signalizace rozsvícených světel

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
trickyrider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od trickyrider »

Nevíte co vše je potřeba přehodit z jednoho auta do druhého signalizaci rozsvícených světel ... zatím jsem našel to správné relé které bzučí a když ho dám do té samé polohy tak nic ... že by ještě pojistka ? poradíte někdo nebo nemáte schéma ?
dík

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od vento »

já v Obi za 45,-stačí dát jeden kabel ke svetlum a druhy jsem dal na dveře řidiče na čidlo k osvetlení a fachá bez problemů
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
trickyrider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od trickyrider »

no jasně to je možnost ale to nechci ... chci vědět co mám přendat z bouračky kde ta signalizace je do auta druhého aby to fungovalo ...

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od Stepix »

jestli mluvíš o G3 a jestli se nepletu tak to bzučidlo je v budíkách?

Uživatelský avatar
trickyrider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od trickyrider »

no to bych si nebyl tak úplně jistej protože když to bzučí tak to relé které jsem vyndal znatelně brní a z toho usuzuju že bzučí právě to relé

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od napster »

Tohle tam nemam.Já když vypnu klíček,tak mi svítěj jen potkávačky,kde mam AE a v nich jsou diody a dva dny v kuse to svítilo,než jsem si toho všimnul a bez problemu jsem nastartoval.Jinak ten bzučák stojí pár desítek korun :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od KaCzaba »

a kde je teda ten bzucak.jeden je v budicich ale to muze byt jen na signalizaci mazani.docela me ten zvuk sere pac kolikrat nechavam svitit parkovacky a auto zamknu a jdu vpryc,ale pak me sere ten zvuk pri otevreni dveri.nechci to vyrusit ale treba nahradit jinym bzucakem takovym cinkanim-zvonenim,jak maji treba vetsinou US auta
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
trickyrider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od trickyrider »

[quote="KaCzaba"]a kde je teda ten bzucak.jeden je v budicich ale to muze byt jen na signalizaci mazani.docela me ten zvuk sere pac kolikrat nechavam svitit parkovacky a auto zamknu a jdu vpryc,ale pak me sere ten zvuk pri otevreni dveri.nechci to vyrusit ale treba nahradit jinym bzucakem takovym cinkanim-zvonenim,jak maji treba vetsinou US auta[/quote

relé číslo 36 , ale možná je to zároveň relé na světla ... no uvidíš

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od jhn »

napster píše:Tohle tam nemam.Já když vypnu klíček,tak mi svítěj jen potkávačky,kde mam AE a v nich jsou diody a dva dny v kuse to svítilo,než jsem si toho všimnul a bez problemu jsem nastartoval.Jinak ten bzučák stojí pár desítek korun :wink:
svítěj ti parkovačky si se upsal, ale nezapomeň že ještě svítěj světla v zádu a osvětlení spz když tam nejsou prasklý žárovky
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od napster »

jhn píše:
napster píše:Tohle tam nemam.Já když vypnu klíček,tak mi svítěj jen potkávačky,kde mam AE a v nich jsou diody a dva dny v kuse to svítilo,než jsem si toho všimnul a bez problemu jsem nastartoval.Jinak ten bzučák stojí pár desítek korun :wink:
svítěj ti parkovačky si se upsal, ale nezapomeň že ještě svítěj světla v zádu a osvětlení spz když tam nejsou prasklý žárovky

To mi nějak nedošlo.Svítilo mi to dva dny a v pohodě jsem nastartoval,je sice pravda,že mám 80Ah baterii,nebo 75Ah.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

rdbc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 25.03.2008 20:15

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od rdbc »

Ja som kupil tento bzuciak http://www.hobbycar.cz/engine.php?idin= ... =cz&x[0]=5 a je tam pisane: Červený kabel připojte na pojistku hlavních předních světlometů, černý (modrý) kabel připojte na pojistku zapalování. Potreboval by som vediet kam presne (na ktore cislo poistky) pripojit cerveny a kam cierny drot. Dik
Přílohy
Pojistky-Golf III.jpg

yary1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 17.04.2008 18:54
Bydliště: ZL

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od yary1 »

se svetly bzuci opravdu to rele na budikach je to treba na tlak oleje a pod.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od KOŠŤÁL »

yary1 píše:se svetly bzuci opravdu to rele na budikach je to treba na tlak oleje a pod.
Mě bzučí relé 36,v budíkách je bzučák na olej,ale teď jsem dělal Golfa a ten tu signalizaci na světla vůbec nemá
Obrázek

yary1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 17.04.2008 18:54
Bydliště: ZL

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od yary1 »

yary1 napsal:
se svetly bzuci opravdu to rele ---na budikach je to treba na tlak oleje a pod.
blbe sem to napsal
zalezi na zapojeni zasuvky od spinace svetel mel sem tady tri pojistkovky a vnitri zapojeni(propojeni) je vsude stejne.zato vypinace byly napinovane jinak (jiny vypinac svetel dodelavaly sme mlhy) bylo to ovsem jenom s tdi 66kw a 81 kw Jinak bych spis dokoupeny bzucak posadil za spinac svetel- je tam podstatne vic mista a pres pojistku to de stejne montaz bude urcite pohodlnejsi nez se hrbit u pojistek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“