Jak jsme s JaSkem měnili interiéry

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsme s JaSkem měnili interiéry

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Jo a pro JaSka:
Přílohy
IMG_2093_resize.JPG

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Jak jsme s JaSkem měnili interiéry

Příspěvek od PlusOne »

Cyp_the_trestacz píše:
PlusOne píše: .... tvoje rozkošná sestra, protože je jí blbý neříct ani děkuju, ti tady veřejně poděkuje, dokonce sem dá fotku, no a pár nadrženců se na ni sesype jako vosy na bonbón (hehe), a jsou ti hned nesympatičtí:))))))))))) Buď rád, že máš pěknou ségru, woe, já mám škaredýho bráchu.....a ještě mladšího:)))
Mít takovou sestru, tak si pískám, no, a mít tvou sestru, tak si pískám dvakrát tak nahlas:)) Sranda....ale kdyby někdo chtěl, tak můj brácha sice nic neshání, ani nemá auto, ale je free...... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak za tohle Tě myslim pude sundat :-D
Děkovala mi už osobně
Jak souvisí fotka s děkováním :-D :-D :-D
Benne ví, že ho miluju :mrgreen:
Však si taky pískám

1. Hurá:))))))
2. Tak to má bejt:)))
3. Fotka s děkováním nesouvisí, ale snaha, snaha se cení:))) Doslova tam přece napsala...ehm ehm..."mé přirovnání k paní Colombové snižuje kvalitu mého bratra ve vašich očích" - zastala se svého brášky, ne???:)))))
4. wow...tak hodně štěstí, kluci:))))
5. pokud to není Twisted Nerve, tak OK:))

Dorobot
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.03.2008 00:10

Re: Jak jsme s JaSkem měnili interiéry

Příspěvek od Dorobot »

PlusOne píše:
Cyp_the_trestacz píše:Krémo, kdybys držel hubu, tak si myslej, že je to nějakej kec a byl by klid :-( :-D Teď budu muset přejmenovat topic na: Vaše chlípné a sexistické hlášky :-D

Ale nejlepší bylo, když sem tenkrát hodil topic, kdo by ségře vyměnil spínačku a nikdo se neměl.. Teď by hádám PlusOne šel koupit stahováky přímo do VW :-D
Tywe, vidět prvně tu fotku, to bych možná obětoval svou vlastní:))))

No hele, každopádně, spekulacím se neubráníš...myslím, že na tohle téma jsme se tu s Kačusem docela rozjeli...a sestra se rozhodně nemá za co stydět, a ty taky ne:)) Jen ty fotky na té kapotě by to chtělo:)))))))))))))))


Takže pánové, já:
1) děkuji za komplimenty - až budu mít zase deprese ze vzhledu, půjdu se k vám uklidnit
2) S tou skříňkou je to pravda - to jste mě nechali ve štychu a musela jsem si to celé zařídit SAMA!!! Ať už se o neopakuje!!!
3) Příští věci, které bratr usoudí, že jsou do mého vozu potřeba (namátkou podvozek, vzpomínám-li si dobře) vyměním na požadované foto v plavkách na kapotě :twisted:
4) JaSKu, jak ses vypořádat s vypáleným vajglem vzadu na sedadle?

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsme s JaSkem měnili interiéry

Příspěvek od JaSk »

Dorobot Nějak ho sensu, však taky tam máš jeden odemě ikdyž neni vidět, tak snad tolik nevadí :D
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Jak jsme s JaSkem měnili interiéry

Příspěvek od PlusOne »

Dorobot píše:
PlusOne píše: Tywe, vidět prvně tu fotku, to bych možná obětoval svou vlastní:))))

No hele, každopádně, spekulacím se neubráníš...myslím, že na tohle téma jsme se tu s Kačusem docela rozjeli...a sestra se rozhodně nemá za co stydět, a ty taky ne:)) Jen ty fotky na té kapotě by to chtělo:)))))))))))))))


Takže pánové, já:
1) děkuji za komplimenty - až budu mít zase deprese ze vzhledu, půjdu se k vám uklidnit
2) S tou skříňkou je to pravda - to jste mě nechali ve štychu a musela jsem si to celé zařídit SAMA!!! Ať už se o neopakuje!!!
3) Příští věci, které bratr usoudí, že jsou do mého vozu potřeba (namátkou podvozek, vzpomínám-li si dobře) vyměním na požadované foto v plavkách na kapotě :twisted:
4) JaSKu, jak ses vypořádat s vypáleným vajglem vzadu na sedadle?
1) To víš, je to tady samej škaredej chlap (já ne, já jsem "vata" - nikdo mě nezná a neviděl :wink: ), tak pohled na něco něžného a krásného vždycky potěší, hehe
2) Ta fotka měla přijít jako PRVNÍ věc, pak by k tomu, že nikdo není ochotnej pomoct, nikdá nemohlo dojít..
3) Tywe, Kačus, splněnej sen:))))) OK, už chystám podvozek....ale myslím, že mě leckdo předběhne - tak doufám, že nebude svině a podělí se :wink: :lol:

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Jak jsme s JaSkem měnili interiéry

Příspěvek od Benne »

Cyp_the_trestacz píše:
Benne píše:no pozeram vymenu interierov a co to nevidim za fotku ? Cyp, nejdes niekedy s rodinkou na dovolenku na Slovensko ? :lol: rodinka = sestra :D
Jenom s mámou a tátou :evil: :evil: :evil:

Benne Benne, do teď si mi byl sympatickej :lol: :lol: :mrgreen: :D
cococo ? ja len medzi recou :D rad spoznam klubaka aj s rodinkou :lol:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsme s JaSkem měnili interiéry

Příspěvek od JaSk »

Takže menší upgrade: Takhle to vypadá na "dobrý fotce a dobrým rozlišením" + lehký upgrade palubky. Ještě jsou na řadě nějaké menší změny středového tunelu (hádejte :D ) a pak jedna velká zásadní změna 8)
No a zbytek palubky šel zpět uplně do serie, ta stříbřenka fakt nicmoc :? :mrgreen:
Přílohy
interier.jpg
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsme s JaSkem měnili interiéry

Příspěvek od vento »

cože ženská pěkná a tady kde co proč a kde jsem byl já sakra :jok: :hook1: :D

jasku jestli budeš delat ten podvozek na stejnem miste tak ti musim delat odbornej dohled 8)
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
Jeremy_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 460
Registrován: 01.04.2008 20:09
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsme s JaSkem měnili interiéry

Příspěvek od Jeremy_ »

Mě by zajímaly Ty budíky to jsi určitě dělal sám žejo máš nějakou šablonu na PCčku?
VW GOLF III, 1.8i 66kw prodáno
VW GOLF II, 1.6GTD 55kw prodáno
VW PASSAT B5 , 1.9TDi 66kw prodáno
VW TOURAN, 2.0TDi BKD 103kw >>> chip 132,5kw prodáno


VW není jen značka, VW je životní styl

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“