Zařízení na nastavování výšky světel

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Webster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litoměřice nebo Roudnice nebo Praha
Kontaktovat uživatele:

Zařízení na nastavování výšky světel

Příspěvek od Webster »

Mam problém se světly. Auto má na palubovce ovladač na nastavení světel, ale co jsem koukal na světla, tak ty to sice taky maj, ale hadičky k tomu žádný nevedou a ani nevím, jestli tam ten mechanismus je, protože to auto ještě neznám. Poraďte mi tedy, co to má všechno ten celej mechanizmus obsahovat a kudy vedou kabely atd. Abych věděl případně co mi tam chybí a dokoupil to, jestli to někdo nemáte.

Dík za rady

Jo jedná se o Golfa 3

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Rekl bych,ze Golfy to mely jen elektricky,hydrauliku znam jen z peugeotu a z BMW..U vice znacek jsem to zatim nevidel...

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

TNT píše:Rekl bych,ze Golfy to mely jen elektricky,hydrauliku znam jen z peugeotu a z BMW..U vice znacek jsem to zatim nevidel...
A co "naše" škodovka - favorit, felicie? :wink:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Peťas píše:
TNT píše:Rekl bych,ze Golfy to mely jen elektricky,hydrauliku znam jen z peugeotu a z BMW..U vice znacek jsem to zatim nevidel...
A co "naše" škodovka - favorit, felicie? :wink:
Tak ty asi taky, ja fakt nevim...Favorita jsem nikdy neridil a Feldu jednou... :oops:

Uživatelský avatar
rtin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od rtin »

Jo, golfy to mají elektricky, u každého světla je motorek, kterej to nastavuje

Uživatelský avatar
Webster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litoměřice nebo Roudnice nebo Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Webster »

Chlapy díky za názory, ale já potřebuju přesně vědět jak vypadá, kde ho najít a kudy vedou kabele, abych ho nasel, protoze me to proste nefunguje a chci to zprovoznit. :cry:

Uživatelský avatar
Endy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od Endy »

Webster píše:Chlapy díky za názory, ale já potřebuju přesně vědět jak vypadá, kde ho najít a kudy vedou kabele, abych ho nasel, protoze me to proste nefunguje a chci to zprovoznit. :cry:

No jestli to tam máš tak to najdeš když otevřeš motor a koukneš se zezadu na světlo je do do něj zacvaknute když to tam nemáš tak tam budou jen záslepky to fak nejde přehlídnout.

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Endy píše:
Webster píše:Chlapy díky za názory, ale já potřebuju přesně vědět jak vypadá, kde ho najít a kudy vedou kabele, abych ho nasel, protoze me to proste nefunguje a chci to zprovoznit. :cry:

No jestli to tam máš tak to najdeš když otevřeš motor a koukneš se zezadu na světlo je do do něj zacvaknute když to tam nemáš tak tam budou jen záslepky to fak nejde přehlídnout.
Přesně tak, podíváš se zezadu na světla, u Venta je motorek řekněmě černá krabička s trnem, která je nacvaklá na světle v jeho zadní dolní části, která je u blatníku, pokud to nemáš tak tam je záslepka.Dodělat to je vcelku porod, mě se to nějak povedlo,ale jak??asi náhoda:-)

oso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 25.11.2007 16:01
Bydliště: Presov, SR

Re: Zařízení na nastavování výšky světel

Příspěvek od oso »

tiez mam problem so svetlom, prave mi nereaguje na ovladanie z vnútra, da sa nejako zistit ci je motorcek KO nejako premerat alebo ci je len blby kontakt, porípdae co stoji novy, r.v.97

oso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 25.11.2007 16:01
Bydliště: Presov, SR

Re: Zařízení na nastavování výšky světel

Příspěvek od oso »

tiez mam problem so svetlom, prave mi nereaguje na ovladanie z vnútra, da sa nejako zistit ci je motorcek KO nejako premerat alebo ci je len blby kontakt, porípade co stoji novy, r.v.97 G3

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zařízení na nastavování výšky světel

Příspěvek od TNT »

oso píše:tiez mam problem so svetlom, prave mi nereaguje na ovladanie z vnútra, da sa nejako zistit ci je motorcek KO nejako premerat alebo ci je len blby kontakt, porípdae co stoji novy, r.v.97
Zkus ho rozebrat,vycistit kontakty,napruzit je...Kdyz nepomuze,zmer kam prichazi na ten funkcni napeti a to zkus zmerit na stekru u toho co nejde. Kdyz tam napeti bude a stejne to nejde,tak je motor KO.

Jukni tady,za novej chtej ranec. http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=5022e

Kdyztak nekde na vrakarne,cena kolem 500kc.

mira008
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 07.12.2007 10:57
Bydliště: Vel.Mez

Re: Zařízení na nastavování výšky světel

Příspěvek od mira008 »

Nemáš ten ovladač na palubovce na stmavení podsvícení přístrojovky. Taky mám 97 a výšku světel ovládám šrouby na světlech.
mira

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zařízení na nastavování výšky světel

Příspěvek od TNT »

Melo by tam byt oboji. :roll: Jestli ne,tak je to nejakej socversion. :lol: Ja to mel uz ve Ventu 93´. :wink:

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zařízení na nastavování výšky světel

Příspěvek od Žížal »

oso píše:tiez mam problem so svetlom, prave mi nereaguje na ovladanie z vnútra, da sa nejako zistit ci je motorcek KO nejako premerat alebo ci je len blby kontakt, porípade co stoji novy, r.v.97 G3
Co takhle světlo co se nehýbe vyndat a připojit na konktor u toho c funguje, pak potočit s kolečkem a uslyšíš jestli to chodí nebo ne. Ten motorek je celkem drahá sranda ale dá se sehnat na vrakáčích.
Může být vyskočená kulička co zapadá do paraboly a pak se to nehýbe.
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zařízení na nastavování výšky světel

Příspěvek od TNT »

Prohodit motorky,taky moznost. :lol:

OT: Nevite nekdo o nejakym Ventu TDI 81kW nebo VR6 ve vybave a horsim stavu? Zn.:styska se mi. :(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“