DALKOVE STARTOVANI

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
VPetr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: WEST
Kontaktovat uživatele:

DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od VPetr »

Ahojte,na dalkovem startu vyzaduje jeden drat signal z alternatoru nebo ze snimace otacek,ci otackomeru.Muzete mi prosim poradit ktery drat je na otacky???

Na palubce je konektor s bilejma dratama a vede do pojistkovky...ktery je na signal ot.opravdu netusim...

Diky za rady.... :)

G3,2,0l

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od JaSk »

Mě by spíš zajímalo, jak se to dělá, když parkuju? To jako mam parkovat jen na ručce, když chci dálkovej start? Protože s rychlostí se blbě startuje :lol:
Nebo je to jen pro automaty?
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od LiborG3 »

JaSk píše:Mě by spíš zajímalo, jak se to dělá, když parkuju? To jako mam parkovat jen na ručce, když chci dálkovej start? Protože s rychlostí se blbě startuje :lol:
Nebo je to jen pro automaty?
Toje zajimavá myšlenka to mě nikdy nenapadlo...... :D :D :D
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od KaCzaba »

u tedch alarmu s dalk.startem byva hlidani nautralu,je to u kazdeho psane uz v navodu a obsahu baleni.v realu jsem to stejne nevidel,ikdyz by se mi to libilo,a hlavne kvuli turbotimeru,coz je vetsinou u alarmu s dalk.startem taktez.jenze mam zamykani zpatecky a tudiz by mi to stejne bylo k nicemu... :(
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od Jindrs »

KaCzaba píše:u tedch alarmu s dalk.startem byva hlidani nautralu,je to u kazdeho psane uz v navodu a obsahu baleni.v realu jsem to stejne nevidel,ikdyz by se mi to libilo,a hlavne kvuli turbotimeru,coz je vetsinou u alarmu s dalk.startem taktez.jenze mam zamykani zpatecky a tudiz by mi to stejne bylo k nicemu... :(
Zamykani zpatecky ti je k nicemu stejne ti s tim kazdej odjede
..servis vsech vozidel,diagnostika koncernu(pro klubaky zdarma)..
..jak se o koně postaráš - tak tě povozí..
..musis slyset jak ten motor pod kapotou seveli pak se s tim da i litat :-D..

Uživatelský avatar
VPetr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: WEST
Kontaktovat uživatele:

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od VPetr »

ok,diky za odpovedi... :roll:

To je pochopitelne ze musis parkovat jen na rucku a ta je hlidana! Ne zarazena rychlost...

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od KaCzaba »

http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoala ... m3000.html
treba tady mas hlidani neutralu.....
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Lukash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TN

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od Lukash »

Ja mam napr. na Kopli KR8000 zabezpecene zaradenie neutralu takto: Vytiahnem klucik zo zapalovania a motor zostane nastartovany, potom vystupim, zavrem dvere a ked aktivujem alarm motor zhasne. Nazyva sa to rezervacny rezim. Tento rezim sa da nastavit bud automaticky (spravi to vzdy pri vypnuti zapalovania), alebo manualane - ked viem ze budem potrebovat dialkovy start stlacim tlacitko na dialkovom predtym ako vypnem zapalovanie. Samozrejme je mozne nastavit alarm aj do rezimu "automaticka prevodovka", ale to si zaradenie neutralu musite zabezpecit sami.. A rozmyslat pred kazdym startom - mam tam neutral, nemam tam neutral...? No co risknem to.. :D

Myslim ze tak isto, alebo velmi podobne to maju vyriesena aj Magicary. A pripojene to mam na alternator, takze s tym dratom ti asi neporadim :roll:

Uživatelský avatar
colorconceptGT
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR EAST METROPOLITAS (SR-KE)
Kontaktovat uživatele:

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od colorconceptGT »

velmi spravne ak to je pozapajane ako ma tak nedokazes vystupit z auta bez zaradeneho neutralu....cize motor zhasne az po zavreti vstkych dveri...je jendno ci mas hore rucnu.....ak sa dvere opetovne otvoria rezervacny rezim sa vypne a auto dialkovo nestartuje...ja parkujem na relativne rovnom povrchu tak aj v zime dam rucku na 1 max 2 zuby to staci...
ku tomu snimaniu ak mas diesla tak to mas lahke napojis to tu....je to drziak konektoru nad starterom ak nemas diesla tak to ide tiez na alternator na vyvod .....tusim ak sa nemylim W snima to elektricky sum...samo ze alternatora...nie vsetky alarmy z dialkovym startom maju pripravu na ten druhy s pravidla bezinovy motor tak tam musis dokupit taku krabicku...ktora to od alternatoru zaznamena a pretlmoci alarmu ze uz je motor nastartovany...Golfisti sebe

Lukash píše:Ja mam napr. na Kopli KR8000 zabezpecene zaradenie neutralu takto: Vytiahnem klucik zo zapalovania a motor zostane nastartovany, potom vystupim, zavrem dvere a ked aktivujem alarm motor zhasne. Nazyva sa to rezervacny rezim. Tento rezim sa da nastavit bud automaticky (spravi to vzdy pri vypnuti zapalovania), alebo manualane - ked viem ze budem potrebovat dialkovy start stlacim tlacitko na dialkovom predtym ako vypnem zapalovanie. Samozrejme je mozne nastavit alarm aj do rezimu "automaticka prevodovka", ale to si zaradenie neutralu musite zabezpecit sami.. A rozmyslat pred kazdym startom - mam tam neutral, nemam tam neutral...? No co risknem to.. :D

Myslim ze tak isto, alebo velmi podobne to maju vyriesena aj Magicary. A pripojene to mam na alternator, takze s tym dratom ti asi neporadim :roll:
Přílohy
IMG_0934.JPG

Uživatelský avatar
VPetr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: WEST
Kontaktovat uživatele:

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od VPetr »

ok,diky za rady asi to nejak budu muset poresit na ten altik... :?

Uživatelský avatar
Lukash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TN

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od Lukash »

Pripojit to na ten alternator je asi najjednoduchsie.. Aky mas alarm?

Uživatelský avatar
VPetr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: WEST
Kontaktovat uživatele:

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od VPetr »

Magicar 3000 :wink:

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od iconek »

Já to mám taky nastaveno na ten elektrický šum,s tím drátem na alternátoru mi to pořád nějak blbnulo....většinou mi to při dálkovym startu jen suše oznámilo trojitým signálem že nejde nastartovat......tzv.rezervační režim byl porušen

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od Phate »

Vetsinou to staci nechat na snimani elektrikeho sumu a nemusis nikam nic tahat.
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
VPetr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: WEST
Kontaktovat uživatele:

Re: DALKOVE STARTOVANI

Příspěvek od VPetr »

Phate píše:Vetsinou to staci nechat na snimani elektrikeho sumu a nemusis nikam nic tahat.

To jsem rad ze nemusim nic nikam tahat jen nevim co tim basnik mysli "elektrikeho sumu" 8O
A dotaz na ktery konkretne potrebuji odpovedet je na 1 miste v teto diskuzi...Tak furt nevim odpoved,vim co kdo,kde to ma ale na co se ptam tak na to nikdo neodpovi... :roll: :|

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“