Startování-potřebuju poradit

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
tomis.hb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 18.01.2008 08:52

Startování-potřebuju poradit

Příspěvek od tomis.hb »

Nazdar, sem tady novej a potřeboval bych poradit, koupil sem golfa 1,9 D 47 Kw r.v.95, variant, a mám následující problém, při startu po vypnutí kontrolky předžhavení začnu startovat a při startu jako by se na cca.sekundu odpojila baterka, vynulujou se hodiny na displeji, pak to nak cvakne a nastartuje....motor má nalítáno cca.200 tis.vyměnil sem žhaviče, všechny vstřiky, rozvodák, kladku rozvodu, olej, filtry, a nakonec nechal zrepasovat starter, (prej špatná volnoběžka) a pořád to dělá, přemýšlel sem o pojistce předžhavení, je to mozné???? nebo něco jiného, díky za každou radu.......

Uživatelský avatar
DoggyBoy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování-potřebuju poradit

Příspěvek od DoggyBoy »

tomis.hb píše:Nazdar, sem tady novej a potřeboval bych poradit, koupil sem golfa 1,9 D 47 Kw r.v.95, variant, a mám následující problém, při startu po vypnutí kontrolky předžhavení začnu startovat a při startu jako by se na cca.sekundu odpojila baterka, vynulujou se hodiny na displeji, pak to nak cvakne a nastartuje....motor má nalítáno cca.200 tis.vyměnil sem žhaviče, všechny vstřiky, rozvodák, kladku rozvodu, olej, filtry, a nakonec nechal zrepasovat starter, (prej špatná volnoběžka) a pořád to dělá, přemýšlel sem o pojistce předžhavení, je to mozné???? nebo něco jiného, díky za každou radu.......
Chybu hledej spíš v eletrice viděl bych to na kostru....někde máš něco špatně ukostřenýho...já to měl na starym autě...jel sem a z ničeho nic mi začalo vynechávat až chcíplo...vzal sem to do servisu a tam mi našli asi 5 věcí co s tim je za XX tisíc...já sem to odvezl a kouknul se na to doma a byl tam vylítanej kabel kostry kterej držel na třech vláknech...
myslim že by to mohlo bejt ono...je to moje zkušenost... :mrgreen:

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování-potřebuju poradit

Příspěvek od RomeoMontek »

každopádně to vypadá na něco elektrického..vím, že u aut odchází spínačka(taková závada,která se objeví jednou za čas u všech) a rádio přes ní bývá propojený(že když nemáš klíč tak ti nehraje)..tak jestli třeba tohle...ale ruku do ohně za to nedám!
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování-potřebuju poradit

Příspěvek od vento »

jj jak pise romeo muze to delat ten orisek ve spinaci skrince
Přílohy
tn_febi26650.jpg
tn_febi26650.jpg (3.01 KiB) Zobrazeno 670 x
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“