Mlhovky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Mlhovky

Příspěvek od snXa_ »

Zdravim :) kdy bych prikoupil mlhovky a dal je do auta, kam se bude pripojovat elektrika?? vedel by to nekdo??? to auto je ve vybave nemelo :cry:
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
vitouss
Profík
Profík
Příspěvky: 940
Registrován: 29.09.2007 10:32
Bydliště: pracoVWně Brno

Re: Mlhovky

Příspěvek od vitouss »

Čau,originál mlhovky se dají koupit tady http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?kat=72& ale za ty peníze už se dá koupit celý čirý trio :wink: Tak že záleží na tobě co si vybereš? Elektrika by tam měla být,pokud to není socan verze a konektory by měli být někde volný za spojlerem. Akorát si musíš sehnat vypínač na přední a zadní mlhovky pokud ho tam nemáš nebo dát ty přední zvlášť přes vypínač.
http://www.verejnydluh.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od snXa_ »

vitouss píše:Čau,originál mlhovky se dají koupit tady http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?kat=72& ale za ty peníze už se dá koupit celý čirý trio :wink: Tak že záleží na tobě co si vybereš? Elektrika by tam měla být,pokud to není socan verze a konektory by měli být někde volný za spojlerem. Akorát si musíš sehnat vypínač na přední a zadní mlhovky pokud ho tam nemáš nebo dát ty přední zvlášť přes vypínač.
No jo to je jasny.. ja koukal na kellyho tam chtej za jednu asi 1200 blazni :D .. snad to tam nekde najdu... a on neni stejnej ten prepinac jen zadek a zadek s predkem?
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od JaSk »

Je tam jinej celej ten modul (to kolečko se vytahuje na dvě polohy tušim) ale neni problém dát tlačítko do lišty pod topení, nebo ty mlhovky píchnout na jeden vypínač
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
vitouss
Profík
Profík
Příspěvky: 940
Registrován: 29.09.2007 10:32
Bydliště: pracoVWně Brno

Re: Mlhovky

Příspěvek od vitouss »

jo,jo JaSk má pravdu tak že jest-li máš dvoupolohovej tak ho měnit nemusíš a nebo to dat na ten jinej vypínaš. Zapojit přední a zadní na jeden vypínač je myslím docela nepraktický.
http://www.verejnydluh.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od snXa_ »

vitouss píše:jo,jo JaSk má pravdu tak že jest-li máš dvoupolohovej tak ho měnit nemusíš a nebo to dat na ten jinej vypínaš. Zapojit přední a zadní na jeden vypínač je myslím docela nepraktický.
jj tak to ho jeste budu muset prikoupit,, snad to nebudestat balik :)
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od Stepix »

hele vypínač na přední mlhovky. já ho mám vyřešenej tak, že místo jedný záslepky vedle vyhřívání zadního okna jsem dal vypínač na mlhovky z G2, padne tam jak pr**l na hrnec a krom znalců to nikdo nepozná, že to tam nepatří... JaSk to viděl :idea: :!: :wink:

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od napster »

Taky mám otázku:na autě nemam mlhovky a pod záslepkama v nárazníku nemam kabel.Ovladač budu mít jinej,ale budu potřebovat i nějaký svorkovnice??Nebo to pujde i napájet na ty dráty?
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
jordeeman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Mlhovky

Příspěvek od jordeeman »

napster píše:Taky mám otázku:na autě nemam mlhovky a pod záslepkama v nárazníku nemam kabel.Ovladač budu mít jinej,ale budu potřebovat i nějaký svorkovnice??Nebo to pujde i napájet na ty dráty?

ono ten kabel tam stopro nebude ak tam uz niekedy hmlovky neboli ovsem ... ked otvoris kufor je tam hned nad chladicom vstrede hned pod kufrom okruhly konektor - pin 5 na nom je pre predne hmlovky ...smeruje to do konektoru svetiel tam by to mal byt tusim pin 13 a farba vodica siva+2 zlte pasiky (teda sedo/zlty) takze ked zozeniete spinac kde su zvlast aj predne hmlovky a do predu natiahnete k hmlovkam drot s okruhleho konektoru ...fakcite :O)

or v konektore spinaca svetiel spojit na pin zadnych hmloviek a hotovo ..aj tak sa da
Naposledy upravil(a) jordeeman dne 09.03.2008 17:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od napster »

jordeeman píše:
napster píše:Taky mám otázku:na autě nemam mlhovky a pod záslepkama v nárazníku nemam kabel.Ovladač budu mít jinej,ale budu potřebovat i nějaký svorkovnice??Nebo to pujde i napájet na ty dráty?

ono ten kabel tam stopro nebude ak tam uz niekedy hmlovky neboli ... ked otvoris kufor je tam hned nad chladicom vstrede okruhly konektor a jeden pin na nom je pre predne hmlovky ...smeruje to do konektoru svetiel ..len to chce checknut schemu .. neviem uz ktory presne pin a far to je :(

díky a u ovladače světel musim něco předělávat?Nepbo zadělam novej ovladač,zapojim svorkovnici a je to??!
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
jordeeman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Mlhovky

Příspěvek od jordeeman »

napster píše:
jordeeman píše:
ono ten kabel tam stopro nebude ak tam uz niekedy hmlovky neboli ... ked otvoris kufor je tam hned nad chladicom vstrede okruhly konektor a jeden pin na nom je pre predne hmlovky ...smeruje to do konektoru svetiel ..len to chce checknut schemu .. neviem uz ktory presne pin a far to je :(

díky a u ovladače světel musim něco předělávat?Nepbo zadělam novej ovladač,zapojim svorkovnici a je to??!
upravil som ten hore lebo som to bol checknut ..nepamatal som si uz piny ...

staci vymenit spinac svetiel za ten co ovladas aj predne hnlovky a pripojit ich vpredu do toho okruhleho a vse ide :O)

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od JaSk »

Stepix píše:hele vypínač na přední mlhovky. já ho mám vyřešenej tak, že místo jedný záslepky vedle vyhřívání zadního okna jsem dal vypínač na mlhovky z G2, padne tam jak pr**l na hrnec a krom znalců to nikdo nepozná, že to tam nepatří... JaSk to viděl :idea: :!: :wink:
Potvrzuji, padne jak pr*el na hrnec a vypadá tam origo :D (narozdíl od různých přepínačů z lampiček, který často v autech vídám jako dodělávku :? )
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od napster »

Stepix píše:hele vypínač na přední mlhovky. já ho mám vyřešenej tak, že místo jedný záslepky vedle vyhřívání zadního okna jsem dal vypínač na mlhovky z G2, padne tam jak pr**l na hrnec a krom znalců to nikdo nepozná, že to tam nepatří... JaSk to viděl :idea: :!: :wink:
a nemáš fotku,jak to vypadá? :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od vento »

treba u tria co prodavam ja tak jsou samozrejme origo konektory da se dokoupit i kabelaz k natazení k mlhovkam ale stojí docela kotel tak mi prijde zbytecna(ale mas to bez starosti)ale dá se to zapojit i napřímo
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky

Příspěvek od napster »

vento píše:treba u tria co prodavam ja tak jsou samozrejme origo konektory da se dokoupit i kabelaz k natazení k mlhovkam ale stojí docela kotel tak mi prijde zbytecna(ale mas to bez starosti)ale dá se to zapojit i napřímo

jj.To se nějak udělá.Ovladač na mlhu jsem sehnal za 400kč a teď jen řešim kabeláž k mlhovkám.Btw už si to poslal to trio :roll: :oops:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“