cena a podobny ucinek )
Mate s tim nekdo zkusenosti ??
Na Dynamat opravdu nemam :-)
Dik za rady a zkusenosti ...
V ZIVOTI BYCH SI NA NEBO DO KASTLE NESTRIKNUL PENU,TO RADSI AT TO DRNCI!!!!!!!!!!!!
se podivej na jeho avatar vzdyt on tu pěnu stříká i v práci a dokonce na cizí :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od JaSk »

Na polyuretan si dej bacha, je pevnej, pružnej, ale dost permanentní bordel, nedostaneš dolu...
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od Pompier »

No dobra, tak ste mi ho zavrhli ... navrhnete teda neco lepsiho .... za rozumnou cenu ...

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od JaSk »

Odhlučnovací vata... Nebo skelná vata, ale ta co nepouští kousky (asi nechceš mít plné ruce částeček skla, aby tě to píchalo když se čehololui dotkneš) ... ve většině profi odhlučnění se používá
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od KaCzaba »

Pompier píše:Zdravim lidi, urco se to tu uz probiralo, ale dostal sem tip, ze by se to dalo udelat nizkoroztaznou polyuretanovou montazni penou .... (nizka cena a podobny ucinek )
Mate s tim nekdo zkusenosti ??
Na Dynamat opravdu nemam :-)
Dik za rady a zkusenosti ...
kamos dal tzv "tapajomat" kupoval 3mm tloustku bitumen 1200 a stacilo to na dvoje dvere s prehledem,ale dal to na mazdu RX7,ta ma kuwa velky dvere. :D bud najdes odkazy tady
http://www.autohificlub.cz/ v pravo je sloupec s reklamama,on to kupoval v teplicich nebo mi poradil tuto adresu.
http://www.vestin.cz musis to tam prolezt nekde to tam najdes
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od C...arlos »

KaCzaba píše:
Pompier píše:Zdravim lidi, urco se to tu uz probiralo, ale dostal sem tip, ze by se to dalo udelat nizkoroztaznou polyuretanovou montazni penou .... (nizka cena a podobny ucinek )
Mate s tim nekdo zkusenosti ??
Na Dynamat opravdu nemam :-)
Dik za rady a zkusenosti ...
kamos dal tzv "tapajomat" kupoval 3mm tloustku bitumen 1200 a stacilo to na dvoje dvere s prehledem,ale dal to na mazdu RX7,ta ma kuwa velky dvere. :D bud najdes odkazy tady
http://www.autohificlub.cz/ v pravo je sloupec s reklamama,on to kupoval v teplicich nebo mi poradil tuto adresu.
http://www.vestin.cz musis to tam prolezt nekde to tam najdes
souhlasim Tapajomat je dobrej, ja mam v aute Tecsound, nebo jak se to pise... na predni dvere to stalo za litra a je to fakt znat...
musis jeste pocitat s tim,ze plochu musis dobre ocistit(tech. benzinem, nebo toluenem), nejlepsi je vytlumit cely auto, vcetne strechy,ale to je potom ranec..
dvere musi byt perfektne vytlumeny,aby repra dobre zahrali, to same kufr atd.

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od valda »

cus tak ten tapajomat nepouzivej je na h***o ,mne to slezlo po roce uz to tam nedam radeji priplatim,a to sem to snad i namocil do acetonu ty dvere :D ale i presto to slezlo stacilo trochu vic slunicka ,ale to je jen muj nazor. :D :D

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od KaCzaba »

"Me to zatim drzi :-) jak psal Kacus ... 3mm s al folii, vylepeny vnitrni i vnejsi plech dveri, obcas i v trojite vrstve :-) odmasteni zajistoval toluen :mrgreen:

kupovano http://www.prodej-autohifi.cz (Louny, jsem rikal :-D ne Teplice)

Lukaash majitel RX7"
(hledam sponzory z rad majitelu cerpacich stanic.nekde se mi ztraci palivo,asi v motoru :mrgreen: )
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od C...arlos »

KaCzaba píše:"Me to zatim drzi :-) jak psal Kacus ... 3mm s al folii, vylepeny vnitrni i vnejsi plech dveri, obcas i v trojite vrstve :-) odmasteni zajistoval toluen :mrgreen:

kupovano http://www.prodej-autohifi.cz (Louny, jsem rikal :-D ne Teplice)

Lukaash majitel RX7"
(hledam sponzory z rad majitelu cerpacich stanic.nekde se mi ztraci palivo,asi v motoru :mrgreen: )
to mas tescsound,ne? s touluenem souhlasim, plech se musi poradne odmastit, protoze to potom nema cenu...

zapomnel jsem dodat,ze repro nemuzou bejt uchyceny v tapecech,ale pred MDF redukcni krouzky

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od hodys »

tak tak.. já teda dveře vytlumil obyčejnejma karosářskejma asfaltovejma deskama a je to taky znát. zatím furt drží pěkně a stojí mnohem mín jak origo na hudbu, které jsou podle mě to samé..
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Já bych moc neexperimentoval,taky jsem už zkoušel a viděl leccos.Je to všechno ku.va drahý,ale myslím,že to není to pravý místo na šetření.Tapajomat a Tecsound je tuším to samý,prej je to celkem gut,ale čet jsem,že to v horku moc nedrží,asi je třeba to fakt pořádně odmastit.Dobrej je Dynamat i když ta cena... a Brax pasta
Obrázek

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od hodys »

no proto já taky nehodlal rvat někomu prachy za dynamat a pod.. když je to na té samé bázi jako klasické karosářské desky.. nahřeješ je a pak to krásně drží a hezky se s tím pracuje.. a funguje to.. předtím jsem zvenku klepl do dveří a ten plech tak jakoby zazvonil, nebo jak to mám napsat. a ted je to jakoby ten plech byl dvakrát tak silný. je to takové pevné. dělal jsem celej kufr, všechny dveře kromě pátejch.. ty udělám na jaře a stálo mě to asi 1000kč, bez práce. to jsem si dělal sám..
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlucneni auta - muzika

Příspěvek od Pompier »

:arrow:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“