Problém ze stěrači

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Toom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vlkoš u Přerova

Problém ze stěrači

Příspěvek od Toom »

Zdravím všechny,mám takovej problém že se mě zničeho nic zapnou stěrače a to přední i zadní myslel sem si že to je páčka ale když sem se na to informoval tak spíš že to je vlhkost v pojistkové skříni nebo relátko tak nevím je to Vw golf III rv.97. Dík za každou radu
Práce je poslední zoufalý pokus,
jak získat peníze.

Uživatelský avatar
alfonso3006
Závodník
Závodník
Příspěvky: 686
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od alfonso3006 »

jj, skús skontrolovať poistky, relátka a prečistiť kontakty
TDI je TDI a basta

Uživatelský avatar
Toom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vlkoš u Přerova

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Toom »

alfonso3006 píše:jj, skús skontrolovať poistky, relátka a prečistiť kontakty

To skusím zítra a uvidím možná je tam vlhkost ale nevím který je to to relátko na pojistkové skříni
Práce je poslední zoufalý pokus,
jak získat peníze.

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Pompier »

tak me osobne to delala packa .. proste byla uz vybehana a pousteli se ... vymenil sem a pohoda ...

Uživatelský avatar
Toom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vlkoš u Přerova

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Toom »

Pompier píše:tak me osobne to delala packa .. proste byla uz vybehana a pousteli se ... vymenil sem a pohoda ...

Já sem tet vlezl do spínací skřínky a ta je uplně bez problémů suchá a kontakty se mě zdáli být dobrý. Tak sem rozdělal kryt okolo té páčky a stačí se té páčky dotknout a knet to začne stírat ta to vypadá taky na páčku
Práce je poslední zoufalý pokus,
jak získat peníze.

Uživatelský avatar
hamo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poprad

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od hamo »

No ja mam nieco podobne, tyka sa to iba prednych stieracov : Sice sa nikdy nezapnu sami od seba, ale ked ich naozaj packou zapnem (a to je jedno ci smerom hore alebo dole), tak zajdu napr, do polovice okna, ostanu tam chvilu stat, potom prejdu 2x dobre, o chvilu zajdu tak na 30 stupnov, zastavia sa, ...... skratka vzdy je to inak, ta chyba nie je vzdy rovnaka. Co myslite, je to v tej packe? Ak ano - je ta vymena velmi narocna? Musi sa dat dole zrejme aj volant (mam tam airbag), ...... Dik za radu

Uživatelský avatar
colorconceptGT
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR EAST METROPOLITAS (SR-KE)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od colorconceptGT »

tak ako to moze robit tebe aj packa tak to moze byt aj rele....ale by som to videl na motor tieracov....rozobrat vycistit....je tam take kolecko a na nom śu dotykove plochy po ktorych jazdi taky kontakt a hovory motoru uz som hore uz som dole .....myslim polohu tieraca....je to preto aby sa stierac vzdy dostal do vychodzej polohy....dole na okne aj ked iba tuknes do packy.....kapis to....takze rozobrat a vycistit .....zvhladom na zimu v tatrach malo by stacit iba poriadne vystirkat WD ckom....motor najdes pod tym deklom medzi motorom a oknom....bacha na tie hadicky na lavej strane/soferovej/ na ostrekovace aby si ich neprestikol alebo kedze je zima napolamal.....ked budes davat dole ten plastovi dekel...

hamo píše:No ja mam nieco podobne, tyka sa to iba prednych stieracov : Sice sa nikdy nezapnu sami od seba, ale ked ich naozaj packou zapnem (a to je jedno ci smerom hore alebo dole), tak zajdu napr, do polovice okna, ostanu tam chvilu stat, potom prejdu 2x dobre, o chvilu zajdu tak na 30 stupnov, zastavia sa, ...... skratka vzdy je to inak, ta chyba nie je vzdy rovnaka. Co myslite, je to v tej packe? Ak ano - je ta vymena velmi narocna? Musi sa dat dole zrejme aj volant (mam tam airbag), ...... Dik za radu

Uživatelský avatar
Toom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vlkoš u Přerova

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Toom »

Ahoj tak já už sem závadu vyřešil koupil sem novou páčku vyměnil jí a je klid funguje to tak jak má. Výměna té páčky nebyla vůbec složitá akorát ta páčka nová mě stála něco kolem 750kč ale je klid.
Práce je poslední zoufalý pokus,
jak získat peníze.

