Fouká tam....

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bungee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písek

Fouká tam....

Příspěvek od Bungee »

Také vám "fouká" v autě když jedete, kolem oken? samozřejmě okna jsou úplně zavřená...
je nějaký trik, jak to odstranit??


a nemáte prosím někdo krytku ostřikovače zadního stěrače, G3? díky!

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fouká tam....

Příspěvek od JaSk »

Jsi si jistej, že to nefouká spíš kolem dveří, ty gumy? Protože to se stává. Nový gumy stojej JEDNA 2,500,- !!. Ale daj se napustit něčim na bázi glycerolu a je to v cajku...
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Fouká tam....

Příspěvek od napster »

jo taky,ale stačý ty okna pořádně dovřít,pokud máš kičky..Jinak u GIII tohle dělaj gumy okolo dveří,pokud ti tam netáhne oknama.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: Fouká tam....

Příspěvek od ťoušek »

Bungee píše:Také vám "fouká" v autě když jedete, kolem oken? samozřejmě okna jsou úplně zavřená...
je nějaký trik, jak to odstranit??


a nemáte prosím někdo krytku ostřikovače zadního stěrače, G3? díky!
NEJEZDIT ZA VĚTRU A JEZDIT POMALU!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: Ale tu krytku bych taky potřeboval,nemáte někdo dvě?
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Fouká tam....

Příspěvek od Stug »

A jseš si jistej, že je to okolo oken a ne třeba u šíbru? Mě do auta foukalo právě šíbrem.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Fouká tam....

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Mě tam fouká zkrz ty gumy kolem předních dveří a možná i u šíbru.Odrazuje mě ta cena.Dřív se to dělalo tak,že se těsnění sundalo a ten plechovej rantl se kladívkem trochu vyklepal směrem ven,ale do toho se mi nechce,mám úplně netknutou kastli a tak mi to přijde dost brutální.U starý Šádovky bych neváhal.Ještě mám doma gumy z Feldy,ale nějak se nemůžu dokopat k tomu,porovnat jestli by tam pasovaly
Obrázek

Uživatelský avatar
Bungee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písek

Re: Fouká tam....

Příspěvek od Bungee »

JaSk píše:Jsi si jistej, že to nefouká spíš kolem dveří, ty gumy? Protože to se stává. Nový gumy stojej JEDNA 2,500,- !!. Ale daj se napustit něčim na bázi glycerolu a je to v cajku...
mno, tak to je mazec!! -ta cena.. Jojo, samo myslím kolem dveří... A jaká je ta varianta s glycerolem, to je ten sajrajt, aby v zimě ta guma nepřimrzala ke dveřím??

Uživatelský avatar
Bungee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písek

Re: Fouká tam....

Příspěvek od Bungee »

mates1972 píše:
Bungee píše:Také vám "fouká" v autě když jedete, kolem oken? samozřejmě okna jsou úplně zavřená...
je nějaký trik, jak to odstranit??


a nemáte prosím někdo krytku ostřikovače zadního stěrače, G3? díky!
NEJEZDIT ZA VĚTRU A JEZDIT POMALU!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: Ale tu krytku bych taky potřeboval,nemáte někdo dvě?

tak jsem volal do VW a krytka prý bude stát do stovky... musí jí ale objednat... Někdo mi jí asi zčořil, nebo vypadla, což se mi moc nechce věřit... :evil:

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: Fouká tam....

Příspěvek od iconek »

Mě ji taky ukradli,dneska ve čóruje všechno........

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: Fouká tam....

Příspěvek od ťoušek »

Bungee píše:
mates1972 píše: NEJEZDIT ZA VĚTRU A JEZDIT POMALU!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: Ale tu krytku bych taky potřeboval,nemáte někdo dvě?

tak jsem volal do VW a krytka prý bude stát do stovky... musí jí ale objednat... Někdo mi jí asi zčořil, nebo vypadla, což se mi moc nechce věřit... :evil:
Díky za informaci o ceně té krytky.Mě ju ale nějaká ku..va rozflákla a ještě škrábla lak. :evil:
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Re: Fouká tam....

Příspěvek od LiborG3 »

V práci když mám takovejhle problém tak to řečíme sprejem Silkal 93 šplíchneš na gumu a zatím to vždycky pomohlo není to jak kdybys dal novou gumu ale rozhodně to pomůže.....
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Fouká tam....

Příspěvek od KaCzaba »

me taky do auta nad kilo fuci.kolem ridicovo dveri.uz jsem prihybal ram okna,nepomohlo,pak jsem povolil pant a dvere este vic naklonil jakoby tou horni stranou co nejblize ke strese,a porad nic moc.taky mam podezreni,ze to fouka kolem okna.hlavne mi to okno,kdyz ho trosku stahnu,tak drnci kdyz jedu po nerovnostech.mohlo by to byt tim,ze je v te gume volne a pak tam tudy i protahuje
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fouká tam....

Příspěvek od JaSk »

Jsou to ty gumy. Jednoduše to zkus, oblep zvenku dveře páskou ve spáru a projeď se, nebude to foukat. Oknem to neni (většinou)
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“