Problém ze stěrači

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Toom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vlkoš u Přerova

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Toom »

Žížal píše:
Toom píše: Jasně musí byt vyplí zapalování a odpojená baterka to sem zapoměl napsat
Kdyz odpojim bag s odpojenou baterkou, musim ho pak pres VAG odblokovat, nebo je vsecko OK a kontrolka bagu nezustane svitit?

Musíš mět vyplí zapalování pak odpojíš baterku a když to namontuješ pak zpět tak kontrolka bagu normálně zhasne není žádnej problém
Práce je poslední zoufalý pokus,
jak získat peníze.

Uživatelský avatar
hamo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poprad

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od hamo »

Toom píše:Ještě mě prosím napiš jestli máš erbeg nebo ne. já mám erbeg a při montáži sem postupoval takto.
Natočil sem volant rovně ze zadní části volantu jsou dva šroubky na povolení erbgu ty vyšrubuješ a sundáš erbeg z volantu pak odpojíš konektor erbegu.Potom povolíš volant a vytáhneš ho k sobě jak sundáš volant tak se dostaneš k páčkám sejmeš konektory z páček sou tam dva na levé a dva na pravé straně.Potom vyšrubuješ tři šroubky kolem tyče u řízení a sundáš páčky fakt nic složitýho vyměníš páčku a poskládáš kdyby něco napiš
Super, tak to by som mal podla tvojho popisu zvladnut. Mam tiez Airbag, z toho som mal najväcsi strach, aby to nebuchlo :-). A na ten volant netreba nijaky stahovak?? Dakujem

priwi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Meziboří
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od priwi »

Mně se taky samy spouštěly stěrače a zasekávala se páčka. Byl vypálenej plast mezi kontaktama (asi zkrat) a ty kontakty se asi propojovaly. Dírku jsem zadělal nějakym spešl lepidlem a krásně funguje :)

Uživatelský avatar
Toom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vlkoš u Přerova

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Toom »

hamo píše:
Toom píše:Ještě mě prosím napiš jestli máš erbeg nebo ne. já mám erbeg a při montáži sem postupoval takto.
Natočil sem volant rovně ze zadní části volantu jsou dva šroubky na povolení erbgu ty vyšrubuješ a sundáš erbeg z volantu pak odpojíš konektor erbegu.Potom povolíš volant a vytáhneš ho k sobě jak sundáš volant tak se dostaneš k páčkám sejmeš konektory z páček sou tam dva na levé a dva na pravé straně.Potom vyšrubuješ tři šroubky kolem tyče u řízení a sundáš páčky fakt nic složitýho vyměníš páčku a poskládáš kdyby něco napiš
Super, tak to by som mal podla tvojho popisu zvladnut. Mam tiez Airbag, z toho som mal najväcsi strach, aby to nebuchlo :-). A na ten volant netreba nijaky stahovak?? Dakujem

Neboj nic ti nebouchne hlavně vypni zapalování a pak baterku a je to! na volant žádnej stahovák nepotřebuješ vyšrubuješ matku a volant jde krásně stáhnout
Práce je poslední zoufalý pokus,
jak získat peníze.

Uživatelský avatar
hamo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poprad

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od hamo »

Toom píše:
hamo píše: Super, tak to by som mal podla tvojho popisu zvladnut. Mam tiez Airbag, z toho som mal najväcsi strach, aby to nebuchlo :-). A na ten volant netreba nijaky stahovak?? Dakujem

Neboj nic ti nebouchne hlavně vypni zapalování a pak baterku a je to! na volant žádnej stahovák nepotřebuješ vyšrubuješ matku a volant jde krásně stáhnout
Tak fajn, kupim packu a tak sa do toho pustim. Dikes za rady :-)

Uživatelský avatar
Toom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vlkoš u Přerova

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Toom »

hamo píše:
Toom píše:
Neboj nic ti nebouchne hlavně vypni zapalování a pak baterku a je to! na volant žádnej stahovák nepotřebuješ vyšrubuješ matku a volant jde krásně stáhnout
Tak fajn, kupim packu a tak sa do toho pustim. Dikes za rady :-)
¨¨


Tak pak napiš jak se povedlo ale neměl by být problém tak hoj a ať se daří
Práce je poslední zoufalý pokus,
jak získat peníze.

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Pompier »

Jeste mala pripominka .. kdyz sem sundaval bag, byl sem upozornen na statickou elektrinu ... pry neni problem ho ji odpalit, takze se predem nejdriv vybit napriklad o karoserii ....

Uživatelský avatar
hamo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poprad

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od hamo »

Ahojte. Tak dnes som sa konecne dostal k tej vymene packy a - podarilo sa :-)
Chcel by som podakovat vsetkym, a specialne TOOMOVI za cenne rady, bez ktorych by som sa neodvazil do toho pustit sam. (a veru som aj mal strach z toho A-bagu, ked som ho odpajal).
Novu packu som zohnal za 590,-Sk, a cela vymena trvala tak 30 minut. Na tej starej bol v jednom mieste prepaleny plast, zrejme nejaky skrat. Teraz idu stierace zase tak, ako by mali.
Este raz - dikes :-)

Uživatelský avatar
Toom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vlkoš u Přerova

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Toom »

hamo píše:Ahojte. Tak dnes som sa konecne dostal k tej vymene packy a - podarilo sa :-)
Chcel by som podakovat vsetkym, a specialne TOOMOVI za cenne rady, bez ktorych by som sa neodvazil do toho pustit sam. (a veru som aj mal strach z toho A-bagu, ked som ho odpajal).
Novu packu som zohnal za 590,-Sk, a cela vymena trvala tak 30 minut. Na tej starej bol v jednom mieste prepaleny plast, zrejme nejaky skrat. Teraz idu stierace zase tak, ako by mali.
Este raz - dikes :-)


Sem ti říkal že to nic není a že to zvládneš tak hlavně at ta nová páčka vydrží mějse. :D :D :D
Práce je poslední zoufalý pokus,
jak získat peníze.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“