Uživatelský avatar
hamo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poprad

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od hamo »

Toom píše:Ahoj tak já už sem závadu vyřešil koupil sem novou páčku vyměnil jí a je klid funguje to tak jak má. Výměna té páčky nebyla vůbec složitá akorát ta páčka nová mě stála něco kolem 750kč ale je klid.
Kedze ta vymena packy nebola nijako zlozita - mohol by si mi podrobnejsie popisat navod, ako si to vymenil? Musi ist dole aj volant? Ak mozes, tak poprosim o konkretny popis. Dík.

Uživatelský avatar
Toom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vlkoš u Přerova

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Toom »

Ještě mě prosím napiš jestli máš erbeg nebo ne. já mám erbeg a při montáži sem postupoval takto.
Natočil sem volant rovně ze zadní části volantu jsou dva šroubky na povolení erbgu ty vyšrubuješ a sundáš erbeg z volantu pak odpojíš konektor erbegu.Potom povolíš volant a vytáhneš ho k sobě jak sundáš volant tak se dostaneš k páčkám sejmeš konektory z páček sou tam dva na levé a dva na pravé straně.Potom vyšrubuješ tři šroubky kolem tyče u řízení a sundáš páčky fakt nic složitýho vyměníš páčku a poskládáš kdyby něco napiš
Práce je poslední zoufalý pokus,
jak získat peníze.

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od yurik »

predtym ako si daval dole ABG tak si predpokladam odpojil bateriu
Obrázek

Uživatelský avatar
Toom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vlkoš u Přerova

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Toom »

[quote="yurik"]predtym ako si daval dole ABG tak si predpokladam odpojil bateriu[/quote



Jasně musí byt vyplí zapalování a odpojená baterka to sem zapoměl napsat
Práce je poslední zoufalý pokus,
jak získat peníze.

Maňas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 28.12.2007 09:27
Bydliště: Velká Bystřice, kósek od Olomóce
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Maňas »

Me včera na Passatu taky začali šílet stěrače a ostřikovače světel. Stěrače nemam zaplý a sami se začnou hejbat a cyklojou jak chcou. Navíc to co chvili ostřikovalo světla takze za chvili byla prázdná nadrzka na ostrikovace. Este jsem se na to ani nedival kde by mohlo byt nejak vlhko nebo co jste tu psali.

Uživatelský avatar
Toom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vlkoš u Přerova

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Toom »

Maňas píše:Me včera na Passatu taky začali šílet stěrače a ostřikovače světel. Stěrače nemam zaplý a sami se začnou hejbat a cyklojou jak chcou. Navíc to co chvili ostřikovalo světla takze za chvili byla prázdná nadrzka na ostrikovace. Este jsem se na to ani nedival kde by mohlo byt nejak vlhko nebo co jste tu psali.

Tak skus první tu pojistkovou skřín jestli tam není nějak mokro pokud víš který je to relátko tak ho vyndej a očisti kontakty nebo pak ta páčka jak sem měl já uvidíš
Práce je poslední zoufalý pokus,
jak získat peníze.

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze stěrači

Příspěvek od Žížal »

Toom píše:
yurik píše:predtym ako si daval dole ABG tak si predpokladam odpojil bateriu
Jasně musí byt vyplí zapalování a odpojená baterka to sem zapoměl napsat
Kdyz odpojim bag s odpojenou baterkou, musim ho pak pres VAG odblokovat, nebo je vsecko OK a kontrolka bagu nezustane svitit?
Golf real car, real fast

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“