motorcek do svetiel

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
oso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 25.11.2007 16:01
Bydliště: Presov, SR

motorcek do svetiel

Příspěvek od oso »

zdravim mozno sa to tu uz preberalo ale neviem to najst, mam taky problem ako nasadit motorcek do paraboly aby mi to dvihalo svetla, je potreba vybrat svetlo alebo da sa to nejako na aute nejako mi nejde sa tam trafit :( :?

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: motorcek do svetiel

Příspěvek od mephik »

No nevim jestli ti poradim ale nedavno sme to resili na kamosovem passatu a je tam takovej plastovej zlabek do kteryho se musis trefik a nasunout ho tam - potom cely ten motorek otocit a tim ho zafixovat ..... pokud ti to nepujde tak svetlo vyndej ven a zkus to tak :-)

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: motorcek do svetiel

Příspěvek od napster »

oso píše:zdravim mozno sa to tu uz preberalo ale neviem to najst, mam taky problem ako nasadit motorcek do paraboly aby mi to dvihalo svetla, je potreba vybrat svetlo alebo da sa to nejako na aute nejako mi nejde sa tam trafit :( :?

Nandání motorku světel je největší pakárna.Lepší je si to světlo vyndat a nasadit motorej,když máš světlo venku.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

oso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 25.11.2007 16:01
Bydliště: Presov, SR

Re: motorcek do svetiel

Příspěvek od oso »

napster píše:
oso píše:zdravim mozno sa to tu uz preberalo ale neviem to najst, mam taky problem ako nasadit motorcek do paraboly aby mi to dvihalo svetla, je potreba vybrat svetlo alebo da sa to nejako na aute nejako mi nejde sa tam trafit :( :?

Nandání motorku světel je největší pakárna.Lepší je si to světlo vyndat a nasadit motorej,když máš světlo venku.
chlapi tak sem to tam nahodil za 5 sekund stacilo otvorit parabolu vzadu kde je ziarovka a uz je tam vsetko vidiet, nastrcit a hotovo :mrgreen: :wink: staci pouzit hlavu :wink:

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: motorcek do svetiel

Příspěvek od yurik »

ja som to mal tiez za 10 sekund..v podstate si ani netreba otvarat ten zadny kryt, ale potom sa ti odsuva parabola, takze otvorit zadny kryt, prichytit prstom parabolu, motorcek nasunut a pootocenim zachytit na svojom mieste...brnkacka
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“